Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Iniesta jest dzisiaj FENOMENALNY- w każdym aspekcie
0
Buffon myślę spokojnie wskoczy na 2 miejsce w liczbie czystych kont, o pierwsze może być trudno.
Swoją drogą wiesz może ile Buffon ma występów w LM i na której jest pozycji?
0
Dembele zagrywa na ściane z Suarezem... szybko się od Leo uczy :D
5
"Jak zrobić dobre zmiany w meczu za małe pieniądze"
0
Prestiżowe zmiany w Barcelonie
0
Ale to jest szybkie :D
10
Bardzo podoba mi się Semedo, może być godnym następcą Alvesa w przyszłości
53
Zauwyażyliście jak tutaj szybko można stracić opinie o piłkarzu? Vidal grał dobrze przed sezonem, wielu chciało go w pierwszym składzie- zagrał słabo w El Clasico i już jest skreślony, dla wielu nawet na ławce, aktualnie Denis Suarez jest "na topie", domagają się go w pierwszym składzie po tym jak dobrze prezentował się w poprzednich meczach a spodziewam się że jeden słaby mecz i będzie sprzedawany. Troche smutne że na przykłądzie Roberto mało kto nauczył się że nie można nikogo za szybko skreślać
5
Co do wczorajszego meczu Polaków, to myślę że ten mecz paradoksalnie dobrze nam zrobił- i kibicom i piłkarzom i może nawet dobrze że przegraliśmy tak wysoko, bo zaraz by była gadka: "ooo wypadek przy pracy, najlepszym sie zdarza, 5 miejsce jestesmy i tak i tak", a teraz wszyscy wiemy że nie jest tak "różowo" jak się wydaje, nie jesteśmy faworytem mistrzostw świata, nie jesteśmy 5 drużyną świata.
Co do samej kadry- myślę że po takim meczu wyciągną wnioski i do następnych spotkań nie będą podchodzić z taką nonszalancją, będą głębiej rozpracowywać przeciwnika i przygotują plany B i C na mecz gdy przeciwnik będzie nas dominował
A co do kibiców... eh, "Janusze" zabierają obywatelstwa- typowe, ale ten mecz uświadomił nam to co napisałem wyżej, jesteśmy dobrą reprezentacją, posidajającą wielu świetnych zawodników, ale nic więcej- oczywiście możemy zaskakiwac zwyciężając z takimi Niemcami, możemy awansować do ćwierćfinału mistrzostw europy i nawet świata- i powiniśmy się z tego cieszyć, bo wreszcie mamy taką reprezentacje, nie oczekujmy od naszych graczy wygrywania wszytskiego ;)
0
Teraz pozwole sobie zapytać, czy można wiedzieć czym się zajmujesz? Nie oceniam, tylko zastanawiam się jak to możliwe że nie ważne o jakiej godzinie- zawsze najważniejsze informacje podajesz pierwszy :D
29
Barcainfo już po robocie :D
0
Ale to nie jest mydlenie sobie oczu, Delulofeu jest dobrym kandydatem na zmiennika, nikt mi nie wmówi że taki Lucas Vazquez w Realu jest lepszy, Rakitić to też jest zawodnik który na zmiennika się nadaje, nie jest to typowy rozgrywając, a wszyscy tego od niego oczekują, jest to zawodnik który ma swoje atuty, co do Gomesa sie zgadzam, ale on nie jest wymieniany aktualnie nawet w pierwszej 18. Co do Vidala, nie wiem kto uważał że ma być on pierwszym PO a Barcy, od zawsze było wiadomo że jest to obrońca na "ogórków", a nie na pierwszy skład, bardzo dobrze spisuje sie na słabsze zespoły i w takich meczach może być zmiennikiem Semedo- który to właśnie jesst (będzie) pierwszym PO
0
Ja wszystko rozumiem, ale to co, teraz przez rok mamy tylko siedzieć i płakać? Jaki to zarząd nie jest zły, jakich mamy drewniaków itd? Na chwilę obecną mamy kadre która da się walczyć. Zarząd wyleci tak czy inaczej, mamy Dembele, mamy Semedo, mamy Valverde, dajmy się im wszystkich wykazać
