Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto zeszedł ?
0
Tylko że my nawet lepsi nie jesteśmy !
7
Uwaga ! Uwaga !
Poszukuje środka pola Barcelony !
Ostatnio widziano go w 2011 roku.
Zaginął wraz z odejściem Guardioli
Podejrzewam że może on być w to zamieszany.
Jeżeli ktoś coś wie proszę o kontakt pod numer 4-3-3.
0
WTF?
2010/11 Barcelona- Almeria 0-8 ? Co?
0
Haha ja nie wierze, najpierw piszesz że "oprocz strzelania bramek" Neymar nie robi nic, a potem że Messi jest słaby i napędza tylko cały atak. WTF? Zeznania się nie zgadzają.
0
Nie sądzę, może nie będzie grał jak w Live, ale do poziomu Torresa z CHL się chyba nie zbliży. ;)
0
Bo Sandro nie jest powołany ;)
0
Dołączam się do pytania.
1
No i dobrze, może to go nauczy że ma grać w piłkę na boisku a nie myśleć o Shakirze.
0
Jeśli Torresem z Liverpoolu to tak ;)
7
Polecenia ;)
0
Tak ? Bo ja tak patrzę i widzę tylko Pedro, choć on jak by się postarał to też by grał dobrze, nie wiem o co ci chodzi.
2
Może i masz racje że nie jest to najwyższa półka, ale powinien dostać szanse, w jednym meczu jakim grał (Bilba) zagrał dobrze, dla czego nie ma dostać drugiej szansy gdy Alves nie gra powalająco. Tym bardzie że być może w następnym sezonie będzie podstawowym prawym obrońcą.
0
Schweinsteiger.
0
Smutne, ale prawdziwe.
0
O Lucho dzisiaj chyba nie w humorku ;)
0
ttv, tvn turbo
0
Messi i wszystko jasne ;)
0
A z kim grają ?
0
... i gra z kontuzją !
0
Sercem:
1. Barcelona
2. Borussia
3. Atletico
Rozsądkiem:
1. Real
2. Bayern
3. Chelsea
1
A mi się wydaje że Barca B to na ten moment dla niego idealne miejsce. Jest nikłej postury i nie ograny z ligą. Należy dać mu czas aby zapoznał się z krajem itd. Nie przesadzaj.
0
Brawo- Alba- Mathieu- Masche- Alves- Busi- Iniesta- Rakitić- Neymar- Suarez- Messi, chyba tak wygląda pierwszy skład, co nie oznacza że się z tobą nie zgadzam. Nie wiem jak można wystawić na najważniejszy i najtrudniejszy mecz (GD) obronę która jeszcze nigdy dotychczas ze sobą nie grała (!) Alves- Pigue- Masche- Mathieu, popełnił taki błąd jak Carlo.A w poprzednim sezonie w GD na Camp Nou gdy wystawił Ramosa na DP.
1
Oglądałeś drugą połowę ? Suarez grał na środku, Messi na prawej stronie. Messi zagrał kosmos, a Suarez dojść dobrze (jednak jemu potrzebny jest czas)
1
I kto powie że Messi, Masche i Ney nie umieją grac głową ?
0
Brawa dla Messiego, zdecydowanie najlepszy piłkarz w historii. Jednak w oczy rzucają się daty, Messi większość w swoich rekordów pobił w roku 2010,11,12, w latach gdy Barca była najlepsza, co jednocześnie wpływa na skuteczność Messiego.
0
PSG- Apoel 1-0 Czyli awans Barcy ;)
0
Ter Stegen tyko 6.0 O.O, jego gra nogami to dzisiaj była świetna, nie popełniał błędów, bronił co musiał. 6.0 To jak dla mnie zdecydowanie za mało.
0
Sory, pomyłka. Dzięki za poprawę ;)
0
Suares grał na "9" ;). Nie przesadzaj, trzeba też szukać optymizmów.