Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki :)
0
Casemiro jest wychowankiem Realu?
5
Atletico
4
Co to TVP, wyciszyli prawie całkowicie odgłosy z trybun i nie czuć w ogóle atmosfery skoków, tym bardziej że konkurs jest na bardzo fajnej skoczni, bardzo dużo kibiców.
6
W sumie po pierwszej połowie nie ma się do kogo przyczepić i tak naprawdę nie wiadomo kogo zmienić (no Suareza, ale z nimi wiemy jak jest, zaraz moze strzelć 1 gola przewrotką z 20 metrów, a drugiego piętą z rożnego), po prostu brakuje ruchu w polu karnym i okolicach, ja bym chyba wprowadził Alcacera za Vidala (?) i póżniej Coutinho za Inieste jak dalej będzie to tak wyglądać
0
No to chyba gdzieś jest problem skoro Deulofeu ma klauzule 20mln przy obecnym rynku. Inter z tego co wiem nie ma obowiązku, tylko opcje wykupu, więc nie musi tego robić. Więc zachowaj trochę szacunku odpowiadając komuś tekstami typu "nie ośmieszaj się" gdy sam podajesz nieprawdziwe informacje i sugerujesz że to moje są "z dupy". Zawsze gdy ktoś wyraża swoją, nikogo nie obrażającą opinie to gdy się z nią nie zgadzasz odpwiadasz komuś takim tekstami, zamiast grzecznie poprawić i zaznaczyć gdzie powiedział cos źle?
0
Deluofeu i Arda to dla nas balast, ale w takich klubach jak np: Fiorentia, Lazio czy Everton byliby to kluczowi zawodnicy i spokojnie moglbyśmy na nich zarobbić nawet to 15/20 mln i nie wmawiajcie mi że 30 milionów zarobione na sprzedaży to nic. Dodam do tego że Denis został, też nie wiadomo czemu bo to że się tutaj nie nadaje to już chyba wiemy, minut to on za dużo już też nie dostanie więc kolejnie 20+ które mogliśmy zarobić zostaje zamrożone.
5
Wachałem się w ankiecie między "Przeciętnie" a "Dobrze", ale powiem szczerze zdziwiły mnie takie wyniki, dałem przeciętnie, choć to takie 3+ lub 4-. I tu kilka powodów: Coutinho kosztował aż 160 mln (choć mimo wszytsko uważam to za bardzo dobry ruch również ze względów finansowych przez zmienne które się rozłożą- ale jednak- 160 mln), Mina mimo że tani to jest zagadką. Więc jeśli chodzi o transfery do klubu skłoniłbym się na dobrze lub bardzo dobrze... no ale te fatalne jak zwykle "sprzedaże" (sprzedaże- mocno powiedziane) to dramat. Bezsensowne wypożyczeniach gdzie Barca zarobi tylko dzięki temu że nie musi płacić pensji, a jeśli nawet ktoś się sprzeda to nie szybko, a Barca po takich wydadkach potrzebowała nie tylko się pozbywać, ale też zarobić. Rafinha w realiach obecnego rynku, nawet po kontuzji jest wart conajmniej 30mln, Deulofeu to bardzo dobry skrzydłowy na średniaka ligi, poza tym jest młody, tutaj również cena 20-30mln jest możliwa. Barca nie potrafi sprzdawać i niech świadczy o tym fakt że Barcelona zarobiła tylko na sprzedaży 34 letniego Mascherano...
10
Mimo że jako jeden z niewielu zachowałem sympatie do Neymara po transferze do PSG, jednak takim zachowaniem mooocno ją w moich oczach (i pewnie nie tylko moich) traci
0
A no tak, wyleciało mi z głowy, jednak to nie jest ten sam Gotze co przed przejściem do Bayernu
1
... Gotze, Mkhitaryan, Hummels :/
0
Przychodzę z prośbą. Mianowicie musze napisać Felieton, z tego powodu że tutaj tego typu wypowiedzi są często używane, wielu użytkowników je pisało, czy ktoś kto się w jakimś stopniu zna, chciałby mi ją sprawdzić :D? Chodzi mi głównie o styl- czy pasuje do felietonu i czy temat nadaje się do oddania w szkole? Z góry dziękuje jeśli ktoś chciałby poświęcić mi tą chwile
0
Że oficjalna piosenka na Mundial będzie po Rusku? No tak "średnio" bym powiedział?
1
Może 19?
0
A kto myśli inaczej?
