Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mourinho to w koszmarach się będą chyba piątki śniły...
0
Dzięki :)
3
Koniec meczu roku. Brawo koguty :)
0
Wie ktoś kiedy Chelsea gra z City ?
0
Mecz roku- nie wież o co chodzi ? xd
3
I tam mina Mourinho gdy ma piątkę :3. Piękność.
1
Co to się dzieje ! HAHAHA :D Mecz roku xd
3
Mourinho ! Przybij piątkę ! :D
0
Salah ! Haha xd 200%
0
Haha :D You made my day ;)
0
Nikt ci nie karze Barcy oglądać.
1
Gooooolll ! Po meczu ;(
2
Haha USG nerek :D
0
Tylko tu są kontrowersje o zbyt dużo karnych... tam o byt mało :D
1
Ronaldo za ten faul by miał 3 karne !
0
Ale ten Hazard to jest kocur :D, uwielbiam go !
2
Ale w Anglii się rzeczy dzieją, tam to nawet 3 miejsce Arsenalu mnie nie zaskoczy... nie no dobra, to mnie zaskoczy, no to mistrzostwo Stoke- to mnie nie zaskoczy :D
0
Ja wolę Chelsea, głównie ze względu na Hazarda którego uwielbiam :).
0
Łuhuhu. Bawio się ! :D Ale mecz !
0
(*) Współczuje.
0
Co to się dzieje O.O. Takiego scenariusza się nie spodziewałem :D
0
A kiedy PL nie była ciekawa :D
0
No Chelsea ostatnio trochę kuleje, w kilku ostatnich meczach słabsza postawa Londyńczyków.
0
Świetni :)
0
Pewne jest według mnie że nie będzie dominacji takie dwójki jak jest teraz (Leo, Ronaldo), złota piłka będzie zależała bardziej od tytułów klubowych\kadrowych. Jednak nie zgodzę się jeśli chodzi o Gotze, nie sądzę aby pomocnicy o profilu Mario mieli wygrywać, bardziej Isco (o którym zapomniałem) czy James, którzy więcej strzelają i biorą większy udział w zdobywaniu bramek.
Jest jeszcze wielu młodych świetnych zawodników jak Pogba, Jese, Gundogan, Remy czy Benteke :) Pewnie jest stawka będzie wyrównana.
Może też się zdarzy że Odegard (nie wiem dokładnie jak się piszę) przejdzie do mocnego zespołu i się wybije, kto wie :).
0
Goool ! Koguty na 2-1 :)
0
Obecnie Belgia ma taką kadrę że gdy na biorą doświadczenia to mogą się bić o medale mistrzostw świata (może nie o zwycięstwo, ale o 3 miejsce spokojnie). Dodać do tego świetny skład Chelsea która jest w stanie wygrywać CHL to czemu nie.
0
Oglądałem akcję Hazarda i od razu wiedziałem że muszę oglądać :D
0
Za kilka lat tak widzę czołówkę w walce o złotą piłkę:
1. Neymar
2. Hazrad
3. Courtois
4. Gotze
5. James
0
Witam, dopiero co przybyłem, jak tam mecz Chelsea ? Warto oglądać ?