La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

konto usunięte

0

Ile już minęło od meczu z Betisem.. ? Prawie tydzień a ja ciągle mam kur..ice Czemu wyszscy to widzimy.. To jak brardzo drużyna czeka na możliwość na podanie do Messiego, jak to wszystko zabija tempo akcji, jak oni się wyłączają.. Czekają aż rozpocznie się schemat: 1)Leo dostaje piłkę 2) Leo rozgląda się w poszukiwaniu penetrującego podania 3) nie ma możliwości więc przyspiesza akcje bardziej oczywistym podaniem lub zabraniem się z piłką. 4) Kilka nic nie wnoszących do gry podań 5) znów piłka do Messiego. Wszyscy to widzimy ale trener nie. Wystarczy po prostu podawać ciut szybciej i o jeden kontakt mniej i to wsyzstko wygląda tak jak powinno. Valdek ty ciepła klucho zrób coś z tym xD

2

@graciasJohan Hahaha, tak jakie to wszystko proste XD Wystarczy tylko "podawać ciut szybciej". :D

5

@graciasJohan Odkrył sposób na wygrywanie wszystkiego!!! Trenerzy go nienawidzą!! [ZOBACZ TEKST]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?