40

Napisał żebyś nauczył się stawiać znaki interpunkcyjne, to nie miało być ciekawe, czy każda wiadomość musi być ciekawa? Może się czegoś nauczysz

7

Nie rotować, wiadomo było że w Lutym/Marcu będzie ciężko, to skład do tego momentu został przez Ernesto dojechany i teraz musimy się martwić gdzie tu dać komuś odpocząć

0

Courtois nie miał szans wybronić tej piłki czy zawodnik Ajaxu by tam stał czy nie, więc jaki miał wpływ na akcje? Nie rozumiem tego
To znaczy że bramkarz może się w takich sytuacjach obijać o przeciwików gdy nie ma szans na obrone, żeby sędzia uznał że ktoś tam przeszkadzął w akcji

0

Ajax narazie pięknie, ale jak tak będą grali to sił nie starczy

6

Nie można ustawiać skrzydłowych do pomocy bo nie ma kontroli! Amator ten Bosz ewidentnie

5

Di Maria to jednak pajac, to że Camp Nou uciszał to jeszcze ok, ale teraz skacze do kibiców United gdzie grał, a do końca jeszcze 130 minut tego dwumeczu XD

3

Odejście Neymara to ewidentnie wina redakcji FCBarca.com że nie wprowadziła Tiki-Taki gdy Ney był u nas :/ Tak by wiedział co tam się odwala

7

Mam taką propozycję, żeby te wszystkie mało interesujące nas (chyba) wiadomości o Rabiocie znikły z Tiki-Taki, już raczej pewne że do nas nie przejdzie, a jak przejdzie to pewnie już każdy wie jaką ma sytuacje w PSG, a dzisiaj znowu informacja że nie został powołany na United, oczywiśćie jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, ale po co to?

0

Przepraszam, chciałem podpiąć się do tego co ty napisałeś ale w odpowiedzi do norbiego i wyszło tak jakby to było do ciebie :/ Zgadzam się z tym co piszesz

0

Właśnie, Lucho bardz duży spadek formy miał w Grudniu i Styczniu, po tym Barca tylko rosła z formą i na Lige Mistrzów była przygotowana w 120%, a teraz dzieje się to co ostatnio gdy Barca się wywalała na łeb w LM, a ty piszesz że to normalne i nie ma co się martwić- no właśnie jest co się martwić bo powtarza się to co przynosiło nam porażki

0

Nie wiem kiedy ma mieć dołek, ale nie w najważniejszym momencie sezonu, "kto powiedział że nie odpalimy w meczu z Lyonem... no nikt ale ludzi piszą co widzą, od kilku sezonów gdy przychodzi Liga Mistrzów- przychodzi zadyszka i jeźeli jest to cykliczne tak jak powiedziałeś to chyba coś tu jest nie tak? Kibice mają pełne brawo obawiać się tych 4 wyjazdów które nas czekają po meczu z Valladolid, bo to nie jest coś nowego

0

Na następny mecz to Barca musi dokonać totalnej rotacji bo jak już teraz nie mamy siły, to po Valladolid czekają nas 4 wyjazdy z Lyonem, Sevilla i Realem...

3

Aha, czyli to że w sumie Barca zawsze cieniowała w tym okresie ma nas pocieszać? To nie jest jednak tak że trener powinnien wyciągać wioski zeby wybudować formę na tą część sezonu i nie powtórzyć meczów z Altetico, PSG, Juve i Roma w LM?

Nie no ok, łapiemy dołek formy na najważniejszą cześć sezonu jak ZAWSZE- czym tu się przejmować :)

33

Facet tracił piłke z każdym kontaktem, podawał do nikogo i wyzwał innych że kogoś nie było, mało kto irytuje tak jak Suarez

1

A mnie to najbardziej bawią ludzie ździwieni narzekaniem w tym momencie xd, po takim meczu, takiej tragedi pod każdym prawie względem, wybór 11, sposób gry, zmiany, reakcja na wydarzenia, zaangażowanie- wylew żalu jest rzeczą naturalną, ale oczywiśćie jesteśmy wielką Barceloną i wszystko wyjdzie na dobre... ;)

0

Coutinho chociaż trzyma poziom i gra równo :)

1

A to wina Semedo że Messi go olewa? Messi ogólnie patrzy tylko na lewą strone. Poza tym Messi tak mało gra na tej prawej stronie że to z kim lepiej mu sie pracuje i tak nie powinno robić różnicy

21

O kolejny świetny pomysł, "Grałes ostatnio bardzo dobrze na swojej pozycji i widać że z meczu na mecz się rozkręcałeś? To wsadze cię na inną pozycje żebyś troche zwolnił, a na twojej dam gościa który cechuje się tym że gra na kilku pozycjach"

0

Lubię: Isco, Varane, Modrić, Navas,
Nie lubię: Ramos, Casemiro, Carvajal, Benzema, Bale, Vazques (i reszty ogólnie też xd)

2

Taa, "zobacz młody jakie wygodne trybuny mają"

1

No to dzisiaj albo Coutinho gra mecz na poziomie albo wita się z ławką bo osobiście nie widzę powodów żeby miał grać w miejsce Dembele lub nawet Malcoma

74

Po co Mirande zabierał z Barcy B w takim razie? XD Żeby się chłopak z Messim samolotem przeleciał?

0

Bawi mnie zawsze to sugerowanie że jakaś drużyna strzela/nie strzela bo ktoś AKURAT ma ich na kuponie

0

Co ten Juventus xd, Rugani jak amator i Wojtek ratuje, ale dla mnie tu był karny

7

No i Kamil kropka nad i ;)

0

No bez przesady, Real zasłużenie wygrał i osobiście nie widzę tam poważnych błędów VARu
Atletico się ładnie spłakało xd

3

https://www.facebook.com/AtleticodeMadrid/posts/10157009915442389

Post z oficjalnego profilu Atletico na Facebooku XD

1

Polecam zobaczyć co na Facebooku dodał oficjalny profil Atletico XD

0

Jak jedzie na mecz, to napewno go nie posadzi na trybunach, po co by go z Barcy B powoływał?

1

A czy ja powiedziałem że to zrobimy? W ogóle czy ja mówiłem że w poprzednim klasyku ich "ukrócimy"? Napisałem że będziemy musieli to zrobić żeby ich zatrzymać bo się rozpędzają, a czy to zrobimy to nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?