0

Mam 16, a z tego co wiem na ps3 nie wychodzą nowości, poza odświeżonymi składami, więc nie ma po co :D, a poza tym... fajna, przyjemna, fifa- to się nie dodaje :D

@Socjopata: Widzę na yt, podoba mi się, bardzo fajna ;)

0

Znacie jakąś przyjemną gierke na ps3? Grałem ostatnio w gothica 3, nawet fajnie się grało. Nie jestem wymagający, jakiś taki przyjemny "zabijacz" czasu na wieczór żeby sobie pograć na starszej konsoli

34

Kolejny co statystyki podaje gdy mu to pasuje

0

Icardi, ktoś tu pisał że zawsze ma bardzo mało kontaktów z piłką a mimo to ładuje mnóstwo gol

1

Z tego co wiem to streamy są banowane z Yt, ale nie jestem pewny

3

I to właśnie typowe myślenie przeciętnego kibica, nagle zaczynają liczyć się trofea a nie gra indywidualna...
Salah grał fenomenalnie w klubie który w poprzednim sezonie kadrowo nie dorastał do pięt Realowi, Barcelonie czy City, a Salah swoją grą podniósł ten klub wyżej, niesamowicie dryblował, nastrzelał mnóstwo goli i jeśli chodzi o sezon klubowy to nawet indywidualnie był dla mnie najlepszym zawodnikiem obok Messiego, Modricia wszyscy chcą bo zagrał super Mundial, ale z Luką była podobna sytuacja co z Cristiano, grał słabo przez pół sezonu, środek pola Realu zawodził, zagrał kilka fajnych meczy w LM tak samo jak Ronaldo- no to Złota Piłka itd. Salaha i Messiego oglądało się świetnie, grali widowiskowo, bardzo dużo dawali drużyną i według mnie indywidualnie byli najlepsi

3

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudzi

0

O co chodzi że Courtois nie broni? o.O

1

No właśnie wczoraj od niego wymagano, bo był ustawiony dużo wyżej, na pozycji Iniesty czy obecnej Coutinho, a nie powinnien, już lepiej widziałbym tam Rafinhe który na tle słabszych drużyn wygląda bardzo fajnie ze swoim dryblingiem

1

Ale co ci dają statystki? Oglądaliśmy mecz, Rakitić w pierwszej połowie nie zrobił żadnego zagrożenia, a grał na pozycji na której w drugiej połowie grał Cou i widzielismy co zrobił, nie próbował dryblingów aby zrobic trochę miejsca z tym autobusem, nie miał strzałów ani klepek blisko pola karnego z Suarezem czy Messim, bardzo lubie Ivana i doceniam jego umiejętnosci, ale na mecze takie jak wczorajszy Rakitić w roli głównego rozgrywającego się nie nadaje bo nie pcha akcji do przodu, fajnie wygląda na bardziej cofniętych pozycjach gdy rzuca te swoje ciasteczka na każdą strone boiska, gdy uspokaja gre czy pracuje w obronie, ale nie gdy odpowiada za tempo ataku. gdy ma transportowć piłke w szybki sposób do napastnikwów czy gdy ma poszukać miejsca na uderzenie. Na autobusy w stylu Alaves Rakitić jest bezproduktywny

10

Bardzo lubie Ivana, według mnie jest świetnym pomocnikiem, ale...
To nie jest rozgrywający na takie mecze jak ten wczorajszy, niby nie popełniał błędów, niby odpowiedzialny i w sumie nikt nie ma pretensji, ale wydaje mi się że to nie jest to czego oczekujemy od rozgrywajającego w meczu gdzie przeciwnik gra całą 11 na swojej połowie, dzisiaj (w pierwszej połowie, w drugiej nieco lepiej) zero dryblingu, zero szybkości, wydaje mi się że od rozgrywającego w Barcelonie trzeba wymagać żeby potrafił okiwać przeciwnika i poszukał lepszej pozycji do prostopadłego podania czy do strzału, w pierwszej połowie mocno się przyglądałem i Ivan nie zrobił nic z tych rzeczy, proste odegrania i na stojąco, które w żaden sposób nie pchają akcji do przodu, grał na zaciągniętym ręcznym.
Na takie mecze: Coutinho co wiadomo, Arthur który ma fajną kreacje, Vidal który dużo potrafi zrobić, czy nawet Rafinha który też ma fajny drybling i ze słabszymi zespołami potrafi z niego korzystać. Rakitić lepiej gra gdy jego głównym celem jest zabezpieczenie, uspokojenie gry i wspomaganie defensywy, czyli mecze z silnejszymi drużynami: Real, Atletico czy dalej Valencia, Sevilla, Villarreal etc.
To nie jest hejt z mojej strony, bardzo często broniłem Ivana ale w tym meczu bardzo rzuciło mi się w oczy brak produktywności Rakiticia gdy tego się od niego oczekuje i myśle że na "ogórki z autobusami" nasza Rakieta się nie nadaje.
Zmiennika Busquetsa- tak, "wpomagacz" Busquetsa- tak, mocno cofnięty rozgrywający- tak, główny rozgrywający i kreator- nie

