Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zależy co masz na myśli mówiąc "robić z siebie głupka", ale wole się wykształcić i zarabiac 5k na etacie niż 20k za publiczne robienie z siebie idioty i bycie wyśmiewanym na każdym kroku- jeśli myślisz że to głupie to nie chce mi sie z tobą dyskutować bo musisz być totalnie zepsutym człowiekiem dla którego liczą się tylko pieniądze. Ty na przykład zdecydowałeś że komentarz Kukmena powinien być zkrytykowany bo dla ciebie zarabianie pieniędzy za wszelką cene jest celem ludzkiej egzystencji... Jeśli publicznie robisz głupie rzeczy to wystawiasz się na krytykę, te osoby dobrze o tym wiedzą a ty ich chronisz, jeśli uważasz że to co robią jest dobre to lepiej nie krytyuj takich komentarzy bo jeśli o tych pajacach się nie będzie mówiło i stracą swoje żródło dochodu
1
Co?? Według ciebie publiczne robienie z siebie idiotów jest czymś co w sumie każdy by chciał bo się nie narobi? XD Niezłe wartośći, są jakieś jednostki co tego chcą (no własnie te gwiazdeczki), ale przeciętny człowiek ma chyba w głowie większe wartości niż robienie wszystkiego żeby tylko zyskać sławe i popularność. Jest gorszy od tych ludzi bo słusznie krytykuje postawy które powinny być krytykowane? W jak zepsutym świecie żyjesz?
8
Myślę że tak
2
Najlepsze jest to, że taką głupote promują właśnie ludzie tacy jak ty (w sensie nie ty konkretnie, ale ludzie którzy uważają tak jak ty). Np. te kolędy czy tam hymn Godlewskich... wszyscy by to mieli gdzieś i nikt by o tym nie usłyszał (bo co ta za hit że jakieś 2 idiotki sobie hymn spiewają?), tylko ludzie to podłapali i zaczeli udostępniać z podpisem "Skąd to się bierze..., Stop making stupid people famous" etc, właśnie takie coś to wszystko nakręca (Nie chodzi mi o ciebie, żebyś się zaraz nie denerwował :) )
7
Już w tym meczu z Barcelona (w rewanżu gdzie Lyon przecież zagrał fatalnie) Ndombele się zdecydowanie wyróżniał. Myślę że gdyby nie De Jong to właśnie Francuz powinnien grać w Barcy, teraz jednak nie ma dla niego miejsca, ale myślę że takie City może się zainteresować. Według mnie jest dużo lepszy w grze z piłką przy nodze od Kante
1
Pamiętam jednak że po meczu Z Wolfsburgiem gdy lewy strzelił te 5 bramek w 9 minut świat się nim zachwycał, pojawiał się nawet taki obrazek gdzie Ronaldo z Messim walczą na innej planecie i przylatuje do nich Lewandowski, oczywiśćie nikt raczej realnie nie stawiał ich na podobnej półce, ale miał Lewy swoje chwile chwały
0
Masz rację (chodź moim zdaniem trochę z przesadą, to nie jest AŻ TAKA drużyna walczaków, oczywiśćie Ole ich ładnie podbudował ale bez przesady ;) ), odniosłem się tylko do meczu z PSG bo napisałeś że przeszli zaangażowaniem, walką etc, tylko o to mi chodzi bo według mnie odnośnie tego meczu to nie ma co się nastawiać w ten sposób- United w tym dwumeczu było tragiczne, pod względem mentalnym myśle również było słabe, fartowne bramki mogły ich podbudować, ale to akurat normalne
0
Oczywiście, ale w ten sam sposób można powiedzieć jakby przyszło nam grać z Termalicą, wszystko może się zdarzyć. Poza tym nie widzę tu głosów że gładko ich przejdziemy i dawać już połfinał, każdy może mieć jakieś opinie na temat tego meczu, mi też wydaję się że to powinnien być w miarę łatwy mecz, pod kontrolą Barcy (oczywiście na czyste odczucia- nie jest to przewidywanie na które się będe nastawiał bo wiadomo to piłka).
Dla mnie to już irytujące bo kogo się nie trafi, jak ktoś sie cieszy to zaraz "ooo żebyś się nie przejechał, szacunek" etc, to w takim razie jak ktoś podchodzi z dystansem do tego meczu i Barca z United odpadnie to jest jakoś mniej smutny od tego co trzyma kciuki za prosty mecz? No chyba nie
3
Oj już na temat tego meczu też powstał mit... wielkie zaangażowanie i walka do końca... United w tym meczu sobie sytaucji nie stworzyło, 2 bramki po wielbłądach PSG i jedna z karnego którego im ktoś z nieba przysłał, ja w tym meczu widziałem przestraszony Manchester schowany pod gardą i liczący na cud który się zdarzył- tyle. Oczywiście kontuzje i tak dalej ale no bez przesady
9
Boże... no to twierdzenie że jesteśmy zdecydowanym faworytem i powinniśmy wygrać ten mecz jest brakiem szacunku? Ludzie tutaj popadają jakieś skrajonośći, ten United jest średni (patrząc na to z kim mogliśmy grać), United było gorsze od PSG w obu meczach i to oczywiste że zawsze może się coś wydarzyć, ale to nie znaczy że mamy podchodzić do takich meczy ze strachem, cieszymy się i według mnie to naturalne bo to nie znaczy że każdy kto się ucieszył to już nas widzi w półfinale... pozwólcie nam być szczęśliwymi optymistami xd
9
Dobra to jest parodia czemu oni w ogóle przestali biegać w 2 połowie? Taki świetny plan Ernesto żeby się oszczędzać?
