Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co tam się dzieje :D Szwajcaria z 0-2 na 4-2 i w tej chwili jest w finałach :D
0
Masz racje, wszystko jest przeciwko Polakom
0
No i w Hiszpani zamykają szampany :D Kane na 2-1
0
Giroud, a jak nudy będą to Arthura
2
Piątek wieczór i taka cisza na La Rambli? Halooo, dalej dymy robić, gdzie jest Socjopata? Halooo?
60
Jakiś tryblet wygrał podobno
A nie sory, to mu MSN wygrało, a on tylko śmieszki na konferencjach robił- zapomniałem
5
Odkrył sposób na wygrywanie wszystkiego!!! Trenerzy go nienawidzą!! [ZOBACZ TEKST]
0
Zdecydowanie
1
Te dwa komentarze są kwintesencją naszego dzisiejszego społeczeństwa XD
6
Myślę że Vidal jest idealnym zawodnikiem do pierwszego składu na mecze takie jak z Rayo czy Betisem, o ile może i rzeczywiście jest zbyt chaotyczny i daje mało kontroli w meczech z silnymi przeciwnikami ( i tu według mnie bardziej nadaje się Arthur z Rakticiem, to jednak też bez przesady z tą chaotycznośćią), to jednak w meczach z tymi słabszymi przeciwnikami z La Liga, taki Vidal który zawsze gra na największym zaangażowaniu (a tego nam brakuje najbardziej w tych meczach), który zawsze jest tam gdzie piłka i nigdy nie zlekceważy kontry rywali i wróci sie do obrony byłby idealny, Vidal prawie zawsze daje dobre zmiany i dla mnie to jest jakieś nieporozumienie że facet który jest piłarzem klasy światowej- zdecydowanie można go tak nazwać- jest ciągle pomijany przez trenera przy wybieraniu 11nastki, nazywanie go drugim Paulinho jest dla niego czystą obelgą, bo o z całym szacunkiem do Brazylijczyka (świetnie odnajdował się polu karnym, bardzo dużo biegał i pracował na boisku, dobrze się ustawiał) to technicznie był kilka poziomów poniżej Arturo, zapominamy że poza tym pazurem i zaangażowaniem Vidal to jest piłkarz który piłką przy nodze potrafi operować równie dobrze jak nie lepiej co Raktić, przecież on był kluczowym pomocnikiem w Bayernie Guardioli! Niech to o czymś świadczy. Nie byłem zwolennikiem jego transferu, ale widać jak dużo potrafi dać tej drużynie i dobrze by było to wykorzystać
0
Ale nikt nie wątpi w jego talent, ale jeśli 21 letni facet nie potrafi używać szarych komórek, nie wie co to dyscyplina i ogólnie wygląda jakby nie za bardzo się tym przejmował (bo takie rzeczy dzieją się z nim od dawna), to nikt nie będzie go tutaj niańczył, bo on nie jest w przedszkolu tylko do cholery w FC Barcelonie... jeśli jego mózg nie jest w stanie pojąć co to znaczy to panu możemy podziękować, bo jak już wielu mówiło: Nie jeden dałbym się pokroić żeby grać w Barcelonie (nie tylko kibice, ale i wielu świetnych piłkarzy- Lozano np) a on nie potrafi przyjechać na mecz/trening 20 minut szybciej, gdzie tacy piłkarze jak Messi, Suarez czy Busquets nigdy nie mają z tym problemu...
0
Od tego ze Bedoes w swojej piosence powiedział o tym że musiał uciekać w ze swojego koncertu przed Dixionami w bagażnku, Dixiony że prawilniaki to zrobiły "Diss" i jeszcze w ten dis wplątały Białasa który ich zniszczył, a no i nawet Bedi ich wyjaśnił...
0
Co ci Dixioni robią? Przecież te ich Dissy są strzałami w kolano, chcą żeby było o nich głośno na siłe, czy o co chodzi...
(nie, nie jestem fanem SBM, ale Białas ich zniszczył samym tytułem i miniaturka do dissu...)