0

Mówisz to akurat po meczu gdzie dobrze zagrał, heh

4

Całkowicie poważnie wnioskuje o usunięcie Messiego na stałe z listy zawodników którym można przyznawać tytuł zawodnika meczu, lub przyznawanie również 2 miejsca bo według mnie to jest ciapke nie uczciwe :/

0

Nie wiem czy warto dyskutować, jeśli porównujesz Dembele do Paco, a umiejętności piłkarza oceniasz po tym ile za niego zapłacono, kupując 20 latka, płacisz głównie za talent, a facet ma go mnóstwo, Vinicius kosztował 40mln bo kozaczył w Brazyli, czy dlatego ze ma papiery na drugiego Neymara? No właśnie. Mam wrażenie że nie oglądasz meczów, w pierwszym sezonie Dembele ewidentie się nie odnajdował, przechodził obok meczu, dzisiaj widać że taktycznie jest dużo lepiej, jest pod grą, ma sytuacje, fajnie się wystawia, jednak forma nie ta jak u większości piłkarzy w tym okresie, to prawda- powinnien wykończyć kilka akcji lepiej, no ale halo

1

Narazie widać że Rakitić na rozegraniu gra jak na zaciągniętym ręcznym, nie jestem hejterm Ivana, bardzo go doceniam, jednak wydaje mi się że rozgrywający w Barcy powinnien być w stanie w 45 minut chociaż raz przedryblować jednego przeciwnika żeby znaleźc sobie lepszą pozycje do podania czy strzału, a Ivan przyjmuje na stojąco, podaje na stojąco i biega w defensywie, zero stworzonych szans, Roberto z kolei biega jak sparaliżowany, niby drybling jest, niby wszędzie go pełno, ale w sumie g*** z tego. To nie płacz, tylko luźna opinia po pierwszej połowie ;) Chciałbym zobaczyć Coutinho i Arthura za tą dwójke.
Dembele z kolei gra z minuty na minute lepiej, jednak bardzo niedokładny, bo ustawia się dobrze, w pierwszym sezonie często przechodził obok meczu, nie potrafił się odnalęźć, widać że taktycznie się poprawił, jednak forma musi być ;)

0

No, 4-3-3 z Messim na PS, wow, niespodziewałem się tego

6

Gonzalez Gonzales odpowaida za VAR, Jezusie przenajświętszy...

0

To ktoś nowy się znajdzie, znając życie to Rakitić

1

Debiut Ronaldo, co w tym dziwnego? Każdy fan piłki chce zobaczyć jak zaprezentuje się w nowej drużynie

0

No bo panuje i nie ma w tym nic dziwnego, facet mimo że jest geniuszem, to przez fakt bycia idealnym snajperem jest uważany przez wielu za lepszego od Leo i najlepszego w histori

8

No, bo bramke strzelił, złota piłka dla geniusza naszych czasów

9

Ktoś tam dzisiaj chciał stawiać 2tys, a jeszcze ktoś inny dom i rodzine na gola CR7. RIP chyba :D

1

Oj myśle że długi czas ludzie będą żyć meczami Juve

1

Od jakiś 4/5 lat Ronaldo tego nie ma, teraz to 9 pełną gębą i szacun za to że nie pozwolił żeby przez wiek był gorszym skrzydłowym (co jest nieuniknione), ale się przystosował i zmienił się tak efektownie w napadziora, gdzie można grać dłużej na najwyższym poziomie bez szybkości czy zwinności

17

Można mówić o Ronaldo duzo rzeczy, że poziom niżej od Leo itd, ale tylko on z Messim jest wstanie doprowadzić do tego że pół świata będzie żyć ligowym meczem Juve z Chievo

1

Ciężko nazwać ten zespół czarnym koniem w aktualnej sytuacji, ale myślę że Betis może powalczyć nawet o LM

53

Dzień w którym La Rambla chciała robić zbiórke na lot do Barcelony i "spotkanie" z zarządem

0

Umtiti 86+ musi mieć

3

To wygląda troche jak obrobiony film (piłka pod koniec wygląda jakoś dziwnie), w końcu tu reklama, ale kto wie co nasz Leo nie wymyśli z piłką :D

1

Zaza odszedł właśnie przez to że było za dużo napastników, więc tak jak mówi kolega- nie możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?