Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak było
0
Dawno, ale Iniesta w tej formie jest poza Coutinho najkreatywniejszym pomocnikiem, z najlepszym dryblingiem, podaniem i inteligencją poruszania się po boisku w Barcelonie
2
Jestem w szoku że po tym co się stało ludzie są za tym aby Iniesta odszedł i w ogóle to jakie jest poparcie dla tej opini... Iniesta czyli facet który w wieku 40 wnosiłby więcej do Barcelony niż obecnie Denis, Vidal, Paco, Paulinho czy innes Gomesy, facet u którego w żyłach płynie bordowo granatowa krew, facet który być może w najlepszej formie jest top3 pomocnikiem w histori, a może i top1, nie jest przez kibiców uważany za piłkarza który mógłby chociażby stać się pierwszym rezerowym (jak Xavi podczas swojego ostatniego sezonu)... to jest dla mnie niepojęty
I nie próbujcie mi tu tłumaczyć dlaczego tak jest, bo nigdy nie będę za tym aby Iniesta odchodził i nigdy nie będe się z tego cieszył, bo coś czuje że nawet Coutinho nie pozwoli nam załatać dziury po tym magiku
1
Tego że ludzie będą domagać się odejścia INIESTY po tym meczu się nie spodziewałem... facet ma w sobie wiecej z Barcy niż Raktić, Coutinho, Paulinho itd razem wzięci. Coś czuje że poczujemy jego stratę bardziej niż stratę Xaviego
5
Rozumiem że Barca dała du**, ale idiotyczne jest teraz takie gadania "Patrzcie jak Real gra, tak my powinniśmy", Real w tym sezonie olała sobie Ligę i Puchar króla już w Grudniu i przez pół sezonu mogą skupiać się wyłącznie na LM, Real mimo dominacji w LM tylko w ostatnim sezonie potrafił połączyć to z Ligą. Dużo łatwiej olać wszystko i wygrywać LM niż walczyć o tryblet co sezon, gdyby Barca w Lidze i Pucharze była w sytuacji Realu, teraz byłaby w półfinale LM jako główny faworyt
1
Głupi ludzie mają najwięcej do powiedzenia, Xavi w swoich ostatnich latach był bardziej zmiennikiem, a dawał bardzo dużo, Iniesta (jeśli zostanie) za rok też nim będzie, zmiennik pierwszym do wejścia
1
Musisz brać wszystko tak dosłownie? Możę nie tryblet ale Barcelona posiadając Messiego i innych genialnych zawodników powinna dominować w piłce, 3 sezon z z rzędu odpadamy w ćwierćfinale, jak na taką generację- to jest katastrofa
1
Można o tym pomyśleć tak samo jak o tym że trenerem może być Klopp, nie rozumiem o co ci chodzi
16
Dobra zamknij się bo takie głupoty czyta się gorzej niz obelgi na piłkarzy Barcy, te są chociaż w jakiś sposób uzasadnione
9
Jeszcze większy smutek mnie dobija, gdy zdaje sobie sprawę że właśnie uciekł kolejny sezon, bo powiedzmy sobie szczerze- to LM jest najważniejsza w klubowej piłce, a my właśnie jesteśmy w okresie najlepszej generacji Barcelony z Messi, Busquetsem, jeszcze Iniesta... nie potrafimy dojśc do półfinału, Mamy czas starzejącego się Messiego i nie potrafimy nic wygrać, wykorzystać tego co mamy, to jest niesamowicie przykre, a wypowiedz Iniesty który mówi że może to być jego ostatni mecz LM bardzo mocno w tym uświadamia, według mnie będzie to wielki smutek jeśli Iniesta nie podniesie tak jak Xavi LM jako kapitan Barcelony, zasługuje na to jak nikt inny
3
Wylewa się hejt, wielu widzę próbuje bronić piłkarzy, pewnie słusznie. Ale ja czuje sie po prostu skrzywdzony, czuje się jakby piłkarzy Barcy mi napluli w twarz i nie będe wyzywał, ale bronił ich napewno nie
0
Czyli muszę trenować czołowy zespół aby wypowiadać się w tym temacie? Tylko ci przypomne, że analizowanie i ustalanie taktyk polega główie na oglądaniu meczy
0
Świetnie, Barcelona po 70 minutach obrony Częstochowy zacznie panować nad wilelką Roma :) Nic tylko sie cieszyc
0
...
0
Spokojnie "KONTROLUJEMY MECZ"
0
Jak Barca
1
Jak jeszcze raz przeczytam że taki był plan zeby Roma miałą się "wyszaleć" w pierwszej połowie i tym samym przy większej skuteczności odrobić tą stratę to chyba padne. Nie, to nie jest kontrolowany mecz bo zauważyłem że za każdym razem gdy Barcelona ma swój wynik i gra do du** to "kontroluje mecz"... wystarczyłoby żeby Roma wykorzystała z 2 setki i tą swoją "kontrole" moglibyśmy sobie wsadzić
0
Suarez to w sumie może sobie stać koło Alisona- i tak by miał tyle samo spalonych
4
Ktoś powie czemu Umtiti się prawie zatrzymał w pewnym momencie przy tej akcji bramkowej?
0
To w końcu to jest twoja opinia czy jak? To że ty nie lubisz to nie znaczy że jest słaby ;)
4
Wreszcie piosenka z somy gdzie Quebo>Taco
0
No nie wiem, mimo że słuchałem Quebo, a Taco tylko kilka piosenek, to imo Taco zjada Quebo na tej płycie, w Kryptowalucie chyba pierwszy raz Quebo siadł lepiej, ale w poprzednich piosenkach Taco lepszy
12
Kiedyś to było kurła nie to co teraz, gówniażeria tylko w tych komóreczkach i fejsbuczkach, a robić nie ma komu
0
Taconafide & Bedoes- Autotune
1
Bit podrąbany od Meek Milla- Litty
0
Teoretycznie właśnie tak to wygląda, ale jeśli będą dobrze unikać parteru, mogą mu szybko zgasić światło, inna sprawa że nie wiadomo jak się trzyma Conor, czy byłby wstanie wytrzymać kilka rund i uciec z parteru, z tym jak wiemy miał największy problem, ale to jest taki dzikus że może dać się obalić i szybko przegrać, a może trafić lewym i skończyć każdego w 10 sekund
0
Co myślicie o wczorajszej walce Khabiba? Koleś pokazuję genialny parter. Myślicie że Conor (który po tym co odwalił ostatnio- na 99% dostanie walke w tym roku) lub Tony mogą pokonać Khabiba?
0
Piłkarz który zdecydowanie się wyróżniał, np: gdyby Brazylia wygrała Mundial, a Neymar był królem strzelców, miałby dużą szansę na Złotą Piłkę, Jeśli Ronaldo lub Messi wygrają LM to wystarczy ćwierćfinał+ kilka bramek i już jest głównym kandydatem
0
Haha bo taka prawda, w Złotej Piłce patrzą głównie na LM, a w tej to narazie Ronaldo>Messi, co nie zmienia faktu ze w tym sezonie za Złotą Piłkę będzie odpowiadał głównie Mundial
0
A powinni, dużo łatwiej wygrać Ligę Mistrzów mając wywalone na wszystkie inne rozgrywki (Real), niż gdy grasz cały czas na 100% na 3 frontach (Barca, Bayern).