1

Rozumiem i nie czepiam sie pisania o innych klubach. Naprzykład teraz trwa mecz Arsenal United i ludzie piszą jakieś humorystyczne komentarze w kierunku klubów, Lukaku etc, ktoś tam napisał że zawodnik X zmarnował sytuacje w meczu tym i tym- wszystko jest ok. Ale mówie tu o tych komentarzach "Jest gol dla Y!!! Mam nadzieję ze wygrają Ligę a X nie zagra nawet w LM!!"- przecież znajdujemy się w gronie kibiców wielu drużyn, więc czemu mamy mówić głośno takie hasła których napewno wiele osób tu nie popiera, bo w końcu nie jesteśmy kibicami drużyny Y.

6

Nie wiem po co ten komentarz. Skoro nie wierzysz w Boga to czemu wierzysz że możesz spłonąć ogniem piekielnym? Nikt ci wierzyć nie każe.
Nie wiem kto jest gorszy: Wierzący wyzywający Ateistów od heretyków i innych tego typu, czy Ateiści uważający się za lepszych od innych i przy każdej okazji próbujący wyśmiać wierzących

0

Nie uwarzacie pisania tu (przykładowo) "O super Chelsea jeszcze jedna i żeby Arsenal przegrał" za głupie? Jesteśmy na stronie Barcy więc w większośći są tu kibice Barcelony, dlatego jak kibicowi (np) Realu to się nie podoba, że piszemy takie komentarze w kontkście Barcelony... no to ma problem. Jednak dlaczego kibice (np) Chelsea piszą takie komentarze skoro jest ich tu kilku, a napewno znajdują się tu również kibice Arsenalu dla których jest to prowokacja? Pisząc tego typu komentarze, ciesząc się na przykład ze zwycięstwo United, Chelsea, czy Juventusu i jednocześnie życząć źle City, Arsenalowi czy Milanowi prowokujemy kbiców tych drugich drużyn- zupełnie niepotrzebnie. Takie komentarze można pisać sobie na stronie innych klubów, a tu według mnie powinniśmy starać się zachowywać bezstronność. Oczywiście nie ma nic dziwnego że ktoś śmieje sie z Realu albo PSG (po tym co się stało), lub z innych tego typu przypadków, jednak pisanie "Mam nadzieję że X dzisiaj przegra, Tylko Y!!!" to głupota

2

Quagliarella gol z karnego i aktualnie jest samotnym liderem strzelców (20 goli), przed PIątkiem i Ronaldo (19). Ale się dzieje :D

0

Ja tam dzisiaj Gomocha nie mogłem słuchać... naprawdę szanuje itd, ale starsi ludzie mają problem żeby się wypowiadać w ten sposób, aby miło się tego słuchało, tak jest z panem Gomchem, tak jest z panem Szpakowskim w Misji Futbol, tak jest z panem Strejlau (którego akurat osobiście słucha mi się dobrze, ale wiem że nie każdy tak ma). Wiem że to jest wielka wiedza i autorytet, ale do takich programów się nie nadają według mnie :/
A Hajto to jak Hajto, w sumie nigdzie się nie nadaje

0

Tzn że drabinka tak?

4

W tym Realu to się dzieje jakis kabaret, już tu był taki dłuższy komentarz o tym że wszyscy mają alibi- bardzo dobry zresztą, ale no właśnie, Ramos zachował się jak dzban, grał też jak dzban i teraz zamiast pokazać trochę pokory to się bawi w szefa Realu Madryt :D
To że Perez zawalił tranfery to jedno, ale to nie zmienia faktu że w Realu dalej grają piłkarze którzy taki Ajax i 95% Ligi powinni ogrywać z łatwośćią, a ci dostają oklep od takich Eibarów czy CSKA, kończą sezon w Marcu i jedyne co potrafią to zrobić dym Prezesowi i pouczać Isco który nawet nie grał bo sobie Solari konflikt wymyślił (nie wiem co tam było, ale napewno brak zaangażowania nie był jedynym powodem sytuacji Isco). K A B A R E T

6

To jest tylko moje zdanie, jednak, gdybym miał wybrać jednego zawodnika do swojej drużyny na jeden rok(Rok- aby wiek nie miał znaczenia i nie patrząc na sympatie, oraz pozycje która potrzebuje wzmocnienia), bez chwili namysłu brałbym Neymara, według mnie wnosi aktualnie dużo więcej od Cristiano.

