Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
1.City
2.United, Sanchez
3.Everton, Gomes
4.Salah
5.De Bruyne
1
Dobra, bramka jest, honor zachowany
8
Na tle Polskich zespołów nawet 10 latki dobrze się prezentują
60
Mam pytanie- mianowicie gram w piłke od 3 dni, jednak od kilku lat gram w FIFE16, nie posiadam jakichkolwiek umiejętnośći gry w piłke, celne podanie robie tylko na półtora metra, strzelam tylko z tzw "czuba", ponieważ strzelając technicznie skreciłem sobie kostke (3 razy na 2 próby), o taktyce za dużo nie wiem, moge biec do przodu jak jest atak i biec do tyłu jak bronimy, techniki nie mam (w sumie nawet nie wiem co to jest). Mogę się jednak pochwalić tym że trafiłem piłką w okno sąsiadów, nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że celowałem w bramke, a dom sąsiadów jest oddalony o 140 metrów od boiska, jednak wracając do pytania, czy myślicie że posiadając wyżej wymienione cechy mogę stać się ważnym zawodnikiem naszego Polskiego klubu piłkarskiego grającego w Ekstraklasie? Proszę o szczerą odpowiedz, czy w ogóle jest sens kontynuowania mojej kariery.
PS: Mam 36 lat
0
Ale na stałe czy ciągle szukają kogoś nowego?
0
W ogóle oni mają tego nowego trenera czy nie? Bo nie w temacie jestem XD
8
A może po prostu 7 to fajny numer
0
Ma ogłosić że Pogba odchodzi do Barcelony
0
Real będzie miał duży problem z ławką, po odejściu Kovacica i prawdopodbnym przejściu Isco już na stałe do pierwszego składu w miejsce Ronaldo, Real już praktycznie nie ma zmienników do środka, z sensownych został tylko Ceballos, który musi im wypalić
2
A za ile takich jak Morata, Kepa czy Luiz
0
Zgadzam się z wszystkim co napisałeś, poza tym że trochę niedoceniasz Kepy, który jest naprawdę świetnym bramkarzem, Courtois w jego wieku grał w Atletico i był bardziej zauważalny, Kepa gra w Bilbao i mało kto o nim mówi, ale umiejętnosci ma ;) (Co nie zmienia faktu że 80mln to zdecydowanie za dużo)
0
Alena i chyba Arnaiz od tego sezonu są zawodnikami pierwszej drużyny, tak mi się wydaje
1
W Hiszpani gra się dużo trudniej napastnikom, słabsze drużyny często murują się w polu karnym i napastnicy po prostu nie mają miejsca żeby zrobić jakiś rajd lub indywidualną akcje, w Angli często widzimy "wesoły futbol", mało kto się maruje, a jak już to robi, to napewno nie przed Liverpoolem za czasów Luisa.
Ja bym powiedział ze Suarez się dostosował, a nie zmienił, napastnik u nas musi dobrze grać na tzw "ściane", musi grać na małej przestrzeni i odnajdowywać się w polu karnym, a poza tym musi znać się na taktyce, mniej tu potrzeba szybkośći, super dryblingu czy siły. A poza tym, gdy Suarez miał forme i szanse to robił akcje jak w Live, pamiętam jak Luiza załatiwł w meczu z PSG 2 razy :D
0
I wywnioskowałeś że Messi jest za wolny? Messi jest bardzo szybki, ma niesamowite przyśpieszenie, a poza tym jest chyba jedynym piłkarzem który na tak wielkiej szybkości potrafi prowadzić piłke tak blisko przy nodze, gdyby Messi był ustawiony na skrzydle to napewno niszczył by tam na boku każdego, ale nie dawałby wtedy tak dużo drużynie, jak może dać na środku
0
Dembele ma streama na Twitchu czy o co chodzi?
Edit: Dobra widze że Barcainfo dał link
2
Wszytsko spoko, ale z tą szybkościa to poleciałeś :D, skąd ci to w ogóle przyszło do głowy?
0
Messi ustawiony na PS powoduje odrazu brak zagrożenia z tego sektora, w 2015 był Alves który ogarniał grę w ataku jak mało kto i wyglądało to nieźle, ale teraz nie ma takiego Alvesa i Messi nie moży być tam ustawiony bo po prostu jego tam nie ma, schodzi do rozegrania lub o środka
0
Dlaczego ludzi mówią że płasko ziemcy istnieją, a nikt nie wierzy jak coś takiego napisze xd
0
Ja nie wiem, kuloziemcy to jest ten typ ludzi, którym jak powiesz żeby skakali z okna to skoczą, uwierzą we wszystko co im powiedzą, w dodatku śmieją sie z nas, z ludzi którzy chcą i poznają prawXDe o świecie, smutne :/
0
Nie żeby coś, ale na ten moment Pogba>Dembele, różnica polega na tym że Dembuś jest młodszy i się rozwija
0
Rozumiem że można nie być zwolennikiem jego gry, ale takie głupoty pisać, na zawodnika który tyle nam dał i jednak coś mu zawdzięczamy to "trochę" świństwoi totalny brak szacunku, naucz sie doceniać...
1
Borussia mogłaby się trochę wzmocnić, bo co sezon to gorszy :/. w poprzednim roku fajnie zarobili na Dembele i nic za to porządnego nie kupili
3
Dla naszych drużyn, każda drużyna w Europie to wyzwanie, więc ja na nic nie licze
2
Barcelona bez Messiego to jeden z gorszych widoków jaki przyjdzie nam oglądać więc nie strasz ludzi
0
No jak odejdzie Modrić, to za Modricia ;)
2
Poza tym Foden już grywał w pierwszym zespole w poprzednim sezonie
1
No to jak się niesprawdzi to moża o czymś pomyśleć, a teraz pokazał że zasługuje na szanse, po co dostał sprowadzony?
14
Arthur
1
O dużo lepiej, nie wiem u mnie ten jasny kolor który idzie od lewej się strasznie się zlewał z napisami i herbami ;)
4
Ja mam nadzieje że naszego Xaviego Simonsa nie popsuje :/