Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona w meczu 6-1 niszczyła PSG pod każdym względem (w ostatnie 10 minut wymienili podajże 3 podania), a to w jaki sposób padały bramki jest nie istiotne. Gdyby sędzia nie popełniał błędów to wynik byłby z 2-6, 2-5, 1-5, a może i 0-7 czy w takim wypadku PSG nikt nie nazywałby ich frajerami?
0
Komentarz usunięty
7
"Ten mecz przegrany PSG to wina sędziego" i przestałem czytać
0
Ale heca :d
39
Gadają "jeju znowu Niemiec", "Oby tylko Niemiec nie wygrał", a Wellinger pierwszy przyszedł pogratulować, bardzo fajne zachowanie, ogólnie widać że sympatyczny facet, szczeście miał bo warunki mu bardzo posowały, teraz jak i na normalnej skoczni, ale jest to świetny zawodnik i wielka klasa
4
Jakie 2 metry przed linią? Miał dodane punkty i obniżoną belke
6
Ja się przyznaje bez bicia że mam ogromny "ból dup*", głownie ze względu na Ronaldo który grając fatalnie strzelił dwie bramki z tyłka i został okrzyknięty królem po raz kolejny
0
Według mnie Rabiot w PSG jest dla Neymara tym kim w Barcelonie dla Messiego jest Raktić, czyli człowiekiem od odbiorów, biegania i ubezpieczenia pozycji tych "największych gwiazd"- czyli koleś od czarnej roboty, wczoraj mimo tego że był ustawiony defensywniej, to często biegał w presingu (pewnie dlatego masz takie wrażenie) jednak dzieki temu odciążał Neymara z zadań defensywnych, do tego fajnie operował piłką, naprawdę bardzo przypomina Rakticia (szczególnie tego z pierwszego sezonu Lucho, kto wie, moze właśnie z Rakticia przykład bierze Emery dając polecenia Rabiotowi)
18
Swoją drogą, co sądzicie o Rabiocie? Wczoraj w mojej opini jeden z lepszy zawodników PSG, bardzo przypomina mi Rakticia, podobna role odgrywa w Paryżu, nigdy nie byłem do niego przekonany ale wywarł na mnie dużo wrażenie
26
Mam nadzieje że Neymar dzisiaj zniszczy Real, mimo wszystkich jego akcji, sympatia został ;)
5
No w sumie tak, powinniśmy sami zrobić własną klasyfikacje medalową, żeby nikt sie nie czepiał że kopiowane
0
A po co to komentujesz? Jeśli ktoś chciałby cie poprosić o zdanie to by cie poprosił
2
W Polsce jest tak że bez wyników nie będzie sprzętu. GŁupota? No tak, bo powinno to wyglądać zupełnie inaczej, tak jak jest to w większości krajów (Niemcy). Tam inwestuje się w sprzety, obiekty itd. a po kilku latach są wyniki. W Polsce jeśli nie osiągniesz sukcesu to nikt na ciebie uwagi nie zwróci. Małysz odnosił sukcesy, przedłużył je Stoch, to teraz mamy dwie świetne skocznie, Panczeniści odniesli sukces na igrzyskach? "Ej panowie przydałoby sie im tor zrobić", W sumie gdyby tak było zawsze to byłoby dobrze, ponieważ po sukcesach Justyny Kowalczyk, Polskie biegi narciarskie umierają i nikt nic z tym nie robi
0
Tryb Fabularny w tej grze jest genialny, a 6 będzie napewno 2020/21
1
To że są głosy niezadowolenia to nic dziwnego, to jest już któryś mecz z kolei gdzie Barca się męczy i gra bardzo przewydywalnie, to oczywiste że się martwimy, inaczej jest z tymi co panikują i już sprzedają np: Dembele... takim już nie ma co tłumaczyć. Myślę że to może być plan Valverde aby piłkarze przez ten okres grali na 50% aby na dalszą część sezonu było 100%, ale trochę w to wątpie, mam nadzieje że Valverde ma pomysł bo odnosze wrażenie że przeciwnicy znależli sposób na nasza gre
1