Oczwiście do Ronaldo kilka lat temu Neymar nie ma podjazdu, chodzi mi tylko o aktualną sytuacje

6

Krytyka na Neymara według mnie osiągneło już absurdalny poziom, nie mówie o tym że ktoś się z niego śmieje czy nie lubi- nie obchodzi mnie to, ale umiejętnośćiami to Neymar jest absolutnym topem, ale i tak będą mu umniejszać bo przecież gra w ogórkowiej lidze i specjalnie sobie noge łamie żeby na urodziny siostry na 3 miesiące polecieć drugi sezon z rzędu (przemilczmy...). Według mnie Neymar doskoczył już do półki Ronaldo (oczywiście nie w jego najlepszej formie, ale jego aktualnej), ale przez to że gra w tak zabawnym klubie to jego umiejętnośći nie dostaną docenione

7

Ja rozumiem że ten taki mecz jak dziś to może być pułapka itd... Ale jak my w meczu z Rayo na Camp Nou mając 7pkt przewagi i w środę (kto wie) może najważniejszy mecz w sezonie do tej pory, mamy grać tak silnym składem i dalej zajeźdzać takiego Suareza to my może naprwdę odpuśćmy tą silną ławke rezerwowych. Co z tego że mamy tam świetnych zawodników którzy mieli by pierwszy skład w chyba każdej drużynie La Liga poza Realem i Atletico skoro boimy się ich wystawić w jakimkolwiek meczu o stawke? Według mnie Busquets, Rakitić i Suarez na ławce to obowiązek (no może Busi lub Ivan na DP od początku i żeby zszedł przy dobrym wyniku), Alba, Pigue i Messi też mogliby zejść przy korzystnym wyniku, bo znając życie to nawet jak rotujemy to na boisko wchodzi Suarez za Dembele, Raktić za Alenie czy Roberto za Semedo...

0

Ale pytanie czy to ma tak wyglądać, że gdy nasza gra dobrze funkcjonuje tak jak jest teraz (dyskusje czy gramy dobrze czy źle pomijam- wyniki są) to mamy zmieniać ustawienie i posadzić Arthura (bo w takim ustawieniu Valverde napewno bardziej preferowałby Ivana jako drugiego DP) tylko dlatego żeby się nam Coutinho odnalazł?

1

Najgorsze u Cou jest chyba to, że nie widać po nim zaangażowania i jakieś chęci zmiany sytuacji, oczywiście nie myślę że tak jest, wręcz przeciwnie- w głowie pewnie bardzo by chciał itd. ale na boisku po każdym złym zagraniu głowa idźie w dół, nie atakuje zawodników po stracie, nie ma tego ognia, facet wydaje się totalnie wypalony :/
Gdy na Dembele spadało dużo krytyki, ten nie spuszczał głowy, próbował grać tak jak umie, ciągle próbował, zaliczał mnóstwo strat, irytował, ale szedł w zaparte i wreszcie odzyskał forme, co w połączeniu z tym że ogarnął głowe po tej fali krytyki, daje nam wreszcie bardzo dobrego zawodnika i pewnie będzie tylko lepiej
Coutinho na boisku nawet nie irytuje, go po prostu nie ma, nie za bardzo chcę być pod grą, jak już jest to próbuje prostych rozwiązań... no fatalnie to wygląda, chciałbym myśleć że się odbuduje, ale no to już bardzo długo trwa niestety, bardzo się boje o Filipka :/ Żeby to nie skończyło się rozczarowaniem

3

Na tym czwartym zdjęciu, gdybym był Suarezem i zobaczył minę Umtitiego... to chyba bym nie wbiegł w ten tunel :D

