Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie półroczne wypożyczenie jest dobrym pomysłem, ale tylko wtedy jeśli w umowie był by zapis że może wrócić do Barcy gdy Bravo będzie miał kontuzje (jeśli jest to możliwe- nie znam się na tych sprawach).
1
Jak zagrają tak ja w lidze to o wynik się nie martwię ;) VeB !
1
Sory ;D, te emocje mi mózg wypalają ;P
11
Czy tylko ja wyczuwam te emocje ?! No Barco ! Do boju, po 3 punkty ! VeB !
1
Chciało ci się to wypisywać, jeszcze tak nieczytelnie po to żeby zadać idiotyczne pytanie (jak na tyle tygodni przed meczem) ?
1
Brawo Polska !!!
3
Czekam na pierwszego gola Masche :)
0
Do niedzieli ? ;D
0
A który miałby być ?
0
Powiem szczerze że nie wiem za co Xavi jeszcze wolne wykonuje, kiedy on ostatni strzelił bramkę z wolnego ? Potrafi uderzyć ale mamy w drużynie wielu zawodników którzy potrafią uderzyć dużo lepiej. Według mnie, tak powinna wyglądać kolejność strzelców rzutów wolnych: 1.Messi, 2. Neymar, 3. Rakitić, 4. Xavi, 5. Suarez.
0
Nie oglądam meczu, jak tam mecz Real- Atletico ? Z góry dzięki za odpowiedz :)
5
Rafinha musi dziś zagrać, obok Halilovicia, nie wyobrażam sobie innej dwójki pomocników.
0
Według mnie, Masip nie powinien być bramkarzem pierwszej drużyny. Powinniśmy mieć 2 bramkarzy (i tak zawsze powoływanych jest 2), a w razie kontuzji jednego z nich Masip mógłby być dołączony do pierwszej drużyny, tak jak Munir.
0
Drugi największy talent, pierwszy to Haliovic ;)
0
Mój skład: Ter Stegen- Montya- Bartra- Le- Adriano- Halilovic- Roberto- Rafinha- Pedro- Adama- Munir ;) PS: Nie wiem co na liście powołanych robi Gumbau, gra słabo w Barcy B, Samper powinien występować w takich meczach, tym bardziej że gra dużo lepiej od Gumbau.
3
Zbieram na kurs trenerski dla Enrique...
1
Nie zgadzam się, według mnie po Masche najlepszy na boisku, miał kilka świetnych dryblingów, jednak miał dużo strat ponieważ często zagrywał podania "na styk" co kończyło się stratami. Mimo wszystko starał się ciągnąc grę. Mi się jego gra w miarę podobała, na pewno na tle kolegów.
2
Nie było miło... oj nie było...
0
1
Boże i jeszcze to zdjęcie:
- No co zrobisz ? Nic nie zrobisz.
2
Bo k**** w korkach stał... mnie to już z tym Enrique nerwica dopada.
1
Mnie to już z nim ch** strzela ! Ryzykiem on nazywa niewystawienie 2 najlepszych zawodników drużyny ? Co miał się k*** im stać, poślizgnąć się na mokrej murawie i złamać nogę w 100 miejscach ?!?! Dlaczego ten tak zwany "trener" nie powie po prostu że zrobił wielki błąd ? Ciekawe czy on zdaje sobie sprawę że o prócz mówienia że "wyciągamy wnioski" trzeba to jeszcze zrobić !
17
Enrique bije rekordy... Tak trzymaj Lucho ! VeLE
0
Nasz "trener" (że tak to nazwe) pokazał się dzisiaj ze swojej najidiotyczniejszej strony. Brawo Lucho !
0
Kto jest z tym aby po meczu była też ocena trenera ?
0
Na tym zdjęciu wygląda jakby już zastanawiał się co tu powiedzieć w wywiadzie...
0
Powiem szczerze że w tym meczu zagrał dobrze według mnie, po Masche najlepszy na boisku, próbował ciągnąc grę jednak miał dużo strat ponieważ próbował podań prostopadłych "na styk", bardzo dobrze w dryblingu. Jestem w stanie ocenić dzisiejszy jego mecz na +
0
"nasz styl nie podlega dyskusji"- za każdym razem jak to czytam nie mogę przestać się śmiać xd hahaha
9
Teraz się zacznie:
"Byliśmy lepsi"
"Rywal nie chciał grać w piłkę"
"Murawa nie była dostosowana do naszego stylu gry"
"Zwycięstwa nadejdą"
"Poprawiamy się z każdym meczem"
"Postawienie na Munira to była moja decyzja"
"Musimy być wierni naszemu stylowi gry"
Takie tam...
3
Z zniecierpliwieniem czekam na wywiad Lucho...