0

Nie oglądałem meczu z Elche ale z Schalke (na moje oko) zagrał bardzo słabo. Widać było że jest młody, stresy itd. Jednak nie mam zamiaru pisać że jest to drugi Douglas, nie widziałem go w akcji przed przejściem do Realu, ale na pewno ma potencjał, zobaczymy co z niego będzie.

1

http://fangol.pl/view/89326/mourinho-pozuje-z-pucharem
Nawet Mourinho może pozwolić sobie na chwilę euforii :)

9

Nasze trio nie może "zgrać się" z formą.
Gdy formę ma Neymar, nie ma jej Suarez, gdy formę złapie Suarez, Neymar ją traci, w tym momencie jest to bardzo widoczne.
Liczę na to że wreszcie "eksplodują" formą i będziemy nie do zatrzymania :) VeB !

5

Brawo Barca ! Ważne 3 punkty, czekamy na to co zrobi Real. Vamos !

14

Rakitić i Suarez dzisiaj najlepsi :), świetna gra. Nasze transfery się zwracają :D

8

A mnie ten murzyn z Granada rozwalił pod koniec połowy z akcją z Xavim. Po gwizdku podbiegł do Suareza, odepchnął go, po czym odszedł i się wywalił sugerując że Suarez go uderzył :D

1

Jak dla mnie to nic nie oznacza ;). Nie ma co typować.

0

Te z poprzedniego sezonu ( też czarne) też fajne :)

0

Powiem szczerze że dziwi mnie taka popularność Juve, głównie kraje bałkańskie czyli te z mniejszych z państw, jednak mimo wszystko trochę mnie to zaskoczyło. PSG- Francja i Szwecja (wiadomo Ibra :D), a Real, Turcja to było oczywiste ale poza tym to Węgry (Puskas ?), Chorwacja (Modrić?) i Luksemburg. Ciekawe, super artykuł :)
PS: Myślałem że Ruscy będą za Szachtarem ;)

23

Przed klasykiem powinni się wykartkować, tym bardziej że następny mecz gramy z Rayo na Camp Nou.

1

Dla tych co nie zgadzają się z oceną Messiego. Pomijając już fakt jak wielką pracę Leo wykonał w tym meczu, należy nadmienić że 2 bramki zdobyte przez Barce zaczęły się właśnie od świetnych zagrań Leo.
Pierwszy gol- Leo wrzuca ze skrzydła na Suareza. który po zamieszaniu ładuje piłkę do siatki
Drugi gol- Messi wzdłuż pola karnego wymija 3 zawodników, podaje idealnie między dwoma zawodnikami City do Alby który dogrywa do Luisa- Gol

A stracona bramka ? Przecież to nie była strata przed polek karnym czy coś takiego aby go za bramkę obwiniać. A poza tym dostał niewygodną piłkę.

Jak dla mnie ocena 8.0 Była by odpowiednia. Za karny ocenę należy obniżyć o 1. A więc gdyby wykorzystał karnego dostał by 9.5 co jak dla mnie jest za wysoką oceną dla zawodnika który jak by nie patrzeć nie zdobył bramki ani nie zdobył asysty.

5

Busi ! Rakitić ! Skarpetki do klapek ?!

0

Żenadę ? Barca po pierwszej połowie prowadziła 2-0 z mistrzem Anglii na ich stadionie w lidze mistrzów ! 2-1 to świetny wynik i mimo niedosytu, jest strasznie zadowolony z wyniku, gry i Lucho. VeB !

0

Przed karnym myślałem "Może niech da Suarezowi" :D

0

Haha xd, dobre ;)

0

Monaco- Arsenal :)

0

Jak już wrzucasz tu takie rzeczy (kompletnie nie wiem po co), to wklejaj intra z tego roku a nie z przed 4 lat ;)

0

Wie ktoś co symbolizuje pocałunek ręki po strzelonym golu przez Suareza ? To zwykła "cieszynka" czy coś symbolizuje ?

0

Jestem dziwnie spokojny o ten mecz. Pierwszy mecz na Eithad jest kluczowy, City musi się otworzyć aby zdobyć zaliczkę bramkową przed wyjazdem na Camp Nou, jednak jak dobrze wiemy, otworzyć się w meczu z Barcą = Porażka. Jeśli się nie otworzą, trudno będzie im zdobyć bramkę, co również jest korzystnym wynikiem dla Barcy. A więc mój typ to 2-1 dla Barcy (przy taktyce gry na wymianę ciosów), lub 1-0 (przy taktyce "autobusu" City) :), VeB !

25

Chciałbym by Luis na czas tego meczu (i na wszystkie mecze Barcy) wcielił się w tego Luisa ze zdjęcia. Suarez z Liverpoolu to najlepsza 9 na świecie, mając go w najwyższej formie, zdobywanie bramek może stać się prostsze niż zwykle :) VeB !

9

Jak zobaczyłem to zdjęcie to na początku myślałem że Barca B gra w strojach na przyszły sezon :D

1

Eriksen ? Coutinho ? Już wolę Rafinhe.

19

Widać jak Madryt przestraszył się Barcy. Gdy Barcelona przegrała- odetchnęli. No cóż, czasami tak bywa, serie są po to by je kończyć, dlatego czas na nową :). Moment słabości. Wrócimy silniejsi z City ! VeB !

0

Wszystkie o tej samej godzinie ?

0

Dobrze że w tym sezonie nie łapią nas kontuzje (żeby tylko nie wykrakać). Oczywiście Vermealen...ale poza nim bez poważniejszych kontuzji. Oby tak do końca.

11

Bo Fabregas wkracza w swoją wiosenną "formę"

1

Niech o meczu Bayernu z Szachtarem świadczą 2 strzały na bramkę w całym meczu...

1

Fabregas największy dystans przebiegł O.O

0

Drewno, mówili...

0

Dla ciebie 1 komentarz "samo306" to jest co drugi komentarz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?