Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeju, Lozano na ławce w menadżerze, 10 punktów przeszło koło nosa :/
0
Masz na kapitanie? XD, ja mam jeszcze Courtoisa na bramce, ale nie wiem jak u bramkarzy są punkty liczone, pierwszy raz w to gram
0
Cyk 6 miejsce, Griezmann na kapitanie i Gimenez zrobili robote, a na punkty czeka jeszcze Paulinho, Neymar, Willian i Lukaku :D
1
Kurła Raktić by podał!
3
Umiejętności dobre, ale nie da się go lubić, farbowany lis, jeden mecz w Iranie, drugi we Francji, teraz w Chorwacji, ehh
1
Nie wiem, mnie narazie nikt nie raził, pamiętam na poprzednim Mundialu był komenator który totalenie usypiał, nie wiem czy jest też teraz, ale narazie są fajne emocje, ciekawostki, jak na meczu Argentyny o Islandczykach, wszystko fajnie
Ludzie krytykują Szpakowskiego, a to jaki wczoraj klimat zrobił na Hiszpani to głowa mała
7
No tak, a mam wrażenie że ludzie tylko siedzą i słuchają jakiegoś błędu w wymowie nazwiska jakiegoś piłkarza żeby się pochwalić na La Rambli jak to ten komentator się nie zna, bo "hehe powiedział Morić, a nie MoDrić hahah, amator"
16
Ile można narzekać na komenatorów, ludzie wymagają nie wiadomo czego, wiadomo że na tyle meczy, komenatorzy będą się mylić i nie każdy ogląda każdy mecz z danym piłkarzem że musi wszystko wiedzieć na jego temat
Mi osobiście podoba się komentarz jak narazie, są emocje i to się liczy, poza tym powinniśmy skupić się na meczu, a nie na komentatorach
4
Narazie to poza meczem otwarcia to mało drużyny mają z gry, dużo karnych, już 3 samobóje, bramki po jakiś zamieszaniach, po stałych fragmentach- mało pięknego futbolu, mimo to ogląda się nieźle
0
A dzięki dzięki, nie ma co zazdrośćić ;)
1
Wiem że 2 mecze komentować będzie Laskowski i 1 mecz Szpakowski, ale nie jestem pewny które, wydaje mi się że z Senegalem Szpaku
Edit: No czyli dobrze myślałem :)
2
Argentyna grała niezła piłkę, brakowało pomysłu pod bramką, Messi nie strzelił karnego i był mało aktywny, ale za każdym razem szukał miejsca do strzału czy do rozegrania piłki, można powiedzieć że zagrał słabo jak na siebie, ale ewidentnie wyróżniał się na boisku
10
"Argentyna zagrała dzisiaj fatalnie, a Messi po prostu niczym się nie wyróżniał"- i dalej nie czytam
0
Narazie Gimenez i Griezmann na kapitanie dają mi 6 miejsce w naszej lidze w menadżerze, a trójka z Brazyli i Lukaku jeszcze przede mną, licze że będzie dobrze, a u was jak leci :D
4
Drużyny słabsze, które opierają swoją gre na obronie i wybieganiu, są nazywane walczakami i bohaterami dopóki nie grają z drużyna której kibicujesz, ciekawe :D
8
To jest jakaś chora sytuacja z tym Messim i Argentyną, przecież facet jest jedynym powodem da którego ta drużyna ma jakiekolwiek szanse na cokolwiek i nikt tam tego nawet nie ukrywa, każdy na każdym kroku mówi w prost lub w przenośni że tylko on może im dać zwycięstwa mając w drużynie takich piłkarzy jak Aguero, Higuain czy Dybala (który heh nie wszedł nawet na boisko). Do tego od lata chodzi za nim legenda Maradony, wszyscy chcą żeby powtórzył jego sukces, teraz jeszcze Ronaldo któremu wyszedł mecz z Hiszpanią i wszyscy czekają "Co zrobi Messi, jak, ile, kiedy"... kolejny mecz zapowiadany jak kadra X kontra Messi...
Że tak żartobliwie zapytam- Czy to jest w ogóle legalne żeby dawać na jakiegoś piłkarza taką ogromną presje? Przecież to jest niepojęte. Dalej, Messi co chwile szukał miejsca do strzału, ale tam nie było miejsca i nie wiem czy poza strzelonym karnym Messi mógł zrobić coś więcej... no ale tak, Ronaldo wczoraj strzelił hat tricka to Messi dzisiaj musiał odpowiedzieć, no bo jak to?! Niby taki lepszy a jednak nie lepszy?!
0
Cantona po roku w Polsce :D
1
Naprawdę DAWNO nie widziałem tak dobrego meczu Ronaldo, oczywiście strzelał bramki 3 i więcej ale wiadomo jak to wygląda u niego..., dzisiaj można naprawdę powiedzieć że pociągnął Portugalnie do tego remisu w pojedynkę, niczym Messi Argentyne, brawa dla niego, mam nadzieje że to wypadek przy pracy :D
0
Ja mam Isco, Ramosa i... Pepe, ale na ławce :D
0
WOW, La Rambla w szoku [ZOBACZ ZDJĘCIA]
0
Oj, męczenniku.., wybacz nam błędy nasze, tyś jest prawdą i mądrością.
0
U mnie ładnie siadł Bentacur, a szczególnie Gimenez i pyk 18 miejsce :D
0
Tu nie chodzi o to że został, tylko o to że zabawił się z Barcy i zrobił takie chore Show
0
To jest dobry krok do kompromitacji, zarząd pokaże swoje oblicze po tym jak teraz zareaguje, kogo sprowadzi za jaką cene, musi być plan B
5
Facet zrobił sobie jakieś chore show z Barcelony? Jak nie może sie zdeycdować o tym gdzie grać to niech zachowa to dla siebie a nie robi film w którym gada jakie to trofea w Barcy, jaka to kasa w Atletico
9
Facet mówi w filmie że w Atletico ma pieniądze, a w Barcy trofea i wybiera Atletico... powiedział w prost że woli hajs i będzie gadał że klub jego życia pewnie :v
18
Założyłeś się z kumplami że w jeden dzień zarazisz pół La Rambli głupimi komentarzami czy jak?
0
I słusznie, nie można tak grać na Mundialu, szczególnie w meczu otarcia na który patrzy cału świat
35
*Najdłuższej
17
O czym ty gadasz w ogóle?