Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio ?
2
Czy tylko ja kocham to uczucie przed ważnym i trudnym meczem Barcy ? ;D
2
Jeśli zdecyduje się odejść będzie to smutna wiadomość :c, będzie mi brakowało jego genialnej techniki, świetnych podań, spokoju i klasy jaką posiada, będzie mi także brakowało tych jego wypowiedzi których nie lubiłem czytać. Xavi może odejść ale wtedy gdy jego wkład w grę drużyny będzie naprawdę słaby, a nie wtedy gdy cały czas jest bardzo ważną częścią drużyny, a najlepiej aby w ogóle nie odchodził i zakończył karierę w FCB.
2
Aż mi się LOL LOL przypomniał.
0
Bravo jest genialny. Gra nogami znakomita. Mimo że cały mecz jest bezrobotny potrafi w jednej interwencji nam mecz uratować.
0
Redakcji prosimy o szybsze oceny za mecz bo ą miło się czyta o tak świetnej grze Barcy ;)
1
Wpisałem, ta strona to też internet ;), jak widzisz są użytkownicy którzy chętnie pomogą i napiszą słowo "środa".
0
Jestem trochę niedoinformowany. Pierwszy mecz z Bayernem na Camp Nou gramy we Wtorek czy w Środę ? Z góry dzięki za odpowiedż ;)
0
Również sądzę że brak Robena to dla nas dobra wiadomość, ale cieszyć się z czyjejś kontuzji jest nie na miejscu ;/
1
Serio cieszycie się z kontuzji Robena ? Żałosne...
1
Coś z Robenem nie tak ;/
2
Ale Borussia ciśnie ;D
1
Xavi musi zostać w Barcy :c
3
"Przepraszam, robiłem wszystko co w mojej mocy żeby dać wam zwycięstwo, ale z Barcą nawet ja nie mam szans" ;)
0
To nie redakcja przyznaje kolory tylko "sport".
0
Pep ma teraz 2 domy... Po laniu od Barcy nie będzie miał żadnego ;D
0
Zgadzam się, na Camp Nou będziemy musieli wyjść skupieni na 200% aby nie tracić bramek i strzelić jak najwięcej.
6
Co nas obchodzi Real, gramy z Bayernem i to jest tera najważniejsze a tu non stop że ustawione, mam wrażenie że większość z was woli żeby to Real nie wygrał LM, niż żeby Barca ją wygrała...
0
U siebie :c i to jest chyba najgorsze.
0
Pirlo z dużej litery, można pisać bez błędów i nie "przyfarci" tylko strzeli pięknego gola bo akurat Pirlo ma genialne rzuty wolne, kto wie czy nie najlepsze na świecie.
1
Więcej na tej stronie komentarzy o losowaniu Realu niż Barcy...
0
Wygrałeś :D
0
Mecz Barcy z Bayernem był by kosmiczny, dwa najlepsze zespoły obecnie, podobne style gry, Guardiola, to by było niesamowite. Chciałbym taki finał :D.
0
Przyjęliśmy że Real zawsze ma najłatwiejsze rywali, jednak chyba nie zauważamy jaką autostradę do półfinału ma Bayern. Łatwa grupa gdzie tylko jak się póżniej okazało słabe City mogło powalczyć, a w fazie pucharowej Schachtar i Porto... Typuje że w półfinale zobaczymy Gran Derby ;) Bayern Juve w tej edycji zaklepał.
5
Teraz będą 2 dla Suareza ;)
0
Jakie przywitanie ;D
2
Zawsze gdy Barca w dwumeczu, w pierwszym meczu wypracuje sobie dużą przewagę ( np:City x2 w LM, Atletico w CDR) to boje się rewanżów bo coś może się wydarzyć itd, itd... Za każdym razem Barca łatwo awansuje do kolejnej rundy wygrywając lub "zaklepując" rywala na śmierć. Mimo że dzisiaj znowu mam w głowie takie myśli (a jak szybko strzelą bramkę i pójdą za ciosę ? Jak obrona będzie grała fatalnie ?....) to myśląc dłużej, podany scenariusz jest nie możliwy, Barca to nie amatorzy którzy gdy ktoś ich przyciśnie to od razu tracą bramki, a gdy już przegrywają nie wiedzą co zrobić, to najlepszy zespół świata i do tego w na Camp Nou. Liczę oczywiście na awans jak najmniejszym nakładem sił, 0-0 mi zdecydowanie wystarczy, Barca eliminując w takim stylu City i PSG nie musi nikomu nic udowadniać ;) VeB !
0
To jest ważne ale nie niezbędne ;)
0
To Real powinien mieć nadzieje że my gdzieś stracimy punkty a nie my ;)
0
Siatki Suareza dały 2 gole ;)