0

I o to właśnie chodzi
+1

0

Nie, najlepiej to żeby wymienić 2 zawodników, żeby ci co siedzą na ławce też troche pograli, bo przyjdzie pażdrziernik gdzie wszystkie trudne mecze, a my będziemy grać z Malcomami i Arthurami którzy pierwsze składu nie powąchali od ponad miesiąca...

12

Zgrywanie pierwszego składu, no tak, bo tylko pierwsza 11 potrzebuje minut, przecież jak Rakitić dziś nie zagra to już po formie, po zgraniu. A póżniej przyjdzie mecz z taki RSSS, Valverde obudzi się że trzeba rotować, wpuści na boiska Arthura który niegrał w pierwszym składzie przez ponad miesiąc i najprawdopodobniej nic nie zagra i zacznie się że spalony transfer, że się nie sprawdzają, czyli w sumie to co z większośćią transferów Barcy ostatnio. Po co komu długa ławka skoro nie potrafi z niej korzystać?

Rotacje to nie wymiana całej 11 jak chyba myśli Valverde (w poprzednim sezonie, chyba z Celtą tak zrobił?), ale 1/2 zawodników, czy obecności dzisiaj w pierwszym składzie Vidala i Malcoma kosztem Rakticia i Suareza (przykładowo) spowoduje że nie będzie zgrania? Proszę was, gdzie my jesteśmy, mamy Huesce u siebie i boimy się wymienić 2 zawodników, a pózniej przyjdzie kombinowanie w dużo trudniejszych meczach albo w ogóle nie przyjdzie...

I oczywiśćie nie można krytykować decyzji trenere tutaj, to przepraszam, nie jestem przecież trenerem...

0

To nie jest moment na ocenianie gry Realu, w Lidze grali ze słabszymi drużynami, a jak zagrali z Atletico to już nie było tak kolorowo. Za wcześnie na oceny

2

Stary Pedro, od odejśćia Pepa każdy kolejny sezon miał gorszy

1

Nie szkoda

0

Mariano z 7... Wyobrażacie sobie żeby Munir przejął kiedyś 10 po Messim? XD

21

Ciekaw jestem czy AS tak samo zatytułowałby okładke gdyby Ronaldo ciągle grał w Realu ;)

0

Przepraszm że pytam, ale jeszcze mnie to ciekawi, skoro szkoda ci czasu na wstawianie przecinka, to czemu nie szkoda ci czasu na wstawianie spacji przed znakiem zapytania?

0

Im dłużej oglądam yt, tym bardziej zaczynam wątpić czy ktokolwiek tam mówi coś sensownego

2

Jak wykorzystasz czas, który zaoszczędziłeś na niewstawianiu przecinków?

0

Nagroda jest dla najlepszego zawodnika w rozgrywkach UEFA

3

Myślę że nie mam szans

1

Komentarz usunięty

1

Barcelona> Juve
Totki> United
Inter> Valencia
PSV> YB



Barcelona> PSG
Totki< Liverpool
Inter ? Napoli
PSV> Zvezda

0

PSG- Ronaldo świetnie, Modrić słabo
Juve- Pierwszy mecz świetny Ronaldo, drugi mecz fatalny dla Ronaldo i Modricia
Bayern- Bardzo dobry dwumecz Modricia, słaby Ronaldo
Liverpool, Dobry mecz Modricia, słaby Ronaldo (ogólnie mecz Bale)

Plus dodajmy do tego BARDZO słabą gre Modricia i Real w grupie (byli w bardzo słabej formie) gdzie Ronaldo łądował bramke za bramkę.

