1

Mourinho to w koszmarach się będą chyba piątki śniły...

0

Dzięki :)

3

Koniec meczu roku. Brawo koguty :)

0

Wie ktoś kiedy Chelsea gra z City ?

0

Mecz roku- nie wież o co chodzi ? xd

3

I tam mina Mourinho gdy ma piątkę :3. Piękność.

1

Co to się dzieje ! HAHAHA :D Mecz roku xd

3

Mourinho ! Przybij piątkę ! :D

0

Salah ! Haha xd 200%

0

Haha :D You made my day ;)

0

Nikt ci nie karze Barcy oglądać.

1

Gooooolll ! Po meczu ;(

2

Haha USG nerek :D

0

Tylko tu są kontrowersje o zbyt dużo karnych... tam o byt mało :D

1

Ronaldo za ten faul by miał 3 karne !

0

Ale ten Hazard to jest kocur :D, uwielbiam go !

2

Ale w Anglii się rzeczy dzieją, tam to nawet 3 miejsce Arsenalu mnie nie zaskoczy... nie no dobra, to mnie zaskoczy, no to mistrzostwo Stoke- to mnie nie zaskoczy :D

0

Ja wolę Chelsea, głównie ze względu na Hazarda którego uwielbiam :).

0

Łuhuhu. Bawio się ! :D Ale mecz !

0

(*) Współczuje.

0

Co to się dzieje O.O. Takiego scenariusza się nie spodziewałem :D

0

A kiedy PL nie była ciekawa :D

0

No Chelsea ostatnio trochę kuleje, w kilku ostatnich meczach słabsza postawa Londyńczyków.

0

Świetni :)

0

Pewne jest według mnie że nie będzie dominacji takie dwójki jak jest teraz (Leo, Ronaldo), złota piłka będzie zależała bardziej od tytułów klubowych\kadrowych. Jednak nie zgodzę się jeśli chodzi o Gotze, nie sądzę aby pomocnicy o profilu Mario mieli wygrywać, bardziej Isco (o którym zapomniałem) czy James, którzy więcej strzelają i biorą większy udział w zdobywaniu bramek.
Jest jeszcze wielu młodych świetnych zawodników jak Pogba, Jese, Gundogan, Remy czy Benteke :) Pewnie jest stawka będzie wyrównana.
Może też się zdarzy że Odegard (nie wiem dokładnie jak się piszę) przejdzie do mocnego zespołu i się wybije, kto wie :).

0

Goool ! Koguty na 2-1 :)

0

Obecnie Belgia ma taką kadrę że gdy na biorą doświadczenia to mogą się bić o medale mistrzostw świata (może nie o zwycięstwo, ale o 3 miejsce spokojnie). Dodać do tego świetny skład Chelsea która jest w stanie wygrywać CHL to czemu nie.

0

Oglądałem akcję Hazarda i od razu wiedziałem że muszę oglądać :D

0

Za kilka lat tak widzę czołówkę w walce o złotą piłkę:
1. Neymar
2. Hazrad
3. Courtois
4. Gotze
5. James

0

Witam, dopiero co przybyłem, jak tam mecz Chelsea ? Warto oglądać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?