Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zgadzam się w 100%. Tak samo jak było z Mikim. To dowodzi tylko że na stronie 90% to dzieci którym imponują ludzie typu LOL LOL i Miki.
0
Bardzo dobrze że dostał bana. Kiedyś był nawet znośny, teraz 9 na 10 komentarzy było idiotycznych. Jak to czytałem to mi się niedobrze robiło. I te jego przemówienia o hipokryzji na stronie...
0
Znowu koleś z Explorerem...
0
Po to ktoś dodał tą opcję aby to robić. Irytujesz mnie już tym spamowaniem, kiedyś twoje komentarze były nawet spoko, ale teraz to mi się od nich niedobrze robi. Hipokryzja to się z ciebie wylewa.
0
Pigue zawinił przy drugiej bramce :)
1
"Co z was za kibice? Śmiejecie się z hala dzieci, a sami nie jesteście lepsi. Prawdziwy kibic powinien wspierać swojego gracza, a nie czekać na każdy jego błąd i wypominać mu to po stokroć. Suarez potrzebuje wsparcia prawdziwych cule, ale wy jesteście chorągiewami. Jak Urus zacznie strzelać to będzie spust i wychwalanie go pod niebiosa.Oczywiście nie mówię o wszystkich"- LOL LOL
0
Suarez jest najlepszy...
0
Jak ty gadasz o hipokryzji to aż mnie głowa boli...
1
"Hipokryci"- powiedział jeden z największych hipokrytów strony.
0
"Nie drażnij Lwa"
17
Odrabianie strat level- Barcelona xd
0
Jakim ty jesteś hipokrytą to głowa boli, sam przed chwilą napisałeś że większość na tej stronie siedzi i wypisuje błędy zawodników. Sam robisz to z Albą, non stop komentujesz pojedyncze zagrania, ale nie to inni są nienormalni...
A co do tego co napisałeś- Alba w porównaniu do Suareza gra dobry sezon i każdemu może zdarzyć się gorszy mecz. W Suareza wieże, ale nie oszukujmy się powinien grać dużo lepiej.
1
Haha xd
" LOL LOL 0
12 minut temu
Kolejny błąd Alby."
" LOL LOL Polecają 8
10 minut temu
Rafinha w 45 minut zrobił więcej niż Iniesta przez cały sezon."
...
0
No to zaczynamy ! Po 3 pkt ! VeB !
0
Używaj przecinka a nie ciągle "i"
0
Szyba !! Nie wiem czemu nie grał w poprzednich meczach. Z Katarem wszedł na końcówkę i zagrał bardzo dobrze
0
Oooo nie, 2 minuty.
0
Ty w LiveSport pracujesz ?
0
Haha "Hiszpanie sygnalizują że nasz obrotowy celowo oddał rzut w głowę ich bramkarza" xD. Sędziowie z meczu z Katarem dali by czerwoną kartkę.
0
Szkoda że TVP 2 nie transmituje finału. Sędziowie to będą musieli dać z siebie wszystko żeby zatrzymać Francję.
0
Cały czas z daleka rzucają, tak samo jak Katar, nie możemy dopuszczać do takich strzałów.
1
Szmal co broni to jest kosmos !
0
Świetnie Polska ! Tylko skuteczność poprawić.
0
Ja bym dał "brak odniesionych kontuzji" od razu po "Pewna wygrana Barcelony".
0
Skąd ty bierzesz te dane "23 min ----" ? Nie mów że do dzisiaj pamiętasz jakie i kiedy Bartra zrobił błąd.
0
Były już oceny za rewanż z Atletico ?
0
Jeszcze powiedz że zimową !
0
Ta strona jest super. W nudne zimowe weekendy można posiedzieć i podyskutować o wszystkim. Gdyby tylko redakcja lepiej działa z tymi HD...
0
Ponad 100, nie jestem pewien ale chyba 117 ;)
0
Przekroczyłeś 100 pkt ? :D (na teście np)