0

Ale ja nie widze żeby ktoś tu sugerował że Złota Piłka jest w 100% zasłużona dla Ronaldo

0

A ja nie mówie że ktoś przypisuje nam Lige ;)

2

Dziwi mnie strasznie że ludzie tak skreślają Real... w tydzień 10 pkt mogło się zrobić 6, na szczęscie jest 8 i cieszmy się bo nasza gra nie powala, czy sędziowie nam bramki zabrali czy nie, Barcelona i tak i tak te mecze powinna wygrać (a napewo z Celtą). A Real? Real teraz jest śmieszny i rozumiem tutaj taką polewkę, ale Real to Real i ja się śmiać nie będe, bo jestem pewny że wróca prędzej czy póżniej, może nie do wygrywania wszystkiego (nie w tym sezonie), ale zaczną regularnie zdobywać punkty i wtedy to nie my będziemy się śmiali, Ronaldo już nie raz udowadniał że gdy wszyscy mówia że się kończy on potrafi w najtrudniejszym momencie zamknąć wszystkim usta. Postawiliśmy się w sytuacji, w której musimy wygrac Lige, bo śmieszne nie będzie to że Real w trakcie sezonu miał taką stratę, tylko to że Barcelona (oby nie) ją straciła. Jest dobrze, ale nie ma co nikogo lekceważyć, Barca jest w bardzo trudniej sytuacji w obliczu kontuzji Umtitiego, ciągłego braku Dembele i słabej formy kilku zawodników (Suarez, Semedo, Rakitić, Pigue), mam nadzieje że te nieszczęścia które nas spotykają ostatnio nam się zwrócą, a teraz trzeba pracowac bo przewaga się sama nie utrzyma. VeB :)

0

To niezła standardowa Barcelona w tym sezonie z chaosem w obronie

0

Messi dzisiaj funduje graczą Celty niesamowitą karuzele, co on im robi O.O

5

Messiemu się dzisiaj Messi właczył :D

0

Haha, już pograne, już im się typowe sędziowanie włączyło

1

Poprawione :D, myślę że Kolumbia (lub Meksyk) są drużynami które mogą najlepiej nas przetestować, tak żeby nie było za łatwo, a na trudne wyzwania poczekamy na dalszy etap :)

0

Munir, całkowicie o nim zapomniałem, chyba nie idzie mu za dobrze

0

Losowanie już jutro, więc zapytam, jaka grupa wam się marzy? Liczycie na (teoretycznie) najsłabsza grupe gdze (teoretycznie) powinismy sobie łatwo poradzić czy może grupe śmierci w której będziemy mogli się przetestować? Zauważyłem że większość moich znajomych zdecydowanie woli "łatwą" grupe (Peru, Tunezja, Panama). Ja osobiście nie jestem zwolennikiem takiej grupy, chciałbym żeby grupa wyglądała tak jak (teoretycznie- znowu) powinna wyglądać, czyli zespoły od najlepszego do najgorszego, jednak tak aby każdy każdemu mógł urwać punkty, dla mnie grupa "marzeń" to:

1.Polska

2.Kolumbia

3.Islandia

4.Australia

Myśle że taka grupa mogłaby dobrze przedstawić nasze realne umiejętności, nie była by zbyt trudna jak (Urugwaj, Dania, Nigeria), ale też nie była by zbyt łatwa

Najciekawsze i chyba najważniejsze dla nas będzie to kogo wylosujemy z 3 koszyk bo jest tam bardzo dużo groźnych drużyn które napewno mają aspiracje wyjścia z grupy

Ciekaw jestem waszej opini :)

0

Ja tam go uwielbiam :D

0

O której godzinie (czasu Polskiego) i na jakim programie będzie transmitowane piątkowe losowanie Mistrzostw Świata? Z góry bardzo dziękuje

2

Trudno grać dobrze w ataku skoro, jeden z trójki napastników ma kontuzje od kilku miesięcy, a drugi zapomniał jak się piłke przyjmuje i cały atak musi polegać na Messim

0

Jak to nie, nasza gra w ataku jest bardzo mocno komentowana (podają do Messiego i liczą że coś zrobi-coś takiego nie raz już czytałem)