0

A jak z grą w obronie? Nie zapominajmy że to pomocnik, a tym bardziej że trener to Valverde, jeśli Puig nie będzie dobrze pracował w obronie to sobie u Ernesto nie pogra, o ile te warunki pomagają mu w ataku, to w obronie napewno nie, choć może się myle

0

Mam podobne odczucia, jedyne o co się boje to warunki fizyczne, bo on jest naprawdę strasznie malutki :D, co prawda widać że próbuje wykorzystać to na swoją korzyść, ale na wyższym poziomie może mieć z tym duże problemy, choć oczywiśćie to taka sucha teoria

0

Moim zdaniem Collado w ogóle nie widoczny, w sumie cała lewa strona, Miranda też dość dyskretnie, raz mocno objechany, Wague dużo biega i się pokazuje, widać technikę, ale kilka razy źle ustawiony, no a Puig... no na tego chłopaka chce się patrzeć, brakuje ruchu w ataku bo widać że szuka kolegów z przodu, ale no nie znajduje

0

Malcom coś szarpie w ataku, Puig i Alenia szukają ruchu... ale tam nic, Boateng i Collado zupełnie niewidoczni

0

Puig! Lecisz malutki :D

0

Wiadomo kto będzie kapitanem? Umtiti, Cillessen, a może Alenia?

1

VAR :D

0

Nie no sytuacja jednak zdecydwoanie inna, trochę ich rozumiem xd

4

Proszę cie, TVP transmituje głównie dla ludzi którzy piłki na najwyższym poziomie raczej kilka razy w tygodniu nie oglądają, to wiadomo żę UTD-PSG miałoby większą oglądalność od Roma- Porto

0

Co tam się dzieje XD

0

Ale słaby ten Juventus

2

Cillessen- Wague, Murilo/Umtiti, Todibo, Miranda- Oriol, Alenia, Puig- Malcom, Boateng, Coutinho

4

Według mnie zdecydowanie Vidal, oczywiśćie Paulinho świetnie odnajdywał się w polu karnym itd. jednak mimo wszystko technicznie jest poziom niżej niż Vidal, pamiętajmy że Paulinho grał często w ustawieniu 4-4-2 na prawej stronie pomocy, czyli nie grał na tak odpowiedzialnej pozycji jak Vidal który gra w 3 pomocników, według mnie Pulinho w pomocy w ustawieniu 4-3-3 nie miałby racji bytu w poważnych meczach, na boku miał większy luz i swobode w ustawieniu

0

Już nie wytrzymuje z tym Polsatem, po raz kolejny wyskakuje mi "Błąd karty 09, sprwdź instaalację karty w dekoderze", to już 3 raz w ostatnim czasie, za każdym razem musiał do nich dzwonić i dobiero zaczynało działać, ktoś miał podobny problem i wie jak to naprawić sprawnie?

0

Nigdy w życiu, to nie jest piłkarz do Barcelony

11

Myślę że warto docenić postawę Dembele, bo mimo że (moim zdaniem) te dwa mecze z Realem to nie były wybitne mecze Francuza (nawet ten pierwszy- wiem że dwie asysty, ale nie możemy się oszukiwać że oczekujemy od niego żeby robił większą różnice drybligami etc), widać że po kontuzji nie jest jeszcze w swojej formie... Ale podoba mi się jak z głową grał (szczególnie wczoraj), widział że w środę za dużo strat, że nie wychodzi mu wszystko tak jak by chciał- więc był bardzo dokładny i poprawny w swoich zagraniach, a przede wszystkim- świetnie i intensywnie pracował w obronie i za to największe brawa. Widać że po okresie w którym był mocno krytykowany- oczywiśćie jest w lepszej formie i gra lepiej- ale najbardziej widoczne jest to że zaczął myśleć i gra mądrze- to się bardzo ceni

0

To prawda, jednak myślę że zdecydowanie powinniśmy poprawić ten element, mamy Pique i Lengleta, jest nieźle grający głową Suarez czy wysocy Raktić i Busi (czasami walczący w polu karnym Vidal), a my w ogóle nie tworzymy zagrożenia. Real samym Varanem i Ramosem (no i Casemiro jak gra) tworzy zagrożenie przy każdym dośrodkowaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?