4
Ja rozumiem czemu mało kto chce Coutinho, ale z jakiej racji tak dużo głosów jest o Malcoma w jego miejsce? Przecież to jest prawy skrzydłowy, na lewym napadzie traci bardzo dużo, nawet w El Clasico gdzie miał dzień konia to jak wszedł Messi i Malcom zmienił stronę to odrazu przygasł i nie było go widać
5
Czemu Lyon musi atakować? Im dłużej Barca nie strzeli, tym bardziej będzie atakować i więcej miejsca zostawiać Lyonowi. Francuzą 0-0 w pierwszym meczu daje komfort "nic nie robienia"
0
Jednak(!) będzie można powiedzieć że wrócił w najważniejszym momencie gdy najbardziej go potrzebujemy i to były DUŻY plus
0
To oficjalne że w piątkowym losowaniu LM będzie drabinka i będziemy znać teoretycznych przeciwników w półfinale?
0
Myslę że Real się na nich rzuci (a napewno powinnien), czy bym widział? Myślę że Hazard blokował by rozwój Dembele który ma potencjał na bycie lepszym piłkarzem od Belga, a w pomocy już teraz mamy tłok, choć Eriksen to top i gdyby sprzedano kilku zawodników to czemu nie
0
No może i uciska i co w związku z tym? Irytujące jest że nie znając sytuacji drugiego człowieka będziesz mu pisał że zazdrościsz beztroskiego życia bo się meczem denerwuje... dobrze wiemy co miał sugerować taki komentarz ("ty to masz problemy w życiu..."-to miałeś na myśli). Jeśli nie wiesz że nie każdy musi mieć takie LUZACKIE poczucie humoru i że są ludzie których takie uwagi w pewnych sytuacjach mogą irytować to warto żebyś się tego dowiedział.
A statystyki? Masz, 28 komentarzy w ostatnie 24h, regularne komentarze co godzine z jedną 8 godzinną przerwą 2h temu (spanie?), dalej mi się nie chce szukać, ale kiedy bym na LR nie był to widze twój komentarz (nie jedyny chyba) więc pewnie trzymasz średnią
5
Nie wiem z czego ty wywnioskowałeś taki durny wniosek. Pisząc że dawno się meczem nie denerwowałem bardziej da się wyciągnąć przeciwny wniosek do tego co ty napisałeś. Dzisiaj akurat zależy mi żeby Barca wygrała więc się trochę denererwuje, nie użyłem to stwierdzenia że "nic w życiu mnie tak nie denerwuje jak dzisiejszy mecz" czy coś w tym stylu żebyś stwierdził że ten mecz mnie "tak bardzo denerwuje" więc sobie daruj.
Jaki ty musisz mieć beztroskie życie żeby całe dni śmieszkować na La Rambli
8
Dawno się tak meczem nie denerwowałem, boje się że to może być strasznie ciężki mecz, mam nadzieje że podołamy
11
Ludzie co to są za porównania znowu, Ronaldo wyszedł pierwszy taki mecz w tym sezonie XD
0
Ktoś tu przed meczem mówił że Ronaldo zapraszał wszytskich na mecz bo hat-tricka strzela... No zobacz XD
0
A u nas jak ktoś słyszy Ronaldo to dostaje kurwi**y
0
A w City na 6-0 strzela Foden :)
5
Co? Chiellini zawsze tak grał, świetny obrońca i cwaniak
1
Atletico jest ostanią drużyną o której bym pomyślał że może roztrwonić taką przewagę. Być może obraz zakłamują mi te dwie porażki Barcy z Atletico w LM, gdy Atletico strzelało bramkę i Barca praktycznie nie miała nic do powiedzenia- świetna obrona, jak już coś przeszło to szybko sprowadzane do ziemi i tyle z tego było, a tutaj widać że jak masz takiego Ronaldo (czy Ramosa, Mandziukicia) wystarczy powrzucać piłkę z 15 razy i wreszcie wpadnie, można się śmiać z tych wrzutek, ale na tak szczelne obrony to czasami tylko to działa, a Barca nie miała i nie ma takich możliwośći
0
"Marvel odbije się od dna" XD, no, ledwo na nogach się trzymają, puszczają Endgame i trzeba zwijać biznes.
Czarna Pantera jak i Capitan Marvel mają bardzo dobre recenzje, ludziom się podoba, to o jakim dnie ty mówisz? XD To że tobie się nie podoba to nie znaczy... to w sumie nic nie znaczy
9
Jeśli wygramy LM i ściągniemy De Ligta... to kto zagra z nami Puchar Gampera będzie wtedy chyba ostatnią rzeczą o której będziemy myśleć :D
1
Zamkneli usta hejterom
0
Benzema się odpalił tydzień za póżno
0
Jak Real chcę się utrzymać to takie mecze- ze średniakami co ostanio 4 mecze na swoim stadionie przegrali- powinni wygrywać, tym bardziej że grają na swoim stadionie. Co prawda Ronaldo nie gra, ale jest na trybunach i powinna być to dla nich spora mobilizacja żeby pokazać że i bez niego na boisku potrafią wygrywać