1

Są 4 świetne grupy (A,B,C, H), są 3 grupy gdzie pierwszej miejsce jest już raczej znane (E, F, G) no i grupa kopciuszkowa, czyli grupa D. Napewno mecze w tych pierwszych 4 grupach będzie oglądało się świetnie, ale już w tych 4 kolejnych nie do końca

0

Ja jestem przekonany że gdyby Chorwacja (przykładowo) odpadła z Danią w tych karnych to Modricia nie byłoby w tej trócje, mimo że Mundial podobno nie jest brany pod uwage ;)

0

Jeśli naprawdę nie rozumiesz dlaczego ludzie wolą grać z Benificą, AEK, czy Pilznem niż Totenhamem czy Interem to ja się nie dziwie że ciebie to dziwi...
Chyba oczywiste że w łatwej grupie awans masz praktycznie po piewszje rundzie i możesz grać na większym luzie, można oszczędzać piłkarzy, a teraz trafiamy do gruby gdzie każdy mecz trzeba grać na 100%.

6

Jest to moja subiektywna opinia i możecie się z nią nie zgadzać, ale według mnie Ronaldo w tym roku akurat mocno zasługiwał na nagrode UEFA the Best i akurat w tym roku jej nie dostał. Skoro jest to nagroda za grę w europejskich Pucharach, to Ronaldo w tym roku jak nigdy odpalił się gdy drużyna tego potrzebowała, miał słaby sezon, ale w LM został królem strzelców i grał świetnie w fazie Pucharowej, Modrić też miał straszne wachania formy i mimo że z każdym meczem grał coraz lepiej i zagrał bardzo dobry dwumecz z Bayernem, to jednak Ronaldo był akurat w tym sezonie najbardziej decydującym piłkarzem Realu (jak nigdy) i jak nigdy nie dostał doceniony tak jak powinnien, już prędzej nagrode "The Best" dałbym Salahowi który pociągnął dużo słabszy Liverpool do finału i kto wie czy gdyby nie kontuzja to niedałby zwycięstwa. Teraz wszyscy windują Modricia po świentym Mundialu (i według mnie właśnie za Mundial powinnien dostać Złotą Piłke), ale Luka miał dużo lepsze sezony w LM za które nie dostał nagrodzony, a Ronaldo dużo gorsze, za który nagradzany był.
Może sprawiedliwość go dopadła, nie wiem, ale według mnie niesłuszna nagroda dla Modricia

3

To co, jutro Borussia, Liverpool, Inter i Liga Mistrzów na pełnej? :D

1

Pierwsze słysze, do Barcy B? Jaka pozycja i wiek?

0

Filipka Coutinho ma brode :/

2

Teraz mam nadzieje że 17 po Paco dostanie Malcom

13

Myślę że bardzo niedoceniono zagrania Suareza do Roberto po którym padła bramka, w takich warunkach posłał bardzo dobre podanie i myśle że za samo to, ocena powinna być dużo wyższa

1

O co chodzi z tekstem że "VAR uratował Barce"? Od czasu meczu nie byłem w internecie, a teraz patrzę że takie tytuły na FB, w przeglądzie prasy... W Hiszpani już jest taka sytuacja, że jak przeciwko tobie nie uznają bramki ze spalonego to masz szczęście, w ogóle cud i dziękujmy Bogu, czy o co chodzi? Strzelają bramke ze spalonego (sygnaliozwanego, co napisał ktoś chyba w przeglądzie) i SZOK i NIEDOWIERZANIE bo w Hiszpani sędziowie wylewu nie dostali... pewnie przelew od Bartka doszedł

0

Mam nadzieje że Malcom przejmie 17 od Paco, nie pasuje mu ta 14

1

Bo to jest oczywiste. Nie wiem w ogóle gdzie ludzie mają problem, po latach w Niemczech chciał spróbować czegoś nowego, próbował doprowadzić do transferu, ale że nikt się nie zgodził itd, to postanowił najnormalniej w świecie zostać, w Bayernie gdzie przecież też ma bardzo dobrze.

0

To akurat już dawno mam za sobą :D

0

Wow, świat jest w szoku! Żart na miare naszych czasów!!44!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?