0

To jest jedna z głupszych teori jakie moża wyczytać w poważnej dyskusji o wartośći Messiego

2

Zgadzam się z całym tym komentarzem poza ostatnim zdaniem- Ronaldo zrobił niesamowity marketing Juventusowi i myślę że nikt w biurach juventusu nie żałuje wydania tych stu milionów. Trzeba też powiedzieć że Ronaldo zrobił w LM co do niego należało i jestem w stanie powiedzieć że dał Juve to co miał dać, ale inni zawodnicy zawiedli, nie grali jak w poperzednich latach, nie można myśleć że jak jest CR7 to LM sama się już wygra, tylko Ronaldo strzelał w fazie pucharowej, a obrona- uważana za jedną z najlepszych o ile nie najlepszą na świecie- nie grała na swoim poziomie (i to mało powiedziane)

3

Nom, jak nie wygramy wszystkiego w sezonie to będzie "danie dupy"- tak właśnie jest

8

Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy mecz jaki widziałem

0

Cooo Jest XDDDD

0

Fajna ta obrona City, tak nie za szczelna

0

Co myślicie o Matipie? Wiem że Van Dijk to klasa światowa i top, Robertson z Trentem to bardzo dobrzy boczni obrońcy, szczególnie ten pierwszy, ale nigdy nie zwróciłem uwagi na Matipa, Lovren każdy wie. To Matip jest tym obrońcą pod którego "grać jest najlepiej", zapalnik? Czekam na opinie kogoś kto dużo liverpoolu ogląda :)

18

Im się na wszystko cięzko zmotywować- klub mem

0

I to jest dobre pytanie :D, Jović wydawał się być idealne, jest też Gomez, nie wiem szczerze

0

Mobilna 9, środkowy napastnik który nie ogranicza się tylko do strzelania bramek, ale potrafi zejść do skrzydła, dobrze podać, asystować- mało takich zawodników na wysokim poziomie

3

Jeśli awansuje City i Liverpool, to chyba będą najlepsze półfinały od lat, 4 drużyny grające ładną ofensywną piłke, bez murowania i zdecydowanych faworytów

0

Co tam się dzeje? Wszyscy kontuzje mają czy co?

1

Nie wiem o kim mówisz, ale prawdę powiedział

1

Nie ma szans na Ronaldo, absolutnie nic za nim nie przemawia, nawet wiedząć czym kierują się przyznając tą nagrodę. Myślę że Messi oczywiśćie pewniak, a reszta zalezy od tego kto zagra w finale, na ten moment Tadić jest myślę jednym z kandydatów, co do Aguero i Salaha to wszytsok zalezy kto co wygra ;), bo obaj mogą mieć 2 wielkie tytuły, albo nie mieć żadnego

0

Mimo wszystko myślę ze lepiej żeby ogłosili to po LM, (lub gdy Barca lub Ajax odpadnie), ewentualny finał miałby zbyt wiele podtekstów

1

Umtiti jakiś uraz, czy ze względu na ostatnie kontuzje ma jakieś specjalne ćwiczenia?

0

Myślę że jest to mocno prawdopodobne, ale tylko wtedy, gdy przed zwolnieniem znajdą jakiegoś trenera z topu który odrazu wejdzie na jego miejsce, w innym wypadku wątpie żeby rezygnowali z Allegriego z brakiem pewnośći że wejdzie na jego miejsce ktoś lepszy, co by nie mówić- Allegri to świetny trener

0

Weźcie już skończcie z tym Roberto bo już się tych żalów na niego czytać nie da

0

Ile można słuchać o tym że United 20 lat temu wygrał na Camp Nou Ligę Mistrzów, każdy wywiad z trenerami, analiza przed meczemi i cały czas gadka o tym, ja rozumiem że to dla United duże wydarzenie, ale to naprawdę ma jakieś znaczenie? Inna sprawa że chyba nawet Liverpool po finale w Stambule nie szczyci się triumfem w LM tak jak United (nie mówie że ktoś im zabrania... ale troche już żenujące jak Solskjear na każdej konferencji z taką duma mówi o triumfie który był 20 lat temu)

1

Nie przypominaj... :/

1

A co, United ma pod CIty grać? ;) Bez szans

2

No tak jak mówie- to nic nie gwarantuje, ale daje przewagę, taką jak teraz naprzykład ma Barca że cała 11 odpoczywała z Huescą, a United grało 1 składem, a to że i tak można odpaść to oczywiste, przewagę trzeba umieć wykorzystać. Kolega dobrze powiedział że daje nam to dużo komfortu w walce z Angielskimi zespołami, ale nie zasugerował że dzięki temu mamy łatwe zwycięstwo

3

A co to ma do rzeczy? XD

Więcej odpoczynku to przewaga, ale nie gwarancja sukcesu, nie wiem co probowałeś zasugerować

0

A ja bym dał Wague na prawą obronę, a Roberto na DP, Todibo by wszedł w drugiej połowie

0

Myślę że Sam to małe piwo, zepsuli klimat wszędzie gdzie mogli, design nowych robotów-fatalny (poza Optimusem i Lockdownem), jakieś tranformacje śmieszne, fatalna fabuła, nawet jak na tą serie... no wszystko xd

0

Zdecydowanie nie była xd, jestem wielkim fanem Transformers, jedenak 4 i 5 część to jakies nieporozumienie

9

Pjanić jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji (moje zdanie)

13

Bo tak właśnie działa piłka na najwyższym poziomie, że jak jesteś szybkim skrzydłowym to już oznacza że będziesz robił wiatrak z jednych z najlepszych obrońców świata :D to takie proste.
Ja jestem prosty człowiek- widzę szybkiego Mane i wolnego Pique to wiadomo kto lepszy hehehehehe

3

Oglądam sobie powtórke meczu Juve-Ajax i patrząc na to jak gra Juventus to naprawdę jestem szczęśliwy że kibicuje Barcelonie (grającej nawet tak jak wczoraj). Jeśli nasza gra jest nakierowany głównie pod końcowy wynik, to czym jest gra Juventusu który daje się całkowicie dominować młodym z Ajaxu w posiadaniu piłki i prowadzeniu gry?

0

Oczywiśćie zdaję sobie sprawę że trzeba jeszcze wyeliminować United itd... ale i tak perspektywa półfinału z Liverpoolem zapowiada się niesamowicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?