2
Każdy piłkarz Chorwacji, kilku wybranych czy tylko Ivan?
21
Co?
0
Według mnie płyta roku w tym gatunku, Sarius też świetny, ale jednak jest kilka gorszych numerów na płycie, u Szpaka pierwszy raz mam sytuacje w której dosłownie KAŻDA piosenka siada, a powiem że nie słuchałem Szpaka przed wydaniem tej płyty.
1
Wnioskując po to tym że ktoś już mu z przyczajki zdjęcie zrobił to pewnie nie XD
0
Podejrzewam że nie byłeś raczej trenowany przez Mourinho, więc czemu nie skaczesz z radości? ;)
4
Facet który niesamowitym zawzięciem, pracowitością i charyzmą przekroczył szczyt w MMA, ciężką pracą (o czym ludzie zapominają) stał się ogromną marką, twarzą MMA i największą reklamą dla UFC. Czysto sportowo ma zbyt dużo "wad" aby dominować w MMA przez długi czas, świetną stójką i zabójcza lewą ręka to chyba jednak za mało, nie mniej jednak i tak osiągnął coś niesamowitego (podwójny mistrz UFC).
Jego charakter jedni lubią inni nie, ale zaznaczam że gdyby Conor nie był taki jaki jest, nigdy nie osiągnął by takiego sukcesu
Pieniądze ostatni uderzyło mu do głowy, ale mam nadzieje że wróci jeszcze na szczyt (na Khabiba jeszcze nie ma szans, ale z 2 walki, ciężkie treningi i jest wstanie wrócić po swój pas)
1
No i Mathieu z czerwoną w meczu z Arsenalem
3
W punkt, ale zauważ że próbujemy coś wytłumaczyć gościowi co uważa że miesiąc kontuzji to odpoczynek (xd?), że odbiory są nie istotne, strzał na bramkę to nie szansa na bramkę, a krótkie podania do boku i do tyłu które pomagają w kontroli gry są dobre tylko w wykonaniu Arthura i Busquetsa bo mają lepszą technike, ale jak Raktić tak gra to się niczym nie wyróżnia...
Brak pojęcie o czymkolwiek
1
Dobra ten pan ma jednak jakieś ubytki: Piłka przeleciała obok bramki więc to nie jest szansa na bramkę XD
Proponuje się rozejść, bo ciężko wytłumaczyć role cofniętego rozgrywającego dla ludzi którzy piłki nie rozumieją
0
Mówisz że potrzebuje odpoczynku bo nie daje tyle ile zawsze w momencie gdy Raktić od kilku meczu (poza Rayo) gra chyba swoją najlepszą piłkę od kilku miesięcy (nie licząc Mundialu), świetne ustawienie w defensywie, twarda i skuteczna gra w środku, dobre rozgrywanie, świetne długie piłki nad obroną rywali, najczęściej na Albe (bramka z Realem i Rayo), wczoraj też zagrywał tak do Alby i raz zbyt mocno do Dembele, potrafi odnaleźc się dużo lepiej w polu karnym od Arthura (wczorajsza sytuacja sam na sam).
Pomocnicy w ten sposób ustawieni nie muszą wyróżniać się bramkami czy asystami, mają wyróżniać się grą, a Ivan to robił
PS: I nie wiem czy wiesz ale w Barcelonie większość podań jest zagrywana krótko do tyłu lub do boku, głównie to robi Arthur i ważne jest aby robić to dobrze więc ten argument nie atakuje Raktićia
Idź spać
0
Zgadzam się, oczywiście zdarzało mu się mówić bardzo duże głupoty... ale anegdoty taktyczne, zwracanie uwagi na szczegóły- Nikt z jego krytyków by takich rzeczy nie wyłapał. Ja osobiście jestem zadowolony z komentarza (może nie zachwycony, ale mogło być DUŻO gorzej)
1
Idąc twoim tokiem myślenia to Malcom zrobił więcej w 2 minuty niż 22 piłkarzy na boisku...
To że Barca przepłaciła nie jest winą Dembele, a hejt jest na niego jakby w BVB wyszedł an konferencje, powiedział ze jest wart 120mln i Barca ma go kupić a on będzie drugim Neymarem...
