Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co jak co, ale stroje PSG Jordan wygrywają (nie tylko 3 komplet meczowy, ale również bluzy itd)
2
1.Messi
2.Iniesta
3.Pirlo
4.Neymar
5.Xavi
51
Ktoś ma swoją opinie XDDD Ale beka
0
Że koszulkami się wymienili?
0
Ty masz jakiś problem z czytaniem że ciężko ci się to czyta? Dalej piszesz nie na temat, nie dyskutuje o tym czy Kuba powinnien grać czy nie, ale o szacunku, bo o ile można wyrażić swoją opinie na temat jego gry, to pisanie komentarzy "on to się na emeryture nadaje tylko" (i gorsze) jest totalnym brakiem szacunku dla tak wybitnego reprezentanta jakim jest Kuba, a to za jakie zasługi gra i czy powinnien zmień klub to temat na inną dyskusje
0
Nie udajemy że potrafimy grać w piłkę i są wyniki, autobus i jak mamy piłkę do długa na Lewego bo to Lewy, to może przykre, ale tak powinna wyglądać nasza grą dopóki nie wytrenujemy drużyny która będzie posiadała "trochę" więcej techniki. Na Mundialu Polska chciała pokazać że jest faworytem grupy z dobrym rozegraniem i zaletami technicznymi... no i pokazała że własnie taka to ona nie jest.
0
Jak nie rozumiesz co napisałem, to przeczytaj to jeszcze z kilka razy, a nie piszesz komentarz kompletnie odbiegający od mojego.
5
Już pomijając fakt że Błaszczykowski raczej nie powinnien grać w pierwszej 11, to może troche szacunku do tak wybitnego reprezentanta jak Kuba, bo głupie się czyta, gdzie to sie Kuba nie nadaje, naprawde...
1
Sensowne i szybkie zmiany w repreznetacji? wow
2
Szczęsny jest teraz hejtowany po Mundialu bo błąd zrobił, jednak mimo to że uważam Szczęsnego za lepszego bramkarza, to Fabiański według mnie powinnien grać w reprezentacji ponieważ w klubie jest przyzwyczajony do częstych interwencji w porównaniu do Wojtka.
0
Narazie to podoba mi się głównie fakt że nie próbujemy już udawać że umiemy grać w piłkę (jak to było na Mundialu), mamy piłke to gramy do przodu i tyle, Lewy tam jest to coś tam zrobi, bez naszego wybitnego "ataku pozycyjnego" i pozorowania umiejętnoći gry technicznej coś możemy ugrywać
3
Ahh... De Bruyne...
0
Powedz że za rok XD
0
Ponieważ?
0
Skoro nie mamy skrzydłowych to dlaczego na siłe próbujemy na nich opierać nasza gre?
0
Jeśli chodzi o stadion to nie wiem, chyba w Polsce, leci na Polsacie Sport ale już koniec prawie, jest 0-0
2
Oglądam sobie mecz kobiecej piłki Polska- Szwajcaria i z całym szacunkiem itd... ale tego się oglądać nie da, ja wiem ze jest ogromna różnica między męsko, a kobiecą piłką, już pomijam umiejętności techniczne, ale taktycznie zero, nikt do piłki nie podbiega, ustawienia jak w przedszkolu (te 7 dziewczyn gra w obronie, a te 3 w ataku). Poziom dobrych meczów orlikowych, naprawdę nie spodziewałem się aż takiego szoku xd.
To nie jest jakieś offense dla kobiet czy coś, po prostu dziwi mnie troche że nawet pod względem taktycznym wygląda to tak fatalnie, może te dwie drużyny akurat są bardzo słabe, nie wiem
0
Dzięki wszytskich za odpowiedz :)
1
Tak się zastanawiam, leci teraz "Zjawa" z DiCaprio, Leonardo strasznie zarośnięty, do takich filmów aktorzy się tak "zapuszczają" czy to wszystko sztuczne?
