Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powinnieneś dostać bana za ten komentarz- patrz co zrobiłeś XD, (oczywiście żartuje), na moje to podpisuje się pod wszystkim co napisał do tej pory "wojto", a szczególnie pod zdaniem "Sprowadzanie aborcji tylko do kwestii "wolnego wyboru" jest tylko usprawiedliwieniem swojego sumienia i przypisywanie jakieś chorej ideologii do sprawy w której wcale nie chodzi o wolność, a o wygodę i unikanie odpowiedzialności." bo oczywiście jest gruba kobiet która walczy o tą "wolność" ale tak naprawdę w dużej większosći są to młode kobiety które chcą tylko "ubezpieczyć" się na wypadek tzn wpadki, żeby moment w którym wyłącza im się mózg można było szybko usunąć i nie ponieś za niego odpowiedzialności
10
Mi się wydaje czy Dembele troche klate przypakowa? :D
1
Zgodziłbym się z tobą jednak przeciwko Thiago jest jeden bardzo ważny argument którego się nie obejdzie- kontuzje, chłopak omija połowe spotkań, za takiego piłkarza nie można dawa taki pieniędzy
1
No ale 20 latek za 150mln przechodzi do Barcelony zastępując 3 najlepszego piłkarza swiata... no sory ale "jakaś tam presja" na nim ciązyła, a to że by sobie nie poradził świadczy bardziej o tym że była ona za duża jak na kogolwiek a nie na to że on się "nie nadaje"
4
Przecież ludzie którzy to obstawiają mają taką samo wiedze jak my, więc to jaki jest kurs nie znaczy nic
0
Wiem jak się czułem po transferze Neymara i współczuje, jednak nie robimy tego żeby Liverpool był gorszy (bo im tego nie życzę, a wręcz przeciwnie) ale dla dobra Barcy
2
Myślę że jeszcze jednym pozytywem związanym z transferem Coutinho (na który mało kto zwraca uwagę) jest zejście presji z Dembele, jak przychodził po sprzedaży Neymara, bałem się (i chyba nie tylko ja) że może nie udzwignąć ciężaru, po transferze Coutinho presja na Dembele będzie mniejsze
0
Ta kwestia 2/3 dni pojawia się od 2/3 dni więc... ;)
1
Muka, czyli jak popatrzysz się w ten symbol to kolega może uderzyć cie w ramie, nic ciekawego ;)
0
Przypadek że kolejne okno tranferowe i kolejna kontuzja ;)
1
A ty wiesz że transfery to nie jedyna rzecz za która odpowiada prezydent, ba prezydent nawet za to nie odpowiada, on tylko daje zgode na transfer i podpisuje kontrakt
24
Mimo wszystko, chyba nikt nie powinnien mieć wątpliwości że De Bryune>Coutinho
0
Według was Coutinho jest lepszy od Isco?
2
Pierwsza bramka w ostatnim klasyku idealnie to potwierdza ;)
1
>Senegal
>Ogórki
Wybierz jedno
13
Ale brakuje meczy Barcy :/
8
Dobre :D
Ale tak już całkowicie poważnie, to wiemy że tak nie jest, musimy być skoncetnrowani w 100% na Lidze bo taką przewagą można naprawdę bardzo łatwo znisczyć, nie mniej jednak w formie żartu to ci wyszło ;)
63
Na następnej konferencji KSW zobaczymy braci Prevc, na sale wbiegnie Stoch i zacznie się szarpać z Peterem, a rozdzieli ich małysz naku**** wszytskich nartami
1
Ale świetny wieczór :), te święta już są cudowne mimo że jeszcze się nie zaczęły
28
Dobrze że Barca nie zrobiła szpaleru, myślę że nawet w niego Benzema by nie trafił
2
Messi to jest klasa, na swój ośrodek treningowy buty ściąga
1
A ja cały czas nie wiem co ludzie mają na myśi mówiąc o tym "jak zachował się podczas okienka transferowego"
1
Ja zdecydowanie Griezmanna, powiem szczerze że nie spodziewałem się że wszyscy będą woleli Martiala o.O
1
Dziwie się że po tym co działo się latem ktokolwiek jeszcze wierzy w jakiekolwiek informacje od MD czy SPORTu
1
Przed kontuzją zaczynał naprawde dobrze grać, mam nadzieje że wróci o formy i będzie grał tylko lepiej :)
37
Valverde powinien zakazać "Turbo Kozaka" na treningach :/
2
Słupek to dzisiaj najlepszy zawodnik Deportivo, nawet nasz own goal takie roboty nie robi
0
Skończmy tą dyskusje czy gol był czy nie, nie ma co winić akurat teraz sędziego ponieważ to nie jego wina że nie ma goal line ani VARu a tutaj jest baaardzo ciężko określić czy gol był czy nie
35
Powinniśmy być szczęśliwi że możemy oglądać w tych czasach pojedynek tych dwóch świetnych piłkarzy, walczących ze sobą na genialnym poziomie, ciągle podnoszą sobie poprzeczkę i mimo że tym razem to Ronaldo dostał Złotą PIłkę, to widać że Paulinho w tym roku nie odpuści, 5-4 w liczbie strzelonch bramek w Lidze, dalszy ciąg tej walki może być ekscytujący
4
I to jest Lusi Suarez którego pamiętamy, zwykłe "koślawe" przyjęcie, ale Luis z takich rzeczy potrafi zrobić więcej niż jakikolwiek inny napastnik