6
Dzisiaj dało się zauważyć jaki luz w grze Busqetsowi daje Athur, Busi bez strachu biegał sobie w presingu w polu karnym przeciwnika, ustawiał się bo bokach boiska, dlaczego? Bo Arthur był zawsze tam gdzie Busi w teori powinnien być, choć w sumie może nie do końca, nie ustawiał się na pozycji śpd, ale pokazywał się do podań i do gry, tam gdzie Busiego brakowało, fenomenalnie to dzisiaj wyglądało, Busi zapędził się gdzieś do pressingu, Ter Stegen rozpoczyna od bramki to Arthur cofa się aż między stoperów (w stylu Sergio) i pokazuje się do grania. Też w sumie nie wiadomo kto kogo uzupełniał, ale widać jak bardzo Busquets potrzebuje obok siebie kogoś takiego jak Xavi, Iniesta czy Arthur. W ostatnich sezonach Andresa, Iniesta nie był już tak mobilny, często był statyczny i drygował grę tylko w swoim sektorze- Busquets grał gorzej, wchodzi Arthur, który odnajduję się w pomocy Barcy jakby grał tam przez całe życie- Busquets znowu wygląda jak najlepszy ŚPD na świecie.
8
Hejt na Dembele już przechodzi ludzkie pojęcie, ja się absolutnie nie dziwie że chłopak gra jakby ktoś mu przykładał pistolet do skroni. Dzisiaj zagrał NORMALNY mecz, miał kilka bardzo głupich błędów i niepotrzebnych strat, ale kilka razy też fajnie zmylił obrońców, uderzył, pracował w defensywie (oczywiście nie był to wybitny mecz w tym aspekcie, ale zawsze), robił różnice. Problem z głową- to oczywiste, każdy mu to zarzuca... ale jak chłopak nie ma mieć problemu jak każde jego zagranie jest od kilku miesięcy analizowane, wszystko co zrobi źle jest piętnowane. Facet jest więżniem swojego talentu, bo przez to że świetnie grał w BVB, jego cena była jaka była i teraz wszyscy wymagają że będzie drugim Neymarem, albo ciągle porównują go z Mbappe... to nie on za siebie ustalił cene, każdy widział jak gra, Barca widziała jak gra, miał ciężki początek, kontuzje, brak rytmu meczowego, wrócił (wiadomo ze forma nie ta) i zaczeły się narzekania i trwają do teraz, nawet jak zagra zwykły mecz, to znajdą się powody do hejtu.
I nawet nie sugeruje że Dembele wybuchnie talentem czy coś w tym stylu, nie wiem jak będzie, ale należy mu sie czas i spokój... a nie że Malcom wejdzie za niego, strzeli bramkę i ci napiszą że Malcom zrobił wiecej w 2 minuty niż Dembele przez 80... no szczyt
1
Świetna gra Barcelony (dzisiaj, jak i przez ostatnie mecze) bez zawodnika bez którego większość nie wyobraża sobie dobrze grającej Barcelony, myślę że mamy dużo powodów do optymizmu bo jest dobrze, a Leo już wraca i może być jeszcze lepiej, mam nadzieje że Malcom wybiegnie w pierwszym składzie w meczu z Betisem.
Dzisiaj świetna kontrola meczu, mnóstwo sytuacji, brakowało wykończenia ale wiadomo jak to jest... Musimy poprawić grę w obronie, bo nie można tracić tylu głupich bramek. Bardzo cieszy postawa drużyny z silnymi przeciwnikami.
2
Początek meczu: Przejęcie i uderzeni
Według mnie gra przeciętnie i tyle, miał z 4/5 głupich strat lub zachowań, ale miał też dobre, na jego błędy po prostu patrzy się najbardziej (zobaczmy ile wylewów miał dzisiaj Suarez)
6
W sumie:
Insigne- jedyny Włoch w Napoli
Mbappe- jedyny Francuz w PSG
To chyba jednak żadna sensacja xd