1

Powinnieneś dostać bana za ten komentarz- patrz co zrobiłeś XD, (oczywiście żartuje), na moje to podpisuje się pod wszystkim co napisał do tej pory "wojto", a szczególnie pod zdaniem "Sprowadzanie aborcji tylko do kwestii "wolnego wyboru" jest tylko usprawiedliwieniem swojego sumienia i przypisywanie jakieś chorej ideologii do sprawy w której wcale nie chodzi o wolność, a o wygodę i unikanie odpowiedzialności." bo oczywiście jest gruba kobiet która walczy o tą "wolność" ale tak naprawdę w dużej większosći są to młode kobiety które chcą tylko "ubezpieczyć" się na wypadek tzn wpadki, żeby moment w którym wyłącza im się mózg można było szybko usunąć i nie ponieś za niego odpowiedzialności

10

Mi się wydaje czy Dembele troche klate przypakowa? :D

1

Zgodziłbym się z tobą jednak przeciwko Thiago jest jeden bardzo ważny argument którego się nie obejdzie- kontuzje, chłopak omija połowe spotkań, za takiego piłkarza nie można dawa taki pieniędzy

1

No ale 20 latek za 150mln przechodzi do Barcelony zastępując 3 najlepszego piłkarza swiata... no sory ale "jakaś tam presja" na nim ciązyła, a to że by sobie nie poradził świadczy bardziej o tym że była ona za duża jak na kogolwiek a nie na to że on się "nie nadaje"

4

Przecież ludzie którzy to obstawiają mają taką samo wiedze jak my, więc to jaki jest kurs nie znaczy nic

0

Wiem jak się czułem po transferze Neymara i współczuje, jednak nie robimy tego żeby Liverpool był gorszy (bo im tego nie życzę, a wręcz przeciwnie) ale dla dobra Barcy

2

Myślę że jeszcze jednym pozytywem związanym z transferem Coutinho (na który mało kto zwraca uwagę) jest zejście presji z Dembele, jak przychodził po sprzedaży Neymara, bałem się (i chyba nie tylko ja) że może nie udzwignąć ciężaru, po transferze Coutinho presja na Dembele będzie mniejsze

0

Ta kwestia 2/3 dni pojawia się od 2/3 dni więc... ;)

1

Muka, czyli jak popatrzysz się w ten symbol to kolega może uderzyć cie w ramie, nic ciekawego ;)

0

Przypadek że kolejne okno tranferowe i kolejna kontuzja ;)

1

A ty wiesz że transfery to nie jedyna rzecz za która odpowiada prezydent, ba prezydent nawet za to nie odpowiada, on tylko daje zgode na transfer i podpisuje kontrakt

24

Mimo wszystko, chyba nikt nie powinnien mieć wątpliwości że De Bryune>Coutinho

0

Według was Coutinho jest lepszy od Isco?

2

Pierwsza bramka w ostatnim klasyku idealnie to potwierdza ;)

1

>Senegal
>Ogórki
Wybierz jedno

13

Ale brakuje meczy Barcy :/

8

Dobre :D
Ale tak już całkowicie poważnie, to wiemy że tak nie jest, musimy być skoncetnrowani w 100% na Lidze bo taką przewagą można naprawdę bardzo łatwo znisczyć, nie mniej jednak w formie żartu to ci wyszło ;)

63

Na następnej konferencji KSW zobaczymy braci Prevc, na sale wbiegnie Stoch i zacznie się szarpać z Peterem, a rozdzieli ich małysz naku**** wszytskich nartami

1

Ale świetny wieczór :), te święta już są cudowne mimo że jeszcze się nie zaczęły

28

Dobrze że Barca nie zrobiła szpaleru, myślę że nawet w niego Benzema by nie trafił

2

Messi to jest klasa, na swój ośrodek treningowy buty ściąga

1

A ja cały czas nie wiem co ludzie mają na myśi mówiąc o tym "jak zachował się podczas okienka transferowego"

1

Ja zdecydowanie Griezmanna, powiem szczerze że nie spodziewałem się że wszyscy będą woleli Martiala o.O

1

Dziwie się że po tym co działo się latem ktokolwiek jeszcze wierzy w jakiekolwiek informacje od MD czy SPORTu

1

Przed kontuzją zaczynał naprawde dobrze grać, mam nadzieje że wróci o formy i będzie grał tylko lepiej :)

37

Valverde powinien zakazać "Turbo Kozaka" na treningach :/

2

Słupek to dzisiaj najlepszy zawodnik Deportivo, nawet nasz own goal takie roboty nie robi

0

Skończmy tą dyskusje czy gol był czy nie, nie ma co winić akurat teraz sędziego ponieważ to nie jego wina że nie ma goal line ani VARu a tutaj jest baaardzo ciężko określić czy gol był czy nie

35

Powinniśmy być szczęśliwi że możemy oglądać w tych czasach pojedynek tych dwóch świetnych piłkarzy, walczących ze sobą na genialnym poziomie, ciągle podnoszą sobie poprzeczkę i mimo że tym razem to Ronaldo dostał Złotą PIłkę, to widać że Paulinho w tym roku nie odpuści, 5-4 w liczbie strzelonch bramek w Lidze, dalszy ciąg tej walki może być ekscytujący

4

I to jest Lusi Suarez którego pamiętamy, zwykłe "koślawe" przyjęcie, ale Luis z takich rzeczy potrafi zrobić więcej niż jakikolwiek inny napastnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?