- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1507 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1507 Culés
6
Myślę że Vidal jest idealnym zawodnikiem do pierwszego składu na mecze takie jak z Rayo czy Betisem, o ile może i rzeczywiście jest zbyt chaotyczny i daje mało kontroli w meczech z silnymi przeciwnikami ( i tu według mnie bardziej nadaje się Arthur z Rakticiem, to jednak też bez przesady z tą chaotycznośćią), to jednak w meczach z tymi słabszymi przeciwnikami z La Liga, taki Vidal który zawsze gra na największym zaangażowaniu (a tego nam brakuje najbardziej w tych meczach), który zawsze jest tam gdzie piłka i nigdy nie zlekceważy kontry rywali i wróci sie do obrony byłby idealny, Vidal prawie zawsze daje dobre zmiany i dla mnie to jest jakieś nieporozumienie że facet który jest piłarzem klasy światowej- zdecydowanie można go tak nazwać- jest ciągle pomijany przez trenera przy wybieraniu 11nastki, nazywanie go drugim Paulinho jest dla niego czystą obelgą, bo o z całym szacunkiem do Brazylijczyka (świetnie odnajdował się polu karnym, bardzo dużo biegał i pracował na boisku, dobrze się ustawiał) to technicznie był kilka poziomów poniżej Arturo, zapominamy że poza tym pazurem i zaangażowaniem Vidal to jest piłkarz który piłką przy nodze potrafi operować równie dobrze jak nie lepiej co Raktić, przecież on był kluczowym pomocnikiem w Bayernie Guardioli! Niech to o czymś świadczy. Nie byłem zwolennikiem jego transferu, ale widać jak dużo potrafi dać tej drużynie i dobrze by było to wykorzystać