1

Myślę że zmiana napastnika na napastnika nic by nie dała w sytuacji gdzie do końca jest (+/-) 20 min a napastnik jest skutecznie odcinany przez obrońców, akurat wprowadzenie Deulofeu, Vidala i Denisa w celu rozciągnięcia gry i przyśpiesznie na papieże wyglądała dobrze, w praktyce Delulofeu zapomniał mózgu przy wchodzeniu na boisko

10

Mam wrażenie że większość zapomniała jak bardzo okrojoną kadrę mamy w tym momencie, nie ma Dembele, Roberto, Mascherano czy Gomesa, Dembele po odejściu Neymara napewno byłby kluczowy w układance Valverde, Roberto z pewnością też, Mascherano i Gomes to solidni zmiennicy, dziwicie się że wchodzi taki Denis (już pomijam fakt że większośc tego zawsze oczekuje- zeby wchodził z ławki), a kto miał wejśc kiedy tylu ważny zawodników jest kontuzjowanych, do tego Suarez który bije się chyba z Benzemą o nagrode najgorszego napastnika sezonu bo dawno żaden piłkarz mnie tak nie irytował jak Suarez w tym sezonie.
Łatwo krytykowac naszą postawę a w ataku, ale należy się zastanowić dlaczego- 1/3 ataku ma kontuzje, a kolejna 1/3 ma beton na stopach- jak atak ma być skuteczny w takich okolicznościach?

0

Dzisaj gra była bardzo dobra, a to że Dembele ma kontuzje, a Suarez od kilku miesięcy nie potrafi piłki przyjąć to już nie jest wina systemu

0

Coutinho spowoduje że sedziowie będą nam bramki odgwizdywać czy jak?

4

Już pomijając fakt tych żałosnych sędziów, myśle że możemy być zadowolonie, mecz powinniśmy wygrac 2-1, zagraliśmy bardzo dobry mecz z trudnym przeciwnikiem na trudnym terenie, cierpieliśmy w 2 połowie, ale mimo wszystko należą się brawa, głownie dla Valverde. Mamy 8pkt przewagi nad Real i 4 nad Valencią i za sobą wyjazdy z Atletico i Valencia, jest dobrze, jedziemy dalej :)

11

Barcainfo za bycie Barcainfo zostaje polecenia więc nie ma co na to reagowac ;)

0

Ja przepraszam bardzo, ale Suarez jest dzisiaj żałosny, nie on zejdzie jak najszybciej

0

Tak sie zastanawiam, sędziowie w przerwie pewnie zobaczy co odj**** w pierwszej połowie, no i w drugiej połowie podejdzie do nich taki Iniesta czy Messi i co im sędzie odpowie "Przepraszam"?, "Zdarza się (hehe) najlepszym"? No nie wiem, ja chyba ze wstydu na druga połowe nie wyszedł

0

Barcelona gra dzisiaj świetnie, nie tylko efektywnie, ale i efektownie (a tyle dyskusji było o tym po meczu z Juve)

1

Suarez od jakiegoś czasu jest w takim szoku cięzkim na boisku że to aż trudno opisać, lini spalonego dla niego nie istniej, lata gdzieś między obrońcami sam nie wie gdzie, być może to wina zmiany ustawienia, ale bez przesady, to nie jest 20 letni chłopak bez doświadczenie

6

Raktić już ma problemy z podaniami do tyłu

7

Ludzie ciągle nie rozumieją tego świata, od dłuższego czasu w piłkę wchodzą coraz większe pieniądze i jeśli kogoś jest stać zeby za takie pieniądze kogoś opłacać to nie powinno być probemu. Nikt nie zabronił nam być Messi/Neymarem/Ronaldo itd... i tyle zarabiać

2

I od takiej wiadomości można zaczynać weekend :)

2

Suarez strzelił 2 gole i też był na wszystkich okładkach z dopiskami podobnego typu, nic w tym dziwnego

0

Pirlo ;)

0

Iniesta, już 3 taka genialna piłka na kiladzięsiąt metrów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?