45
Spokojnie, zaraz tam Mina posypie w przerwie i się skończy z 5-1
0
Ten płacz o te kilka groszy z podatków jest piękny, ogólnie to według mnie za te pieniądze co ten alpinista nam UKRADNIE powinni mi nowego Passata kupić w ramach odszkodowania, czuje się okradziony https://i.ytimg.com/vi/eK7NQ_ggad0/hqdefault.jpg
7
Nie rozumiem poruszenia, ktoś tam z pełną świadomością naraził swoje życie i teraz najprawdopodbniej nie żyje- trudno, nie żebym był niewrażliwy na ludzki nieszczęście ale wiedział na co się pisze, nie wiem dlaczego jest to takie SZOKUJĄCE no i czemu ludzie mają taki problem z tym że ktoś mu pomaga, jak się na to zdecydowali to brawo dla nich, ale czemu mielibyśmy być przeciwko tej akcji? Bo cebula się odpala? Nie będziemy płacić kilku groszy żeby ktoś komuś życie uratował! Nie wiem dlaczego w tak wielu sytuacjach "zachowanie tłumu" mnie tak zastanawia i dziwi, chyba muszę się jeszcze dużo w życiu nauczyć
7
Valencia może się oszczędzać w meczu ze średniakiem Ligi u siebie na mecz w Pucharze Króla z Barceloną, więc może być nudny mecz
0
Real już kupił Viniciusa, tylko ma do niech przejść póżniej (nie wiem dokąłdnie kiedy dlatego się pytam), a Griezmann nie jest jeszcze transferem Barcelony więc o co ci chodzi?
1
Dlaczego? Strona o piłce nożnej, dział gdzie możemy pytać o wiele tematów. Mogą z Realu żartować, ale spytać się o coś już nie? No tak
1
Kiedy Vinicius przejdzie do Realu?
0
To że dostaliśmy 220 to nie istotne?
0
Wydaje mi się że z Alaves przydałaby sie rotacja, kilku zawodników musi odpocząc bo czeka nas trudny terminarz. Alba, Pigue, Rakitić/Busquets, Suarez/Messi, myśle że 5 z nich powinna odpocząć, wiem że nie można nikogo lekceważyć ale z Alaves u siebie nawet rezerwowi muszą sobie poradzić. Debiut Miny, niezły Digne, Coutinho i powracający po kontuzji Alcacer mogą wejśc do pierwszego składu
2
Zgadzam się, Iniesta to zawodnik pierwszego składu, jest świetny i wydaje mi się że troche niedoceniany, mało kto widzi jego wkład w gre. Jednak mimo wszystko Iniesta z wiekiem pewne umiejętności zatracił (zatracił to może złe słowo), np: mimo że często ma dobre mecze to trudno powiedzieć żeby był decydujący, kiedyś co mecz był wstanie posłać kilka penetrujących prostpoadłych podań, teraz za wiele ich nie widzimy, drybling- ciągle na najwyższym poziomie, jednak zazwyczaj używa go do utrzymania piłki, niż do wejście w linie obrony= rozerwania obrony, poza tym nie strzela z dystansu. Coutinho z koleji często podaje na ryzyku, wchodzi w linie obrony, strzela z dystansu, jednak gorzej kontroluje tempo gry, nie potrafi z taki spokojem wyjść z pod pressingu jak Andres. Według mnie:
Iniesta= spokój, kontrola, dynamika akcji, kreowania tempa w gry
Coutinho= większe zagrożenie pod bramką przeciwnika, lepsze liczby (bramki/asysty) i ogromne odciązenie Messiego.
Przy dobrej rotacji możemy pomieścić ich obu zdecydowanie :)
1
Feliz cumpleanos Xavi :)
0
Wydaje mi się że nie rozumiesz w ogóle o czym mówimy, kto mówi o sadzaniu na ławce? Mówie o formie rotacji, w miesiącu są średnio 6/7 meczy (?), czyli każdy z nich siadałby na łąwce conajmniej raz w miesiącu, maksymalnie 2 (nie uwzględniając kontuzji itd). I jeżeli jakiś zawodnik ma grać 40 na 50 spotkań w sezonie (nie licząc Messiego) i ma być niezadowolony, to może sobie odchodzić, płakać nie będe
0
Ale czemu ty mi mówisz coś o FIFIE? To właśnie jest prawdziwa piłka, gdzie jeśli chcesz trzymać formę to musisz czasami odpocząć. O ile Messi siada bardzo mało razy, to Suarez jest rotowany już teraz, poza tym nie mówimy o graniu 1 na 5, tylko 4 na 5, które też nie musi występować regularnie, myślałem że to oczywiste i nie będe musiał tego tłumaczyć. Trudno wyobrazić sobie że w jedym momencie każdy będzie grał świetnie, tutaj dochodzi konkurencja, (jesteś Dembele, grasz słabo? Siadasz i musisz cięzko pracowac aby wrócić) Co do argumentu z z finałem Ligi Mistrzów to poleciałeś troche, bo jest to 1 mecz w sezonie, w którym i tak nie ma pewności że co sezon będziemy grać więc nie wiem skąd to sie wzieło
I właśnie najważniejsze, czy wy serio myślicie że Barca jest wstanie wydać tak o 100mln, bo okazja, nie mając pomysłu jak Griezmanna wbudować do składu?
2
Ludzie zawsze podają "ten pierwszy skład"- najmocnijeszy, nie zdając sobie sprawy że w tym teoretycznie najmocniejszym skłądzie gra się tylko czasami, gdy nie ma kontuzji z najtrudniejszymi przeciwnikami, a taki zawodnik do rotacji (który byłby tak naprawdę zawodnikiem pierwszego składu) byłby genialnym wyjściem
0
Pewnie kradzione