Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś czy mecz CDR będzie transmitowany w TVP1 ?
2
Jak patrzę na grę Barcy aż mi się płakać chce ze szczęścia :D, grają niesamowicie, niech dwumecz z City i GD będą już. MNS współpracuje niesamowicie (nawet Suarez gra bardzo dobrze, nie licząc tej główki), wymiana pozycji, podania... palce lizać. Jedyną rzeczą do której można się przyczepić to defensywa. Pigue kilka błędów, Mathieu kilka błędów w wyprowadzeniu, Alba kilka niedokładnych podań i Alves (chyba najlepszy) jednak kilka razy objechany i bez sensowna kartka. VeB !
0
Jestem zszokowany obiektywizmem na stronie Realu O.O
1
http://futbolhd.tv/stream1.php
Mi w ogóle nie tnie ; )
1
Nie mam nic przeciwko żeby Iraizoz po tym meczu wskoczył na pierwszą pozycje w klasyfikacji "Ulubionych ofiar Messiego" :D
1
"08 lutego 1931
FC Barcelona doznała najbardziej druzgocącej porażki w swojej przeszło 100-letniej historii. Ligowy pojedynek z Athletic Bilbao na wyjeździe zakończył się przegraną 1-12. Honorową bramkę dla klubu ze stolicy Katalonii uratował Goiburu. Wieczór, kiedy rozegrane zostało to spotkanie pozostał jednym z najczarniejszych w dziejach klubu."
Czas się zemścić :D
0
Dzisiaj Barca MUSI wygrać, nie może, musi ! Pokażmy w jakiej jesteśmy formie, niech nas się boją ! VeB !
11
Haha R4six w formie :D
https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/p370x247/10389663_594749777322020_2819228805906693832_n.jpg?oh=24d664df804c5d9e56909f76bdc5bd1e&oe=5556ED4F
1
"Drużyna była zmęczona. Niektórzy zawodnicy grali dużo i było mało czasu na odnowę, w mojej opinii Real Madryt jest dużo lepszą drużyną, niż Atlético, ale trzeba to pokazać na boisku. Wygramy Ligę."- Cristiano Ronaldo
1
hahah xd 3-0 !
2
ten wynik to jest najmniejszy wymiar kary :D
0
Jak on mógł tego nie strzelić !?
0
Za to powinna być czerwona kartka ! Co to było !?
0
http://futbolhd.tv/stream2.php
1
Atletico robi miazgę z Realu ! :D
1
Kosecki jak by był z Ronaldo to upadając chociaż by coś pokazał...
1
Szkoda że Real trafił na Schalke w LM, z lekko trudniejszym rywal i Real z LM się żegna :D
2
Jak ja bym chciał aby w Gran Derby taka atmosfera była na Camp Nou.
1
Obrona Realu jak dzieci we mgle :D
4
Jutro trzeba wygrać, musimy to wygrać !
1
Ale Atletico ciśnie :D Brawo ! Brawo !
0
http://futbolhd.tv/stream2.php
0
Obrona Realu jest okropna :D
1
Ronaldo ich zaraz wszystkich pozabija xd
1
Jest !!! Thiagooo ! 1-0
0
Ronaldo już zaczyna xd, karny powinien być
0
Zaraz buty pójdą w ruch :D
0
Jak kiedyś Kloop z Borussią.
2
Można powiedzieć- sensacja :D
0
http://futbolhd.tv/stream2.php