0

Znam ludzi którzy twierdzą że jest głupi i tylko "płytką" osobę mogą bawić takie filmy :D

1

Czy jestem głupi i płytki jeśli uważam Deadpoola za świetny film na sobotni wieczór?

0

Oczywiście City gra świetnie, ale Tottenham gra dzisiaj fatalnie w obronie, ogromne dziury przy 2 i 3 bramce

0

Nie wiem co ci Brazylijczycy mają z a tym karnymi (a dokładnie z tym podejściem)

0

Myślę że Alonso sam myślał, Ramos sie do tego nie nadaje

0

I ten Tusk na zdjęciu xd

12

No i co?

1

Źle przeczytałeś, na wigilie też przynosi ;)

49

Patrząc na standardy LaLiga, należy również pochwalić dzisiaj arbitra, bo poza kilkoma odgwizdanymi spalonymi (któych nie było) prowadził dobrze to spotkanie (podkreślamy- PATRZAĆ NA STANDARDY LALIGA)

0

On co chwilę jest w innej częsci boiska, szuka gry, ale ta go (z jasnych powodów) nie znajduje

0

Ja tu widze 7-10 podań do przodu niestety, to chyba i tak więcej niż Rakitić

5

O ile Suarez często w tym sezonie irytuje nie skutecznością, to dzisiaj po prostu nie ma jak na niego narzekać, on po prostu nie może nic zrobić skoro pomoc nie dostarczyła mu chyba ani jednej piłki (nawet na walke), jedynie co Messi mu kilka razy poda

1

Dzisiaj widać jak bardzo nam potrzebny jest ktoś kto będzie potrafił rozerwać skrzydło (Dembele) oraz rozegrać piłkę w środku na dużym tempie i wymianie pozycji (Coutinho, Messi)

11

Sędziowie już nam nawet piłki odbierają XD

4

Drużyn Mourihno po prostu nie da się lubić (oglądać)

4

Moim zdaniem Paulinho jest idealnym zmiennikiem, jednak gorzej sobie radzi grając w pierwszej 11, często ma momenty w których znika na długie częsci spotkania, jednak jak zmienik już nie raz udowadniał że dużo wnosi do gry

1

Myślę że jak postawisz dzisiaj na Manchester to może ci się udać

0

Dawno nie czekałem tak na jakiś mecz w Lidze Angielskiej :D
Jak myślicie, City, czy może United uda się powalczyć? Ja bym stawiał na remis i mam nadzieje na dobre widowisko

0

Mój brat kibicował Barcelonie, zawsze z kumplem kłócił się kto jest lepszy (jego kolega mówił że Zidane, a on że Ronaldinho), a ja że byłem mniejszy i się piłką nie interesowałem to zawsze byłem po jego stronie i tak żyłem sobie jako dzieciak z przeświadczeniem że to Barca jest najlepsza (mimo tego że jej nie widziałem), aż wreszcie pewnego środowego wieczoru odpaliłem sobie Polsat z nudów i zobaczyłem najpiękniejszy futbol jaki mogłem sobie wyobrazić, było to mecz z Arsenalem w 2011 roku który Barce i tak przegrała 2-1 (w rewanżu na Camp Nou jednak udało się wygrać 3-1 a dalej już chyba każdy pamięta), od tej pory staram się oglądać wszystkie mecze i poświęcenie tych 2/4 godzin w tygodniu na zobaczenie ich gry jest jedna z najlepszych rzeczy :)

3

Forma w Ibrze :D

3

Akurat to że Ronaldo nigdy nie można skreślać ten ktoś miał racje, CR już nie raz tracił formę i mówiło się że się kończy, a ten zarazł ładował jakiegoś hat tricka i zaczynał wracać na właściwe tory

0

Sevila gra słabo, jednak nie ma co ukrywać że ogromna w tym zasluga Realu który gra dziś świetnie, o czym świadczy sam wynik

0

Gdzie ja tu coś porównałem? Napisałem o formie Realu a nie Sevilli, mogą się poczuć po tym meczu, a Ronaldo ostatnio znowu strzela więc są mocni.
A jeżeli uważacie strzelenie 5 bramek w 45 minut Sevili jako nic nie znaczący fart Realu to nie odpowiadajcie na moje komentarze, prosze was

9

Hahahah ale ŚMIESZNE "XDDD" haha

1

I to jest mecz w którym Real może się przebudzić, grają dziś niesamowicie i to w bardzo ekperymentalnym składzie, dodatkowo Ronalod wydaje się, że znowu zaczyna strzelać. Mam nadzieje że to tylko jednorazowy "wybryk" bo El Clasico może być baaardzo cięzkie dla nas

