3

Zgadzam się w 100%. Tak samo jak było z Mikim. To dowodzi tylko że na stronie 90% to dzieci którym imponują ludzie typu LOL LOL i Miki.

0

Bardzo dobrze że dostał bana. Kiedyś był nawet znośny, teraz 9 na 10 komentarzy było idiotycznych. Jak to czytałem to mi się niedobrze robiło. I te jego przemówienia o hipokryzji na stronie...

0

Znowu koleś z Explorerem...

0

Po to ktoś dodał tą opcję aby to robić. Irytujesz mnie już tym spamowaniem, kiedyś twoje komentarze były nawet spoko, ale teraz to mi się od nich niedobrze robi. Hipokryzja to się z ciebie wylewa.

0

Pigue zawinił przy drugiej bramce :)

1

"Co z was za kibice? Śmiejecie się z hala dzieci, a sami nie jesteście lepsi. Prawdziwy kibic powinien wspierać swojego gracza, a nie czekać na każdy jego błąd i wypominać mu to po stokroć. Suarez potrzebuje wsparcia prawdziwych cule, ale wy jesteście chorągiewami. Jak Urus zacznie strzelać to będzie spust i wychwalanie go pod niebiosa.Oczywiście nie mówię o wszystkich"- LOL LOL

0

Suarez jest najlepszy...

0

Jak ty gadasz o hipokryzji to aż mnie głowa boli...

1

"Hipokryci"- powiedział jeden z największych hipokrytów strony.

0

"Nie drażnij Lwa"

17

Odrabianie strat level- Barcelona xd

0

Jakim ty jesteś hipokrytą to głowa boli, sam przed chwilą napisałeś że większość na tej stronie siedzi i wypisuje błędy zawodników. Sam robisz to z Albą, non stop komentujesz pojedyncze zagrania, ale nie to inni są nienormalni...
A co do tego co napisałeś- Alba w porównaniu do Suareza gra dobry sezon i każdemu może zdarzyć się gorszy mecz. W Suareza wieże, ale nie oszukujmy się powinien grać dużo lepiej.

1

Haha xd
" LOL LOL 0
12 minut temu
Kolejny błąd Alby."
" LOL LOL Polecają 8
10 minut temu
Rafinha w 45 minut zrobił więcej niż Iniesta przez cały sezon."

...

0

No to zaczynamy ! Po 3 pkt ! VeB !

0

Używaj przecinka a nie ciągle "i"

0

Szyba !! Nie wiem czemu nie grał w poprzednich meczach. Z Katarem wszedł na końcówkę i zagrał bardzo dobrze

0

Oooo nie, 2 minuty.

0

Ty w LiveSport pracujesz ?

0

Haha "Hiszpanie sygnalizują że nasz obrotowy celowo oddał rzut w głowę ich bramkarza" xD. Sędziowie z meczu z Katarem dali by czerwoną kartkę.

0

Szkoda że TVP 2 nie transmituje finału. Sędziowie to będą musieli dać z siebie wszystko żeby zatrzymać Francję.

0

Cały czas z daleka rzucają, tak samo jak Katar, nie możemy dopuszczać do takich strzałów.

1

Szmal co broni to jest kosmos !

0

Świetnie Polska ! Tylko skuteczność poprawić.

0

Ja bym dał "brak odniesionych kontuzji" od razu po "Pewna wygrana Barcelony".

0

Skąd ty bierzesz te dane "23 min ----" ? Nie mów że do dzisiaj pamiętasz jakie i kiedy Bartra zrobił błąd.

0

Były już oceny za rewanż z Atletico ?

0

Jeszcze powiedz że zimową !

0

Ta strona jest super. W nudne zimowe weekendy można posiedzieć i podyskutować o wszystkim. Gdyby tylko redakcja lepiej działa z tymi HD...

0

Ponad 100, nie jestem pewien ale chyba 117 ;)

0

Przekroczyłeś 100 pkt ? :D (na teście np)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?