0

Serio ?

2

Czy tylko ja kocham to uczucie przed ważnym i trudnym meczem Barcy ? ;D

2

Jeśli zdecyduje się odejść będzie to smutna wiadomość :c, będzie mi brakowało jego genialnej techniki, świetnych podań, spokoju i klasy jaką posiada, będzie mi także brakowało tych jego wypowiedzi których nie lubiłem czytać. Xavi może odejść ale wtedy gdy jego wkład w grę drużyny będzie naprawdę słaby, a nie wtedy gdy cały czas jest bardzo ważną częścią drużyny, a najlepiej aby w ogóle nie odchodził i zakończył karierę w FCB.

2

Aż mi się LOL LOL przypomniał.

0

Bravo jest genialny. Gra nogami znakomita. Mimo że cały mecz jest bezrobotny potrafi w jednej interwencji nam mecz uratować.

0

Redakcji prosimy o szybsze oceny za mecz bo ą miło się czyta o tak świetnej grze Barcy ;)

1

Wpisałem, ta strona to też internet ;), jak widzisz są użytkownicy którzy chętnie pomogą i napiszą słowo "środa".

0

Jestem trochę niedoinformowany. Pierwszy mecz z Bayernem na Camp Nou gramy we Wtorek czy w Środę ? Z góry dzięki za odpowiedż ;)

0

Również sądzę że brak Robena to dla nas dobra wiadomość, ale cieszyć się z czyjejś kontuzji jest nie na miejscu ;/

1

Serio cieszycie się z kontuzji Robena ? Żałosne...

1

Coś z Robenem nie tak ;/

2

Ale Borussia ciśnie ;D

1

Xavi musi zostać w Barcy :c

3

"Przepraszam, robiłem wszystko co w mojej mocy żeby dać wam zwycięstwo, ale z Barcą nawet ja nie mam szans" ;)

0

To nie redakcja przyznaje kolory tylko "sport".

0

Pep ma teraz 2 domy... Po laniu od Barcy nie będzie miał żadnego ;D

0

Zgadzam się, na Camp Nou będziemy musieli wyjść skupieni na 200% aby nie tracić bramek i strzelić jak najwięcej.

6

Co nas obchodzi Real, gramy z Bayernem i to jest tera najważniejsze a tu non stop że ustawione, mam wrażenie że większość z was woli żeby to Real nie wygrał LM, niż żeby Barca ją wygrała...

0

U siebie :c i to jest chyba najgorsze.

0

Pirlo z dużej litery, można pisać bez błędów i nie "przyfarci" tylko strzeli pięknego gola bo akurat Pirlo ma genialne rzuty wolne, kto wie czy nie najlepsze na świecie.

1

Więcej na tej stronie komentarzy o losowaniu Realu niż Barcy...

0

Wygrałeś :D

0

Mecz Barcy z Bayernem był by kosmiczny, dwa najlepsze zespoły obecnie, podobne style gry, Guardiola, to by było niesamowite. Chciałbym taki finał :D.

0

Przyjęliśmy że Real zawsze ma najłatwiejsze rywali, jednak chyba nie zauważamy jaką autostradę do półfinału ma Bayern. Łatwa grupa gdzie tylko jak się póżniej okazało słabe City mogło powalczyć, a w fazie pucharowej Schachtar i Porto... Typuje że w półfinale zobaczymy Gran Derby ;) Bayern Juve w tej edycji zaklepał.

5

Teraz będą 2 dla Suareza ;)

0

Jakie przywitanie ;D

2

Zawsze gdy Barca w dwumeczu, w pierwszym meczu wypracuje sobie dużą przewagę ( np:City x2 w LM, Atletico w CDR) to boje się rewanżów bo coś może się wydarzyć itd, itd... Za każdym razem Barca łatwo awansuje do kolejnej rundy wygrywając lub "zaklepując" rywala na śmierć. Mimo że dzisiaj znowu mam w głowie takie myśli (a jak szybko strzelą bramkę i pójdą za ciosę ? Jak obrona będzie grała fatalnie ?....) to myśląc dłużej, podany scenariusz jest nie możliwy, Barca to nie amatorzy którzy gdy ktoś ich przyciśnie to od razu tracą bramki, a gdy już przegrywają nie wiedzą co zrobić, to najlepszy zespół świata i do tego w na Camp Nou. Liczę oczywiście na awans jak najmniejszym nakładem sił, 0-0 mi zdecydowanie wystarczy, Barca eliminując w takim stylu City i PSG nie musi nikomu nic udowadniać ;) VeB !

0

To jest ważne ale nie niezbędne ;)

0

To Real powinien mieć nadzieje że my gdzieś stracimy punkty a nie my ;)

0

Siatki Suareza dały 2 gole ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?