La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

konto usunięte

1

taki trochę paradoks.. :D

Na ten moment najsłabszy od lat Real jest w grze o Puchar Króla, a najsilniejsza od lat kadrowo Barca (mówię tu o ogóle, bardzo dobry pierwszy skład, ławka rezerwowych również, co wcześniej stanowiło problem, brak konfliktów w zespole) jest jedną nogą poza ;).

Co to by było, gdyby to właśnie ten Real zdobył Copa del Rey, heh ;).
ale byłby tu ból pupy ^^. Zapewne większość wyśmiewających kibiców Realu, którzy umniejszali wartości tego trofeum zaczęłoby pisać to samo ;). Przepraszam, chodziło mi rzecz jasna o "kibiców"... :)

0

@Pedeudo Co tu by było to nie wiem, ale wiem że w Madrycie Puchar Króla po kilku latach znowu stałby się Pucharem istotnym i był wyznacznikiem wielkich umiejętnośći drużyny która wygrywa
Edit: Pewnie masz rację, hipokryzja tu byłaby wielka, jednak w obu obozach dzieje się syf, nie ma co o tym gadać nawet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?