0

No nie wiem, mnie ten kabaret który wyrabia się w biurach tych klubów i na boisku bawi bardzo

0

Ciekawa sprawa że ludzie wmawiają nam że powinniśmy być smutni i rozpaczać nad słabą grą NASZYCH POLSKICH drużyn w eliminacjach

12

Ale czemu oni mają tam grać jak na to w najmniejszym stopniu nie zasługują?

0

Nie wiem o co ci chodzi w pierwszym zdaniu. Ja chciałbym żeby grali w LM i LE, ale gdybym miał się przejmowac ich wynikami to wpadłbym w depresje, Polska piłka klubowa stoi na takim niskim poziomie sportowym i organizacyjnym że jedyne co mi pozostaje to się śmiać, bo po co płakać?

3

Co jest złego w tym że Ekstraklapa nas śmieszy?

19

Podobno bardzo fajną i szanowaną cechą człowieka jest to że gdy mówi "śniło mi się..." to w tym momencie się zatrzymuje, myśli nad tym i już nie kończy bo wie że to albo będzie głupie w ch albo nikogo nie będzie interesowało, nie masz tej cechy niestety
No offense oczwiście, ale opowiadania swoich snów jest straszie głupie xd

3

Za udostępnianie linków do meczy Ekstraklasy powinny być bany, przecież te mecze są szkodliwe dla zdrowia (oczy itd)

Kappa

0

>Przejmowanie się komentarzami na FB

3

Ale Jessiego to ty szanuj...

2

Co mu daje ta świadomośc jak dalej to robi?

0

W tym meczu zakochałem się w stylu Barcelony, paradoks że był to mecz przegrany ;D

0

Brakuje mi Laxalta na LO :/

1

Boże occzywiście kibice Barcy muszą przyczepić się do Ronaldo mimo że wyróżniłem ponad 20 piłkarzy xd, to jest moja SUBIEKTYWNA opinia to raz, a dwa, facet dał Portugali remis w meczu z Hiszpanią strzelając hat-tricka, strzelił zwycięską bramkę w meczu z Maroko, słabo zagrał z Iranem i w moim odczuciu bardzo dobrze grał z Urugwajem i sam praktycznie robił zamieszanie w ich obronie- zrobił na mnie duże wrażenie na tym turnieju i tyle

2

Tak, ilu piłkarzy na tym Mundialu strzeliło Hat-tricka i to w dodatku Hiszpani? Gdyby nie on ta słaba Portugalia by z grupy nie wyszła, poza tym podobało mi się jak grał Ronaldo, jest to moja subiektywna opinia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ale ja bym tego Pogbe chciał u nas

0

Jaka jest dla was 11 turnieju? Mi powiem szczerze ciężko wybrać, zawsze jakiś piłkarz się wyróżni:



Courtois- Trippier, Varane, Umtiti, Laxalt- Rakitić, Kante, Modrić- Mbappe, Kane, Hazard



Jeszcze: Coutinho, Griezmann, Pogba, Vida, Perisić, Godin, Cavani, Golovin, Mina, Grangvist, Lukaku, De Bryune, Ronaldo- tych piłkarzy bym wyróżnił

5

Dlaczego co roku każdy ma Złotą Piłke w d***,a dyskutuje się już o niej od Maja?

0

Deulofeu, dlatego już go tu nie ma

5

Hazard jest napiękniejszy

0

Ze Sterlingiem problem jest taki, że ona sam dobrze nie wie co chce zagrać

2

Co ten Rose ma z getrami? XD

1

Ale dla mnie to jest trochę zrozumiałe, w ogóle społeczność piłkarska, ładna kobieta na trybunach, albo kobieta związana z piłka "Ale bym bramki strzelał heheheh, już 2 piłki ma hehehehe" to jest takie prymitywne że aż mi się głupio robi jak to czytam

92

Smucą mnie tacy ludzie jak ty, jak ci łyżka spadnie to liny szukasz?

1

Słynny "misiaczek"

0

Wiesz, może i masz racje, ale ja np wychodze z założenia że oczywiście- nie krytykuje się kogoś przed, np Rabiot- nie chcę żeby u nas grał, moge mieć argumenty że tu nie pasuje, ale napewno jak do nas przejdzie to nie będe wylewał płaczu jak zrobiłem to na Paulinho (i się chyba nauczyłem), będe trzymał kciuki i na ocene jego transferu wstrzymam się na jakiś czas, w końcu Rabiot to dobry piłkarz. Z Brzęczkiem jest tak że nie widać żadnych argumentów za nim, jeden dobry sezon to jest nic, nic za nim nie przemawia, a my nie mamy czasu na to żeby dawać szanse wynalazkom ponieważ nasi kluczowi zawodnicy mają po 30 lat i fajnie byłoby to jeszcze wykorzystać, biorąc pod uwagę jak słabo jest z młodzieżą w naszym kraju. Oczywiście może się sprawdzić i wszytskim będzie głupio, ale według mnie to słuszne że krytykujemy ten kompletnie niezrozumiały wybór

4

99% fake

7

Arthur będzie chyba rywalizował z Coutinho o to kto ma najbielsze zęby

12

Nie wiem, odnoszę wrażenie że facet jest hejtowany bo dużo kosztował, ale dla mnie on zawsze miał to coś, bardzo dobra technika przy tych warunkach fizycznych, w Juventusie grał świetnie, a u Mourinho to aktualnie większość piłkarzy gra padake, nawet Sanchez

3

O właśnie, dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?