Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co ten Bayern xd
4
Ibra czy to ty?
3
Ja dalej nie wiem czy Perez naprawdę myślał że te +/- 50 goli które strzelał Ronaldo rozłożą się na Benzeme i Bale... bo Asensio czy Isco nigdy dużo goli nie strzelali
0
Ciężki mi ocenić, nie będe się kłócił, nie zwracam tak uwagi na grę poszczególnych zawodników, dzisiaj zauważyłem ogromną dziurę po prawej stronie, myślę że można też tu dopisać właśnie brak pomocy od kolegów, bo Alenia i Dembele często spóżnieni, ale Semedo dzisiaj swoją chaotycznością i błędami w ustawieniu bardzo rzucił się w oczy
21
Właśnie jako "młody" można go usprawiedliwić, taki mecz z Tottenhamem w okrojonej drużynie dla 18 latka jest bardzo trudny, nie zagrał dobrze, ale myślę że poprawnie, nie ma się poważnie do czego przyczepić, a napewno zagrał, lepiej od Semedo
0
A ty to powinnieneś wyłapać bana za takie komentarze, nikt cie nie atakuję, a ty odpowiadasz agresją i wulgaryzmami, w internecie też wypada się zachowywać
21
Myślę że dzisiaj bardzo poprawny, chłopak ma 18 lat, gra na bardzo trudnej pozycji, po słabszych występach w Pucharze Króla, teraz ma lepszy mecz w LM z Totkami, to dobrze rokuje, niech spokojnie się rozwija :)
23
Trochę zabawne że ktoś taki jak Alenia musi dawać rady Dembele, ale to pokazuję jak wychowani są zawodnicy w La Masi i jaki problem z wychowaniem ma Dembele...
0
Powinnien czy nie: Benzema jest podstawowym napastnikiem Realu Madyt, Milik rezerowym w Napoli, chyba oczywiste czyje karygodne błędy są bardziej piętnowane
3
Semedo dzisiaj naprawdę tragiczny, ogromna dziura na prawej stronie obrony i większość akcji Totki przeprowadzały właśnie jego stroną, a nie młodego Mirandy (który myślę że jak na okolicznośći- bardzo poprawny dzisiaj). Arthur jak zwykle świetna kontrola i gra piłką, jednak za mało gry do przodu, podbnie można powiedzieć o Aleni, który za to bardzo dużo pracował na boisku i zagrał mecz który (mam nadzieje) może dać mu argumenty do częstszej gry. Według mnie fatalne wejście Busquetsa który grał zaskakująco wysoko i tworzył dziury z tyłu, w akcji bramkowej bardzo się zapędził, Raktić zdecydowanie lepszy. Munir jak zawsze... Coutinho wreszcie pozytywny mecz, Dembele piękna bramka, poza tym dalej nie odpowiedzialny. Takie moje zdanie :)
MVP: Zdecydowanie Cillessen
Najgorszy: Semedo
3
Gdzie jest Benzema, a gdzie jest Milik...
6
"Nie graj szefa"
5
Jest artykuł ;)
0
Biorąc pod uwagę komentarz Pioruna, to chyba 51%-49% na Napoli, będa grali za wszelką cene pod wynik. PSG raczej pewniak, chodź kto wie, Crvena jeszcze u siebie nie przegrała :D
0
Jak Napoli przegra, a PSG wygra to Napoli odpada, mecz Liverpool- Napoli jest praktycznie o awans dla tych drużyn
1
Nie jestem sympatykiem żadnego z tych klubów, oglądam ich mecz może 3 raz i zwisa mi kto wygra, ale tego co ty piszesz już się czytać nie da, jeśli masz opinię o Boca to sobie ją miej, ale nie musisz jej pokazywać w każdym komentarzu kibica Boca
Poza tym nie za bardzo chce mi się dyskutować z gościem co wysuwa takie płytkie teorie nie rozumiejąc całej sytuacji, pisze taki komentarz o Tevezie i jeszcze ma w nazwie Antylegionista...
1
Mam wrażenie że ty przez ostatnie godziny dałeś więcej komentarzy na temat rzekomego "płaczu" Boca o walkowera, niż sam klub wydał oświadczeń na ten temat...
Już naprawdę wszyscy tu wiedzą że kibicujesz RIver bo Boca chciało walkowera w momencie gdy ci nie byli wstanie rozegrać meczu ze względów zdrowotnych, a kazano im grać. Nie musisz pisać po raz X twojej teori na temat tego klubu bo tego się już czytać nie da
14
Jeżeli kupienie 20 latka za 105 mln po jednym dobrym sezonie jest głupotą, to czym jest wymiana tego 20 latka z dopłatą, półtora roku póżniej na 18 latka po 4 dobrych miesiącach?
0
Zna się ktoś na psach? Mój tata ma psa i się nim zajmuje, ale aktualnie jest w pracy, a pies od kilku godzin nie chce wejść do budy i ciągle jęczy, co mu może być?
8
Ale Paluch dał płyte na koniec roku, ogień mocny
0
Napewno ostatni w tej kowencji. Razem z tym filmem zamyka się "stara" era Avengers, być może w kolejnych powstanie nowa, stworzona z innych bohaterów, ale jest to wątpliwe ponieważ producenci mówili że nie chcą dalej tak mocno wiązać ze sobą wszystkich filmów
2
Skąd wiesz że opierają koncepcej o komiks i w jaki sposób ostatni fragment pokazuje że Ant Man będzie kluczowy? Ostatni fragment pokazuje że pierwszy raz w Avengers będzie Ant Man i go w ten sposób przedsawili, to że będzie kluczowy można było domyślać się już od dawna. Nic w tym trailerze nie zostało tak naprawdę pokazane i myślę że to dobrze, a to że pewne rzeczy są mocno prawdopodne to wiemy i bez trailera.
0
W końcu mamy swój wynik, po co szaleć :D
0
Oba zespoły z 5 obrońcami? Szykuję się niesamowite widowisko, tym bardziej że to United
0
Fajna sprawa tego typu komentarze i w ogóle wieli props.
Ale nie uważasz że trochę przesadzasz? W przypadku Collado dowiedziałęm się że posiada:
"Świetna technika, drybling, przegląd pola, uderzenie z dystansu (...) Do tego dochodzi dobra gra w obronie, balans ciała i przyspieszenie"- czyli praktycznie opisujesz go jak prawie idealnego piłkarza, oczywiście ufam ci że może się zdecydowanie wyróżniać, ale według mnie mógłbyś "ztonować" trochę te oceny na ich temat, przeciętny kibic nie oglądający Barcy B (jak ja) po przeczytaniu tego może mieć wizje jakieś cudownej perły który dzisiaj wyjdzie i sama wygra mecz posiadając takie atuty ;)
Taka moja uwaga, poza tym świetna robota :)
24
Tak, nadaje się zdecydowanie
5
Wow, dziś jest mój 1800 dzień na tej genialnej stronie :D
Dziękuje całej redakcji za to jak prowadzi tą stronę i za to jak miło można było spędzić tu ostanie 5 lat
Nawet trochę smutno że tyle czasu spędziło się tu z ludzmi, a nigdy nawet się słowa nie wymieniło, redakcjo może jakiś zlot? ;)
0
Tam gdzie sie chłop za babe przebiera
2
Mam wrażenie ze ten plebiscyt specjalnie ustawia takie bekowe wyniki żeby więcej się o nich mówiło XD
1
Dawać mnie tu Denisa, trzeba grę poprawić