1

Bo Bayern ma trudną sytuację w Lidze...

0

Ja uwielbiam, chyba że gra z Barcą ;)

1

Di Maria dopiero wchodzi na boisko... szkoda Angela, świetny piłkarz, jeden z niewielu piłkarzy Realu których lubiłem. Teraz grzeje ławkę w ważnych meczach Utd, świetny zawodnik, transfer może mu dobrze zrobić bo ma coś Realowi do udowodnienia ;)

0

Taa... mecz z PSG był idealnym przykładem "skuteczności" tej taktyki ;)

0

Po meczu z Valencią możemy już powiedzieć że Real ma trudniejszy terminarz :), Sevilla na wyjeżdzie i Valencia u siebie, Barcy z czołówki zostało już tylko Atletico, oczywiście trzeba uważać w każdym meczu (szczególnie z Espanyolem). A więc Liga jest coraz bliżej ! VeB !!! ;D

6

Chelsea jest okropne, jak mając takich świetnych zawodników w składzie, można grać tak okropną piłkę... Dalej United !

7

Sędzia dzisiaj to porażka -.-

0

O Dudek :D, coś czuje że nie będzie faworyzowania ;)

43

"Barcelona nie umie grać defensywnie"- zaczynamy wieczór z TVP ;)

0

Więcej wykrzykników...
Jak zagra świetny mecz napiszesz "zawsze w niego wierzyłem" ?

6

Te żarty w stronę Iniesty, Masche i Montoy są żałosne... zero szacunku. O tym że wiecie jaki kto zagra mecze jeszcze przed pierwszym gwizdkiem już nie skomentuję.

0

Jak można tak dać d*** ?!?!

1

Real nas interesuje w kontekście walki o tytuł La Liga, co nas obchodzi Bayern ? Można sobie obejrzeć, ale dla nas Real ważniejszy.

0

Raczej nie ;). Kilka wolnych, jeden pięknie obroniony.

1

Przypominam sobie LM i mam wrażenie że Bayer nie będzie faworytem tych karnych xD

0

50 ;)

0

Ławka Realu straszy ;)

1

Neymar za Suareza w drugiej połowie. Przeciwnik idealny na indywidualne popisy Neymara, a Luisowi grozi żółta kartka i absencja z Sevillą. VeB !!! ;)

0

Polonię Napleton ;)

0

Ze wszystkim się zgadzam. Zastanawiam się tylko nad Neymarem, gra ostatnio słabo i ławka na pewno mu dobrze zrobi (żeby tylko MNS nie czuło się pewne jak BBC gdy Carlo powiedział że są niepodważalni), z drugiej strony Suarezowi grozi absencja z Sevillą... może Munir/Sandro i Pedro ?

0

Absolutnie nie skreślam Leo z walki króla strzelców, o niego to akurat w ogóle się nie martwię, zdziwiło mnie tylko że nie zdobył bramki od 3 meczów. Martwię się za to o Neymara, w 2 miesiące strzelić 2 bramki i to w pucharze króla ? mało imponująca statystyka...

0

Ciekawe i jednocześnie niepokojące jest to że Neymar (w Barcy) nie zdobył bramki od 4 spotkań, a ostatnie bramki strzelał w pucharze króla z Villarealem (x2), nie licząc bramek w PK, jego bramek trzeba szukać dopiero w meczu z Levente 15.02 czyli prawie 2 miesiące temu (!), po tym meczu (wygranym 5-0) Ney jakby przygasł, stracił skuteczność. Niepokojące statystyki ;/. Jeśli chodzi o pozostało dwójkę z MNS, Leo nie strzelił bramki od 3 spotkań, rzadko widujemy tyle meczy Leo bez gola. Suarez strzela regularnie.
Wygrywamy, ale patrząc obiektywnie atak Barcy nie gra tak dobrze jak choćby miesiąc temu. Mam nadzieję że Luch to widzi i pracuję nad tym aby to poprawić.

21

Bez dnia wolnego, szykuje się niezły wycisk ;)

0

0

Ney i Luis się ogarną, jakaś zmiana w pomocy, Lucho coś podpowie w szatni i jedziemy ;) VeB !!

1

Pomoc, Neymar, Suarez i Alves- przemilczmy...

0

Piona ;) i radzę wielu osobą przeczytać twój nick kilka razy...

3

Dzięki ;), ale wydaje mi się że tym ta strona lepsza, tym więcej tego typu kibiców :(

71

Szkoda czytać niektórych komentarzy. Czy wy nie możecie po prostu przyznać że Ronaldo jak i cały Real zagrali znakomite spotkanie ? Czy za każdym razem gdy Ronaldo zrobi coś "super", to zaraz musicie tłumaczyć Messiego ? Przykład: Ronaldo na początku sezonu prowadził w klasyfikacji strzelców, na stronie przekonywaliście że Messi ma więcej asyst itd, gdy Ronaldo dogonił go w asystach, to kolejna wymówka że Messi ma piękne asysty a Ronaldo to tylko odgrywa... Teraz znowu, Cris strzelił 5 bramek to musicie przywoływać że Leo kiedyś tam strzelił 5 bramek i to w CHL. To jest żałosne bo przekonując że nie macie bólu tyłka i jednocześnie podając te "statystyki" pokazujecie że właśnie was coś boli, boli was że HD się cieszą, że CR7 prowadzi w kl. strzelców, boli was że Real strzelił 9 bramek, i jeszcze to kopiowanie komentarzy z RM.PL "jarają się tym i tamtym, nazywają CR7 królem...", hipokryzja- level FCBarca.com, ciekaw jestem co tu by się działo gdyby Barca wygrała 9-1, "Messi król, Barca najlepsza", cieszą się i mają z czego, nazywają Ronaldo najlepszym ? Każdy ma swoje zdanie. Zajmijmy się Barcą a nie... Po 3 pkt ! VEB !!!

0

Odegaard do Getafe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?