La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1641 Culés

1

Już pomijając kwestię tego że twierdzenie przy wyniku 6-1 gdy drużyna przegrywając w 10 minut wymienia 4 podania i traci 3 bramki, wygrana jest zasługą sędziego jest idiotyczne... ale należy jednak zejśc na ziemię, to co środę robił Suarez było żenujące i nie mówie tu tylko o sytuacji z karnym, ale było mnóstwo akcji w których on się po prostu upokarzał symulowaniem, akcji w której dostał żółtko za symulke było kwintesencja tego co robił
Lubie Luisa za to zaangażowanie, walkę i niesamowite akcje, ale czuje wstyd gdy widzę co on robi i nie mówcie mi tu że "Ronaldo tez tak robi to dobrze?"- Nie, nie dobrze, ale my nie jesteśmy Real Madyt i robiąc takie porównania sami się zniżamy do ich poziomu

4

@Kacper1432 Dzień 34567898567. A oni nadal plączą, To jest już NUDNEEEEEEEEEEEE .

0

@lilimessi10 Zgadzam się, żadna drużyna nie byłaby wstanie dokonac takiej remontady, a i tak na ustach wielu są sędziowie i mniej mówi sie o tym niesamowitym wyczynie Barcelony
Ale należy być obiektywnym w kwesti Suareza, zrobił w środę komedie i mam nadzieje że tego zaprzestanie bo nie jest to fair play w żadnym stopniu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?