0

Ale mu napisałeś :D, dobrze, polecenia już lecą

16

Ale żałosne są tutaj te komentarz:
-Ronalod nie strzela: "haha i jemu złota piłka?"
-Ronaldo strzela: "haha, już złota piłka na następny rok"
Ja mam wrażenie że żeby visca łebek pochwalił Ronaldo to ten musi strzelić 10 goli w jedym meczu i to z 30 metrów... przewrotką... z lewej nogi

0

No ale o tym nie świadczy i nie świadczyła o tym gdy wygrywał ja Messi, jest to po prostu nagroda "kto się najlepiej zaprezentował" i trzeba się z tym pogodzić, nic nie zrobimy z tym że ta nagroda jest tak słaba pod tym względem i mimo że co roku każdy powtarza jak bardzo ona jest gów***, to na następny rok i tak każdy ma o nią ból tyłka bo znowu kogoś faworyt nie wygrał

0

Długo to już będzie kontynuowany temat tej "w ogóle nie istotnej Złotej Piłki którą nikt się nie przejmuje i każdy ma ją gdzieś"? Bo gdybym zaczął oglądać w piłkę od wczoraj i swoją wiedzę opierać na tym co tu przeczytałem to mógłbym dojśc do wniosku że Ronaldo to 2 metrowy chudy drewniak nie potrafiący zgiąć nogi w lewym kolanie, a w prawej nodze ma proteze która automatycznie uderza piłkę do pustej bramki gdy ta jest w promienu 5 metrów od CR, dodatkowo Ronaldo jeździ na wózku inwalidzkim tak cholernie cięzkim że żeby mógł jechać do przdu to musi go pchać Modrić z Kroosem, wzpierani przez Isco gdy wiatr mocniej wieje... a wszystkie nagrody zdobywa dlatego że ma tate Jezusa i wszytsko jest tak naprawdę pod Ronaldo bo jest niepołnosprawny żeby mu przykro nie było...
No naprawdę, rozumiem chwalenie Messiego, bo jest geniuszem, ale tak obrzydliwe i zakłamane umniejszanie Cristiano jest bardziej żalosne niż wręczenie mu tej nagrody. Ronalod jest FENOMENALNYM sportowcem i nie ma co z tym dyskutowac, czy jest lepszy od Messiego? Dla mnie nie, dla Tomka i Janusza może tak, ale to nie ważne, o tym kto jest lepszy nie świadczy napewno ta nagroda

0

Myślę że za rok możemy mieć doczynienia z ciekawy rozdaniem Złotej Piłki, głównie ze względu na Mundial. Oczywiście na ten moment nie zkładam że nagle formy kolejnych drużyn się niesamowicie zmienią (a tak napewno będzie), jednak zakładając że będzie tak jak teraz, to myślę że głównym faworytem do Złotej Piłki będzie Neymar, obok Messiego. Nie liczyłbym na Ronaldo bo nawet mimo tego że w LM znowu może zrobić swoje show, to na Mundialu Portugalia (jeśli nie będzie miała szczęśćia jak na Euro) liczyć się raczej nie będzie, ćwierćfinał to chyba max. Brazylia z koleji jedzie jako faworyt, obok Niemców i Francuzów, patrząc na to że obu tych reprezentacjach nie ma wyrażnej gwiazdy (we Francji może Griezmann ale to chyba nie ten kaliber), to Neymar nawet kończąc przygodę na półfinale i robiąc dobre liczby może być mocno brany pod uwagę w w Złotej Piłce. Do tego oczywiście muszą dojść wyniki w Paryżu, a przez to że gwiazdą Ligi Franuskiej Neymar był już przed debiutem i najprawdopodobnie wygrą Ligę i Puchar, dostanie dodatkową siłę przebicia, gorzej może być z LM. Co do Messiego to napewno będzie miał trudniej, bo musiałby pociągnąc Barce i Argentyne conajmnije do jedengo finału w rozgrywkach LM lub Mundialu, myśle że z Barcą ma szanse LM wygrać, z Argentyna może być ciężko na Mistrzostwach jednak ja bym ich nie skreślał. Podumowując, za rok jako pewniaków widzę Neymara i Messiego, a Ronaldo jeśli chce znaleźć się w 3 musi osiągnąc sukces w LM, bez tego cięzko będzie mu nawet o samą obecnośc w 3. Oczywiście to moje zdanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?