Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
67
Arthur- mi się wydaję że większość z nas nawet nie zdaję sobie sprawy jaki to był FENOMENALNY transfer, wyciągneliśmy go w sumie nikt nie wie skąd, a facet wygląda- mało tego jakby był wychowankiem- ale jakby w pierwszej drużynie grał z 8 lat, a chłop w pół roku stał się absolutnie kluczowym graczem, ktoś sobie wyobraża teraz wyjść na taki Real czy City bez Arthura? Bo ja nie. Geniusz!
7
Dlatego właśnie Realowi do Barcy daleko ;)
0
Matko boska mówie... co to... co się staneło?? 7-1
13
Nie wiem czemu taki dym wywołała wypowiedż Guardioli o najlepszych drużynach ostatniej dekady (według niego). Naprawdę nie trzeba być wyjątkowo intelignetnym żeby zrozumieć co miał na myśli pomijając np. Real. Barca Juve i Bayern grają w silnych Ligach a mimo to toalnie je zdominowały- są regularne, Pep jako trener City pewnie chciałbym wzorować się właśnie na tych drużynach i tak jak wyżej wymienione zdominować grę na swoim podwórku, o tym zresztą sam mówił, wygranie Ligi Mistrzów (nie odejmując nic Realowi) łaczy się "tylko" z genialną grą na wiosne, budując drużyne na wzór Realu Pep nigdy nie osiągnie regularnosći. Nawet przy tej wybitnej formie Realu na wiosnę, miał on przecież dużo szczęścia i równie dobrze mógł kończyć sezony z niczym. Regularna i równa forma zespołu jest gwarantem sukcesu
0
Pierwszy diss Szpaka 7/10
Odpowiedz Bezczela 2/10
Szpaku 4/10
Ogólnie w tym całym dissie jest tak mało treści że ogólnie poziom jest bardzo niski- wyzywanie się od kasztanów, parówek czy świnki Peppy to mówi samo za siebie. Szpaku tu wygrywa ewidentnie ale nie jest to żaden wyznacznik bo tu nie ma konkurencji... kilka fajnych wersów Szpaka, ale to dalej malutko, a Bezczel... eh
7
Zacznijcie odróżniać Hejt od krytyki... naprawdę
0
Nom, ta zależność powtarzała się tak wiele razy, że 2 bramki Piątka dzisiaj to prawie pewniak...
0
ViscaBarca123- bardzo proszę eksperta o opinię na temat Vilarrasa :3
18
Urodziny obchodzi dziś nasz generał- Xavi Hernandez- feliz cumpleaños
0
Co tu by było to nie wiem, ale wiem że w Madrycie Puchar Króla po kilku latach znowu stałby się Pucharem istotnym i był wyznacznikiem wielkich umiejętnośći drużyny która wygrywa
Edit: Pewnie masz rację, hipokryzja tu byłaby wielka, jednak w obu obozach dzieje się syf, nie ma co o tym gadać nawet
0
Książka "1984" Orwella- myślicie że dla kogoś kto nie czyta książek i ogólnie nie ma "weny" na czytanie (ja) może być to książka która zachęci do czytania i samo czytanie może być przyjemne? Pytam ponieważ zaciekawił mnie temat tej książki, a w czasie feri chciałbym spędzić czas w jakiś... pożyteczny sposób. Z góry dziękuje za opinie :)
5
Co do tego że nie rozmawiał z Valverde... zauważmy że Ernesto się kończy kontrakt po tym sezonie, nie wiadomo czy go przedłuży, a jeśli tak to o rok, nie ma takiej dużej potrzeby rozmawiać z trener z którym albo w ogóle się nie spotka, albo pogra u niego 1 sezon. Rozmowa z Pepem jest uzasadniona ponieważ w City posiada swój projekt który chce rozwijać przez najbliższe lata i rozmowa o tym jaką pozycję Frenkie miałby u niego odgrywać jest dla Holendra bardzo istotna
0
Myślę że to może być bardziej 4-4-2 gdzie Alenia z Arthurem będa grali na boku, ewentualnie w środku będzie romb, a Alenia na 10, choć oczywiście mogę się mylić
1
No tak w sumie to Boateng odbył 1 trening z drużyną xd
1
O ludzie, Roberto na lewej, debiut Princa, Coutinho i Suarez na ławce- Waldek... to jeb**e...
0
Todibo będzie zastępcą Pique
17
Dobra Frenkie, teraz wykop jeszcze Real z LM a La Rambla sama ci te zmienne opłaci
3
Kalinić może do Betisu
6
E e e, niech ktoś zatrzyma tego Bartomeu bo się odpalił ostro widze
3
Mamy 2019 rok a ludzie dalej jarają się trolowo zmienionymi danymi w Wikipedi...
0
Ja bym postawił na Mirandę (Ewentuanie Cucurelle), dajmy szansę naszej młodzieży :)
1
Pique, Lenglet, Umtiti, Todibo- po co nam kolejny stoper który jeszcze miałby tak ogromne wymagania (finansowe i sportowe), zostawmy sobie pieniądze na napastnika bo pewnie tanio nie będzie i na ten moment skład jest chyba kompletny
15
No już już, biznesowo to z PSG lepiej nie walczmy, stawiajmy "truskawki" na boisku w meczach z nimi, w ten sposób możemy im psuć humory najlepiej
2
De Ligt zobaczył że (poza tym że to wielki klub sukcesy itd) można jeszcze Barce na hajsik naciągnąć i znowu chce tu grać, no zobacz
8
Nom, a Richard Freitag ma zacząć skakać tylko w piątki żeby było śmiesznie
0
Tylko że właśnie na defensywnego nadaję się idealni ;)
0
Panowie, jakiś sposób żeby drzwi w samochodzie nie przymarzały? :D Słyszałem żeby posmarować czymś uszczelkę, ale nie wiem czym, jakieś pomysły?
3
No słusznie, gol nie powinnien być uznany, przecież ciężko pracowali a tu ciężko wywieźć punkty to sędzie w takim razie nie powinnien patrzeć na przepisy...
2
Co? Dzisiaj Barca zagrała świetnie, jedyne czego brakowało to ostatniego podania, Leganes miało 1 akcje i ją wykorzystali
0
Busi nie gra słabo, po prostu jest niewidoczny