0
A według mnie na minusie w tym okienku nie jesteśmy. To prawda że Neymar>Dembele, jednak kupilismy PO Semedo, a to było bardzo ważne, ponieważ prawa strona wyglądała bardzo słabo, do tego moża dodać transfer do środka pola Roberto, teraz regularnie powinien grać na tej pozycji, Paulinho który jak wszyscy wiemy nie miał prawa wylądować w Barcelonie, ale jak już tu jest to możliwe że wprowadzi coś do tego środka, może odciąży Busiego. No i jest jeszcze Deulofeu dzięki czemu mamy wreszcie myślę odpowiednik zmienników w ataku a nasza ławka nie będzie wyglądać tak tragicznie: Cillesen, Vidal, Mascherano, Paulinho, Rakitić, Alcacer, Deulofeu. Co do tego że nie pozbylismy sie zbędych piłkarza: Ardy czy Gomesa (o co tak dużo płaczu było)- to nie wiem gdzie tu jest problem? Oczywiście będą czasami zabierać miejsce młodym (co pewne nie jest), ale ich obcność w szerokiej kadrze nie będzie wpływała na grę drużyny, zajmują miejsce- zgadzam się, ale to nie jest takim dramatem jak wielu tu pisało
A więc, mimo że nie wydarzyło się to na co wszyscy liczyliśmy (czyli transfer rozgrywającego), to sytuacja nie wygląda tak tragicznie jak wielu tu ją opisuje, jeśli Valverde ma pomysł na tą drużynę i jest wstanie go wdrożyć, to z tym skłądem który ma naprawdę może wygrywać
1
Ale napisałem 4 komentarz o Zielińskim w ostatnich 15 minutach...
20
Przestań spamić tym Zielińskim, już wszyscy wiedzą zę jesteś jego fanem
3
Za co?
0
Skoro tak mówisz
1
Gdyby Barcelona grała jak w pierwszym sezonie Lucho to Real nie miałby nic do powiedzenia rok temu w LM. Jedynym sezonem który Real naprawdę zdominował był ten ostatni
0
A gdzie mają być? Ludzie wysuneli logiczny wniosek z tego że LFC nagle chciał kupić Lemara i innych, co jest w tym śmiesznego?
1
26 godzin
2
Ta słaba Portugalia wygrała bez wielkiej pomocy Ronaldo, zagrał chyba jeden dobry mecz z Węgrami, a w finale nawet nie grał, ale oczywiście, jak taka twarz jak Ronaldo może nie być określany jako największy bohater Portugali?
19
Mam wrażenie że podczas tego okienka transferowego pół FCBarca.com zaczeło obserwować profile informacyjne na twiterze :D, minute po publikacji, tutaj jest już 10 wpisów
0
To niezły Arsenal
1
Dla mnie idealny, stylem gry chyba najbardziej z DP przypomina Busiego
0
Szybkość: 1.Dybala 2.Griezmann 3.Coutinho
Zwinność: 1.Dybala 2.Griezman 3.Coutinho
Drybling: 1.Dybala 2.Coutinho 3.Griezmann
Gra głową: 1Griezmann 2.Dybala 3.Coutnho
Strzał z dystansu: 1.Coutinho 2.Dybala 3.Griezmann
Podania: 1.Coutnho 2.Griezmann 3.Dybala
Szansa na Złotą Piłke: 1.Griezmann 2.Dybala 3.Coutinho
Ułożenie: 1.Griezmann 2.Dybala 3.Coutnho
0
Hertha Berlin- tak ta drużyna która według wieli gra najgorszą dla oka piłke w Bundeslidze :D
1
Tak jak napisałem niżej, jeśli transfer Coutinho ma dojśc do skutku, to musi on już być dogadany, kluby po prostu go nie ogłaszają żeby LFC mógł się wzmocnić
0
Według mnie jeśli transfer ma dojśc do skutku, to jest on już między klubami dogadany, po prostu nikt nie ogłasza żeby LFC mógł się wzmocnić. Co do Verratiego- Barcelona gdy negocjowała z PSG, nie miała takiego budżetu, gdyby nie sprzedasz Neymara, Barcy nie było by stać na Coutinho (Albo byłby n tańszy)
0
Ludzie trzeźwo myśląc spokojnie są wstanie podać kilka innych argumentów dlaczego Di Maria nie powinien do nas przechodzić