Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Napisał żebyś nauczył się stawiać znaki interpunkcyjne, to nie miało być ciekawe, czy każda wiadomość musi być ciekawa? Może się czegoś nauczysz
7
Nie rotować, wiadomo było że w Lutym/Marcu będzie ciężko, to skład do tego momentu został przez Ernesto dojechany i teraz musimy się martwić gdzie tu dać komuś odpocząć
0
Courtois nie miał szans wybronić tej piłki czy zawodnik Ajaxu by tam stał czy nie, więc jaki miał wpływ na akcje? Nie rozumiem tego
To znaczy że bramkarz może się w takich sytuacjach obijać o przeciwików gdy nie ma szans na obrone, żeby sędzia uznał że ktoś tam przeszkadzął w akcji
0
Ajax narazie pięknie, ale jak tak będą grali to sił nie starczy
6
Nie można ustawiać skrzydłowych do pomocy bo nie ma kontroli! Amator ten Bosz ewidentnie
5
Di Maria to jednak pajac, to że Camp Nou uciszał to jeszcze ok, ale teraz skacze do kibiców United gdzie grał, a do końca jeszcze 130 minut tego dwumeczu XD
3
Odejście Neymara to ewidentnie wina redakcji FCBarca.com że nie wprowadziła Tiki-Taki gdy Ney był u nas :/ Tak by wiedział co tam się odwala
7
Mam taką propozycję, żeby te wszystkie mało interesujące nas (chyba) wiadomości o Rabiocie znikły z Tiki-Taki, już raczej pewne że do nas nie przejdzie, a jak przejdzie to pewnie już każdy wie jaką ma sytuacje w PSG, a dzisiaj znowu informacja że nie został powołany na United, oczywiśćie jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, ale po co to?
0
Przepraszam, chciałem podpiąć się do tego co ty napisałeś ale w odpowiedzi do norbiego i wyszło tak jakby to było do ciebie :/ Zgadzam się z tym co piszesz
0
Właśnie, Lucho bardz duży spadek formy miał w Grudniu i Styczniu, po tym Barca tylko rosła z formą i na Lige Mistrzów była przygotowana w 120%, a teraz dzieje się to co ostatnio gdy Barca się wywalała na łeb w LM, a ty piszesz że to normalne i nie ma co się martwić- no właśnie jest co się martwić bo powtarza się to co przynosiło nam porażki
0
Nie wiem kiedy ma mieć dołek, ale nie w najważniejszym momencie sezonu, "kto powiedział że nie odpalimy w meczu z Lyonem... no nikt ale ludzi piszą co widzą, od kilku sezonów gdy przychodzi Liga Mistrzów- przychodzi zadyszka i jeźeli jest to cykliczne tak jak powiedziałeś to chyba coś tu jest nie tak? Kibice mają pełne brawo obawiać się tych 4 wyjazdów które nas czekają po meczu z Valladolid, bo to nie jest coś nowego
0
Na następny mecz to Barca musi dokonać totalnej rotacji bo jak już teraz nie mamy siły, to po Valladolid czekają nas 4 wyjazdy z Lyonem, Sevilla i Realem...
3
Aha, czyli to że w sumie Barca zawsze cieniowała w tym okresie ma nas pocieszać? To nie jest jednak tak że trener powinnien wyciągać wioski zeby wybudować formę na tą część sezonu i nie powtórzyć meczów z Altetico, PSG, Juve i Roma w LM?
Nie no ok, łapiemy dołek formy na najważniejszą cześć sezonu jak ZAWSZE- czym tu się przejmować :)
33
Facet tracił piłke z każdym kontaktem, podawał do nikogo i wyzwał innych że kogoś nie było, mało kto irytuje tak jak Suarez
1
A mnie to najbardziej bawią ludzie ździwieni narzekaniem w tym momencie xd, po takim meczu, takiej tragedi pod każdym prawie względem, wybór 11, sposób gry, zmiany, reakcja na wydarzenia, zaangażowanie- wylew żalu jest rzeczą naturalną, ale oczywiśćie jesteśmy wielką Barceloną i wszystko wyjdzie na dobre... ;)
0
Coutinho chociaż trzyma poziom i gra równo :)
1
A to wina Semedo że Messi go olewa? Messi ogólnie patrzy tylko na lewą strone. Poza tym Messi tak mało gra na tej prawej stronie że to z kim lepiej mu sie pracuje i tak nie powinno robić różnicy
21
O kolejny świetny pomysł, "Grałes ostatnio bardzo dobrze na swojej pozycji i widać że z meczu na mecz się rozkręcałeś? To wsadze cię na inną pozycje żebyś troche zwolnił, a na twojej dam gościa który cechuje się tym że gra na kilku pozycjach"
0
Lubię: Isco, Varane, Modrić, Navas,
Nie lubię: Ramos, Casemiro, Carvajal, Benzema, Bale, Vazques (i reszty ogólnie też xd)
2
Taa, "zobacz młody jakie wygodne trybuny mają"
1
No to dzisiaj albo Coutinho gra mecz na poziomie albo wita się z ławką bo osobiście nie widzę powodów żeby miał grać w miejsce Dembele lub nawet Malcoma
74
Po co Mirande zabierał z Barcy B w takim razie? XD Żeby się chłopak z Messim samolotem przeleciał?
0
Bawi mnie zawsze to sugerowanie że jakaś drużyna strzela/nie strzela bo ktoś AKURAT ma ich na kuponie
0
Co ten Juventus xd, Rugani jak amator i Wojtek ratuje, ale dla mnie tu był karny
7
No i Kamil kropka nad i ;)
0
No bez przesady, Real zasłużenie wygrał i osobiście nie widzę tam poważnych błędów VARu
Atletico się ładnie spłakało xd
3
https://www.facebook.com/AtleticodeMadrid/posts/10157009915442389
Post z oficjalnego profilu Atletico na Facebooku XD
1
Polecam zobaczyć co na Facebooku dodał oficjalny profil Atletico XD
0
Jak jedzie na mecz, to napewno go nie posadzi na trybunach, po co by go z Barcy B powoływał?
1
A czy ja powiedziałem że to zrobimy? W ogóle czy ja mówiłem że w poprzednim klasyku ich "ukrócimy"? Napisałem że będziemy musieli to zrobić żeby ich zatrzymać bo się rozpędzają, a czy to zrobimy to nie wiem