Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ne na temat, ale co sądzicie o przyszłym pojedynku Halilović- Odegaard ? Który z nich jest według was lepszy (lub będzie) ? W przyszłości szykuje się znakomity pojedynek, może chociaż w odrobinie zastąpi nam walkę CR7 z Leo ;)
0
W Lubuskim słońce ;)
0
Mi się tam nawet podobają. A co do poziomych pasów, koszulki wyglądają naprawdę fajnie, jednak nie są dla klubu który przez ponad 100 lat historii miał pionowe pasy !
2
Irlandia ma Peszka ;)
9
Bardzo dobra wiadomość, jednak nie sądzę aby w tym sezonie jeszcze był by wstanie nam pomóc. Po tak długim czasie bez gry, forma (co oczywiste) nie przyjdzie z dnia na dzień, potrzebuje gry, a w tym momencie czekają nas bardzo ważne mecze i wystawianie w nich Vermaleana może być bardzo niebezpieczne.
0
Wirus FIFA ? Alba, Leo ?
0
Dziwne rzeczy dzieją się z Neymarem. Niby ładnie pracuje na boisku, dochodzi do tych sytuacji jednak będąc w sytuacji stuprocentowej dopada go tak jakby paraliż. Nie rozumiem ludzi którzy piszą że Neymar musi poćwiczyć akcje sam na sam, chyba każdy szanujący się kibic piłki nożnej zdaje sobie sprawę że zawodnik kalibru Neymara takie sytuacje strzela z zamkniętymi oczami i ze związanymi nogami... według mnie problem siedzi w głowie, być może przypomina sobie jakąś sytuacje i się dekoncentruje. Wydaje mi się że ta sytuacja powinna być rozpracowana przez psychologa lub jakąś poważną rozmowę z trenerem lub... Messim, taka poważna rozmowa ze swoim idolem może dać mu wiele do myślenia. Potrzebujemy Neymara strzelającego jak w pierwszej części sezonu. VeB !
1
Nie wiem czy było, ale macie skrót z komentarzem Raya Hudsona
0
Mimo przegranej Realu, styl gry chyba uchronił Carlo od zwolnienia. Brawo Barca !!! VeB !!!
0
Wszystkie padły :c
0
Czy tylko ja nie mogę znależć transmisji ? Wszystkie siadły.
0
Się Mathieu spłacił :D !!
0
Tracę czucie w kończynach. Barca błagam- zrób to dla nas ! Visca el Barca !!!
1
W niczym ;)
1
Jak dla mnie ta afera gdzie ma zostać rozegrany finał jest idiotyczne. Nie widzę różnicy czy zagramy na Bernabeu czy innych Mestallach. Zagramy tam gdzie powiedzą, przecież jak nie daj Boże przegramy to chyba nie będziemy się tłumaczyć "Gdyby mecz był na Bernabeu, wynik był by inny". Każdy stadion jest inny, ale obydwa zespoły będą grały na tym samym a więc każdy ma równe szansę.
3
Karny na 5-1 ? A niech CR11 już ma ;)
14
... i nagle w całej Polsce prądu nie ma :D.
4
To mało, on już (uwaga) BIEGA !!!
7
Nie wierze: Zostało pół godziny, a dwie godziny temu było 45 min... ;) ! VeB !
1
Bez przesady, za świra mnie wezmą. ;D
3
Nie mam większych zastrzeżeń, jednak nie ukrywam że wolał bym Bartre za Mathieu, znowu będzie mi serce siadać gdy on będzie przy piłce.
3
Real już se zaklepał Monaco.
1
http://www.fcbarca.com/62445-szesciu-pilkarzy-wyjsciowego-skladu-pojawilo-sie-dzisiaj-w-ciutat-esportiva.html
0
Wole w następnej rundzie trafić na Bayer lub Monaco niż Arsenal lub Atletico, a więc dzisiaj jest za BM ;)
0
I to uczucie- "Kurcze, jutro jest mecz !" VeB ;)
0
Dobra już zrozumieliśmy że HD wygrali potrójną koronę, nie musicie już wrzucać komentarzy z paintowej strony.
0
Skoro gra, to chyba logiczne ;)
14
Suarez ? Neymar ?
21
Xavi- Podania
Ronaldo- strzały
Neymar- drybling
Fabregas- asysty
Bale- szybkość
...
Messi- Wszystko wyżej wymienione
0
Szkoda że przed meczem z Barcą, Realowi wpadł akurat mecz z Levente z którym na swoim stadionie powinien zdecydowanie wygrać, mimo braku formy. Pewne zwycięstwo może ich podbudować przed Klasykiem.