Powiedzieć że "musimy grać szybciej" to jak nic nie powiedzieć, trzeba znaleźć schemat na rozmontowanie takiego autobusu, mi dzisiaj np: nie podobało się totalnie ustawienie Coutinho tak wysoko, prawie na równi z Suarezem, zamiast cofnąć się do rozegrania, do tego Busi z Rakticiem grali bardzo blisko obrony i mieli bardzo mało możliwości grania prostopadłych piłek
0
Liga Mistrzów :)
10
Chciałbym aby wyniki 0-0 nie był nagradzany punktami, a punkt byłby przy remisach bramkowych. Myślę że uratowałoby to piłkę od zespołów które myślą tylko o tym żeby nie stracić. Dzisiaj np Getafe od 70min grało bez napastnika... jak takim bramke strzelić? Co o tym myślicie? Nie zastanawiałem się nad gorszymi konsekwencjami tego pomysłu więc może to głupi pomysł, ale taka myśl mnie naszła
0
Nie wiem czemu Coutinho się pcha tak do przodu na atak, taki dostał zalecenia od trenera czy po prostu nie potrafi sie ustawić... Według mnie powinnien grać zdecydowanie bliżej środka i rozgrywać bo to robi najlepiej, a on gra gdzieś obok Suareza i co chwile gra plecami do bramki
8
Narazie Coutinho gra fatalnie
2
PSG nie ma lepszych piłkarzy, tylko ma ich w dużo lepszej formie, a tak naprawdę to Neymar, Cavani, Mbappe, Verratti i może Alves sę lepsi od poszczególnych zawodników Realu
0
Ale śmiesznie bo Real wygrywa z RSSS :D, boki zrywać, w sumie co by Real nie zrobił to by było śmieszne bo wiecie: nie mają formy i ogórki i teraz grają dobrze i ci z Madrytu będa mówić że wracają :D hahahha
5
Myślę że poza Messim, to najbardziej odczujemy kiedyś brak właśnie Busquetsa, takich DP nie ma, możemy tylko szukać kogoś podobnego, nie ma DP z taką techniką, według mnie każdym młodym zawodnikom którzy grają na defensywnym pomocniku powinno się pokazywać nagrania z meczów Busquetsa: jego ustawianie, inteligencja i sposób grania piłką jest niepowtarzalny i niesamowicie skuteczny.
6
No mało kto, ale gdzie tu jest problem? Ja uwielbiam w czasie Igrzysk (letnich lub zimowych) pooglądać sport którego normalnie nie śledze np: snowboard, saneczkarstwo czy nawet curling, każdemu konkursowi towarzyszy wyjątkowa atmosfera i zawsze oglądam z przyjemnością. Poza tym, stwierdzenie " sztuczne podbijanie sportów które nikogo normalnie nie interesują" jest bardzo ograniczone i pokazuje ignoracje w stosunku do kibiców jak i (przede wszystkim) do sportowców którzy dla danego sportu poświęcają całe swoje życie. Igrzyska są co 4 lata i jest to właśnie nagroda dla sportowców za ciężką prace i poświęcenie, a to czy kogoś dany sport interesuje czy nie jest kwestią indywidualną.
PS: Nie za bardzo zrozumiałem czy tylko ogólnie informujesz o tym jak jest, czy wyśmiewasz tego typu widowisko (a do tej drugiej opcji się odnosze), więc jeśli jest to tylko informacaj to nie bierz tego do siebie, jest wiele komentarzy które wyśmiewaja tego typu impreze i to jest odpowiedz właśnie do tego
0
...i to od kilku meczów (Gdzie przypominam nie grał Gomes- dla tych którzy widzą tylko jego błędy)
0
Nie wiem co jest gorsze, gra Gomesa czy to że mało kto widzi że Barca gra słabo a i tak wszyscy widzą tylko Gomesa
0
"sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego"
0
Przez Gomesa nie zauważył że to inronia ;)
0
Nie ważne, swoją obecnościa na treningach wpływa na drużynę bo jest słaby
3
Suarez jest typową 9