0

Real w 1 min autobus :D, żeby znowu nie stracili gola na początku.

0

Ronaldo jak się wozi... szkoda że w polu karnym nie jest takim twardzielem.

0

Wole oglądać Bayern niż Arsenal ;)

3

Borussia już prawie na pewno w LM nie zagra, jeszcze Arsenal straci "swoje" 4 miejsce i TVP nie będzie nas męczyć meczami tych dwóch drużyn :D

0

Oni czwarte miejsce mają zarezerwowane przed sezonem :D, na ma na co liczyć.

0

Na Livesport, pod składami Real- Atletico jest kurs : 2.63- 3.40- 2.63 Ciekawie :D

2

Nowy Messi :D

0

Dobrze wiem o to znaczy i słowa nie cofam. O Eriksenie nie raz było głośno (no chyba że jesteś tak obeznany w piłce że o nim nie słyszałeś to nie moja sprawa), podobno biły się o niego wielkie kluby.

0

Według mnie przereklamowany. Dobry jest, ale to nie zawodnik na miarę Barcelony.

0

Kane ! Niesamowity ! Jak on się dalej będzie tak rozwijać to strach się bać :D

5

A u nas tak nie piszą ? Nie bądż takim hipokrytom.

0

Obawiam się że jeśli Real wygra ten mecz to poniesie straty w ludziach... Atletico na swoim stadionie miało by przegrać z największym rywalem ? Na miejscu piłkarzy Realu nałożył bym kilka par ochraniaczy :D

0

Tyko że zaraz grają mecz który może być kluczowy dla losów ligi. Akurat to powinno kibiców Barcy interesować.

0

Usunięto komentarz, ciekawe dla czego. To bardzo ważny mecz dla Barcy.

0

Atletico musi wykorzystać tak słabe zestawienie obrony Realu.

0

Komentarz usunięty

0

Welbeck ! Loris ! Co tam się dzieje :D

0

White Hard KANE ! :P

0

Hahahaha ?

0

Fellaini...

0

Nam to lepiej niech zniosą zakaz transferowy, a dopiero potem myślmy o transferach...

4

Bardzo go lubię, jednak nie jest żałuje jego odejścia. Są zawodnicy którzy przy niektórych systemach gry się nie odnajdują. Alexis lubi otwartą grę, gdzie jest więcej miejsca, gdzie każdy ruch nie sprowadza się tylko i wyłącznie do podanie (Jak było w Barcelonie). Arsenal jest miejscem dla niego. U nas najczęściej stał na skrzydle próbując wejść w drybling który w ostatecznym rozrachunku nic nie dawał. Mamy Suareza który jeszcze pokaże na co go stać, a Sanchezowi liczę powodzenia, niech mu się powodzi, znalazł swoje miejsce na ziemi.

4

Lepiej się nie odzywaj bo ci zaraz napiszą że wykształcony człowiek 21 wieku powinien znać Angielski itd, itd...

0

Zgadzam się, Alba nie jest (i najprawdopodobniej nie będzie) tak dobry jak kiedyś Alves. Jednak nie chodzi mi tu o umiejętności (bo przecież Neymar nie będzie nigdy tak dobry ja Messi), tylko o zgranie, zrozumienie na boisku. Razem potrafią stworzyć duże zagrożenie, widać jak dobrze się rozumieją.

0

Alba z Neymarem na lewej stronie tworzy duet jak kiedyś Alves z Messim (gdy ten pierwszy miał najlepszy moment kariery). Ten duet wygląda świetnie, dwie rakiety lewej strony.

0

Borussia przy tych wynikach spada na ostatnie miejsce w tabeli Bundesligi... brak słów.

0

A wiesz co ci powiem ? Jak się bawić to się bawić. Kupmy Ronaldo i Robena za Neymara i Suareza (W FIFE to jest najlepszy atak), Neuera można też kupić (ale nie w TOTSA)...


Jak łatwo być idiotą.

0

Widzisz i nie grzmisz...

1

Co ty nie powiesz ?

5

Ten temat powinien wyglądać tak:
"PILNE: Permanentny ban dla użytkownika LOL LOL !"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?