Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest źle jeśli pisze maturę za rok, a nie mam pojęcia o czym wy (maturzyści aktualnie) gadacie? xd
0
Sędzia nigdy nie dodaje dokładnie tyle czasu ile realnie gra była wstrzymana, musiałby dodawać wtedy po 15/20 min
3
"Boli? Ma boleć!" Czyli zdanie które zobaczysz najcześciej przez nastepne kilka dni ;)
0
Przecież to aż się prosi żeby wreszcie to całe szczęście Realu się odibło i wreszcie Bayern troche go otrymał, jakaś bramka z tyłka w 90+ tak jak to Real robił wielokrotnie
1
Suarez opanował szukanie Messiego do perfekcji
8
: "11 Gdyby przyszedł Griezmann i Eriksen" Starter Pack:
-Messi może grać na ps
-Jak grał Xavi i Iniesta to jakoś graliśmy dobrze w obronie
-Coutinho jest lepszy od Iniesty
-Dembele i Griezmann mogą być pierwszymi rezerwowymi
-Suareza można już sprzedać- za stary
-Messi może grać na śpo
-Coutinho to nie jest skrzydłowy
-Raktić nie jest kreatywny
-Eriksen będzie kosztował jakieś 100mln XD
-Wole De Bryune
-Messi może grać na śp
-Eriksen jakoś tam gra w obronie
-Eriksen to śp, nie śpo
- TS- Roberto, Umtiti, Pique, Alba- Busi, Raktić, Cou, Eriksen- Grizi, Messi, Dembele, Suarez- idealne ustawienie
-Ciekawsze mecze by było- po 5-4, 4-3
-Messi może grać na gk
3
Logika- podstawówka, ale ok: Real na Bernabeu dostaje 3-1 od Juventusu, a na Alianz Arenie z Bayernem ma wygrać?
0
To że Bayern nie nastawi się na strate bramki, nie znaczy że ma iśc na wymianę ciosów. Bayern musi zagrać przedewszytskim mądrze, grać rozważnie z przodu i z tyłu, zdominować Real, to nie jest łatwe, ale jeśli chesz wygrać z Realem to musisz zagrać bardzo dobrze, nie ma co liczyć na gorszy dzień Królewskich. Barca od kilku sezonów pokazuje że da się Real domiować i wygrywać z nimi i to powinnien zrobić Bayern
3
Ale tu nie chodzi o nastawienie ze Bayern wyrzucia Real, tylko o te durne gadki że Bayern nie ma szans, Real jest faworytem, ale to nie znaczy że już wygrał
2
No tak, jak będzie tak jak napisałeś to będziesz się chwalił na forum jakim to ty ekspertem nie jesteś, a jak będzie na odwrót to się nie będziesz odzywał i nikt nie będzie ci tego wypominał bo w sumie i tak każdy ma w d*** twoje zdanie na ten temat, więc może ja też rzucę rezultatem z tyłka... Bayern wygra 3-0 :)
5
Myślę że to byłby naiwne patrząc na to z kim gra
13
I te komentarze że "Bayern to żaden rywal dla Realu, Bayern nie ma szans", no tak, bo Real to już 3 pobliskie galaktyki podbił, nie chce mi się nawet przypominać sytuacja gdy piłka w większy lub mniejszy sposób zaskakiwała (daleko szukać nie trzeba...) ALE TAK! Bayern to w ogóle szans nie ma, oni to ogólnie ogórasy są, za to Real?1 Paaanie, to jest drużyna!!... Wcale nie jest tak że jedna bramka dla Juventusu i Real z "najlepszego klubu na świecie" aktualnie grałby o Złote Sedesy na Bernabeu, Zidane zostałby zwolniony i już planowanoby kadrową rewolucję bo byłby to jeden z gorszych sezonów Realu od kilkunastu lat.
Oczywiście, WEDŁUG MNIE (2 słowa a tak dużo zmieniają) Real jest faworytem, ale gadanie że Bayern nie ma szans gdy wiemy jak mocną drużyną są Bawarczycy jest oznaką braku mózgu, bo mecz zapowiada się na conajmniej wyrównany, a jaki będzie nikt nie wie
0
Więcej ;)
0
Nie wiem jak to jest że obrona Romy wygląda dzisiaj jak ser (i nie chodzi mi o to słynne: "Woo z nami grają, a z X im się nie chce"), czym to jest z powodowane, gdzie jest problem Barcy, nawet w pierwszym meczu 4-1, obrona Romy wyglądała bardzo dobrze, a dzisiaj? Masakra, co robi Liverpool takiego niesamowitego czego nie robi Barca...
0
180mln za top3 piłkarza w tym momencie? Liverpool musiałby być głupi
8
Przecież Salah w tej formie to jest na poziomie Ronaldo, a nawet Messiego. Myślę że dawno nie było piłkarza który grał na takim poziomie nie licząc tej dwójki, nawet Neymar mimo swojej efektywności nie był tak efektowny jak MoSalah, wow
Oczywiście mówie tylko o obecnej formie ale jednak
0
Nie będe z tobą dyskutował, bo zdecydowanie nie znam się tak jak ty. Ale wytłumacz jeśli możesz, Barca wygrał młodzieżową LM w sezonie 13/14 (?), gdzie świetnie zaprezentował się przedewszystkim Munir, który wydaje mi się został dobrze wprowadzany do kadry, jednak aktualnie, mówiąc delikatnie, nie gra tak jak od niego oczekiwano, to wina złego wprowadzania, czy jednak tego że zbyt szybko oceniono jego jak ULTRA utalentowanego gracza?
2
Szpilka niezła, ale akurat Insigne i ogólnie piłkarze Neapoli nie powinni wypowiadać się w ten sposób biorąc pod uwagę ich ostatnie "sukcesy" międzynarodowe
1
Nie potrzebny wślizg Busiego
59
Neymar- "Halo Bartek? Wiesz... śmieszna sprawa..."
0
Jakie ujęcie piłki :D
4
Real Puchar Króla upuszcza praktycznie co rok
0
Kurcze, ale przykra informacja, mój ulubiony DJ, 28 lat...
0
Nie wiem czy jest prawdziwy kibic Barcy który wybrałby 1 opcje, liczą się nasze tytuły, a to czy Real wygra LM czy nie to jest sprawa drugorzędna
0
Też pisałem 2 lata temu i pamiętam że miałem szczęscie bo gdy wstałem rano w dzień egzaminu, przeczytałem szybko charkterystyke jednego z bohaterów Kamieni na Szaniec i udało się idealnie :D
Rozprawka była chyba w 2k17, raczej nie robią tego samego co roku
0
Czemu taki płacz jest na ten egzamin gimnazjalny? Co jest złego w charakterystyce? Jestem słaby z Polaka, ale z tego co pamiętam, to wystarczy minimalna wiedza o jakimkolwiek bohaterze i z głowy :D
0
Pewnie też chciał go oszczędzić na Puchar Króla
0
Właśnie- jak ma więcej miejsca, poprawi gre na małej przestrzeni to może być świetnym zastępcą Iniesty :)
3
No niesamowite zdjęcie- jakby ktoś zrobił zdjęcie telewizora
1
Widać po nim że potrafi, fajne krótkie prowadzenie piłki (jak Messi, Coutinho czy Robben), niezły drybling i podanie, ale coś tam jest nie tak, możliwe że to kwestia ogrania ale to może być naiwne