0
No a ja nie widze, mówisz to świeżo po tym, jak nie przyjechał na gale UEFY bo nie wygrał i się obraził na wszytskich ze wygrał Modrić. Nie krzyczy bo jest w nowym klubie, nie wszytskich tak dobrze zna i pewnie mimo tego ze jest Ronaldo to nie ma jeszcze takiej pozycji w szatni żeby inni (tak jak w Realu) akceptowali jego wybryki. Naprawdę nie wiem z czego wnioskujesz tą jego "poprawe". Jeszcze ta flustracja gdy Mandziukić strzelał...
Masz tutaj jego reakcje po bramce:
10
Mówisz o tym Ronaldo co się wkurzał ostatnio jak nie mógł dobić, a zrobił to Mandziukic
0
No i może źle zrobił że tak powiedział, ale nie ma na to wpływu ta "sodówa", tylko ludzka nerwowość, każdy inaczej reaguje na tak brutalne faula i w sumie żadna "reakcja" nie rozwiązuje problemu.
1
Mnie ogólnie bawi to że Atletico blamaż totalny jakim było odpadnięcie w grupie LM, "przekrztałcili" w "wielki sukces" czyli zwycięstwo w Lidze Europy, Griezmann to w ogóle geniusz doprowadził Atletico do Europejskiego trofeum...
Griezmann ma bardzo dobry Mundial i tyle....dobry występ w Lidze Europy nie powinnien być w ogóle brana pod uwagę ze względu na poziom jaki tam jest, dajcie Messiego do Ligi Europy ty wygra ją z... nwm, Celtą...
5
A moim zdaniem to ludzie wymagają od piłkarzy bycia idealnym. Kylian ma 19 (!!) lat, wielu młodych ludzi w jego wieku wyzywa ludzi w CSie lub pije piwko z kolegami, a tymczasem 19 Mbappe jest Mistrzem Świata i dostaje nagrode za najlepszego młodego zawodnika. Nie każdy jest Messim, Iniestą czy Lahmem że zawsze są spokojni i opanowani, Mbappe był faulowany przez cały mecz w brutalny sposób i wreszcie wybuchł, co jest normalne u człowieka (a tym bardziej u 19 latka), a poza tym nie zrobił nic strasznego tylko odepchał. Kylian ma za sobą świetny mundial, pokazał że jest mocnym gościem psychicznie, a to że wybuchł w 94 minucie jakiegoś meczu ligowego to nic takiego. Ale tak, analizujmy jakąś wypowiedz 19 latka wypowiedziana w nerwach, bo czy "aby napewno powiedział wszystko dobrze"... no ludzie
1
Od Messiego nikt nie jest lepszy, ale Salah naprawdę miał fenomenalne momenty, momentami wyglądał jak taki Messi dla ubogich, podobny drybling, też zejścia na lewą noge i te dokręcane strzały, cudo. Według mnie pod względem czysto wizualnym i tym ile dawał drużynie to Salah zasługuje na wyróżnienie, nie wiem czy kosztem Messiego (raczej nie), ale swoją grą na rok (tylko rok, ale jednak) potrafił się wbić się na szczyt na którym od jakiegoś czasu jest tylko Messi i Ronaldo (liczbami również, co warto zaznaczyć)
1
Dembele już ma prawko? :D
0
Ale skoro oni na tym nie zarabiają to czemu ktoś ma za nich zarabiać?
8
Tak i Bóg, Honor, Ojczyzna... Pikarze mają grać, a pieniądze za to że grają ma dostawać ich związek?
0
Zacznijmy od tego że Barca nie gra Tiki taką od jakiś 5 lat, posiadanie piłki i wymiana wielu podan to nie tiki taka
3
"Rotacje chcieli"
Nie no takich głupot nie da się czytać, no bo jest różnica wystawić skład wart 450mln, niż skład warty 500mln na drużyne wartą jakieś 50mln (nwm nie znam się na wycenie)...
Nie ważne kogo bo Valverde dzisiaj nie wystawił to i tak porównanie umiejętności zawodników Barca jest kilka razy lepsza i od taktyki na mecz zależy czy wygramy czy nie...