Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam oglądałem już w środę wiec mi obojętnie, ale od tego czasu nie wchodząc na nic związanego z Avengers dostałem na łeb całą fabułe XD, nawet MCU na YT wypuściło dzisiaj SPOT w którym spojlerują bardzo ważne rzeczy, a które ukrywali przez całą kampanie, nie da się spojlerów uniknąć xd
9
Już widzę City sprzedające Sterlinga XD, pewnie sami go zaoferowali tacy hojni są
0
2 Tryblety to byłaby TOTALNA dominacja, nie do podważenia, do tego zdobycie 2 LM z rzędu delikatnie przycmiłby tą seria Realu z tego względu że nikt nigdy LM nie obronił- dlatego wyczyn Realu jest tak imponujący, gdyby Barca to zrobiła inaczej spoglądałoby się na serie Realu
10
O jeju... gdyby sytuacja była odwrotna myślisz ze drugiej stronie by się to nudziło? Tam dalej mecz z Romą smiech wywołuje, mnie tam ich sytuacja bawi cały czas, bo to nie jest "taki sobie kryzys" tylko totalna masakra to co tam się teraz dzieje, być może więcej okazji do takiej "beki" z Realu nie będzie
31
Dobrze że oceniasz to w momencie gdzie ta rewolucja się jeszcze nie zaczeła XD, mieli dograć ten sezon, pewnie widzi kto się nadaje kto nie i jakoś spróbuje to poukładać, wtedy będzie można to oceniać
1
Dla takiego Busquetsa czy Suareza opuszczenie 1 z 3 meczów w jednym tygodniu nie oznacza utracenie rytmu meczowego
1
A czemu Raktić miałby nie zagrać? Po to chyba ostatnio nie był powoływany żeby teraz był w pełni sił ... już nie da się czytać tych głupot że "U EV Raktić będzie zawsze grał, srutut", gra tak, że na to zasługuje i kropka, skoro taki Arthur nie potrafi 90 minut przebiegać (i nie jest to atak w jego kierunku),a Raktić potrafi biegać i walczyć przez cały sezon to dlatego najwięcej gra Ivan- proste
2
Mi się to bardzo podoba akurat ;)
0
A czy ja wiem? Ludzie piszą że Van Dijk zasługuje, to czemu nie Pique? Ten rok ma świetny, poza Alba i Messim jest chyba najważniejszym punktem w Barcelonie
0
No działo się, JEDNAK teraz sobie myślę że były wątki które albo mi się nie podobały, ale zostały nie wyjaśnione (oczywiśćie na siłę to pisze żeby za słodko nie było, bo film miazga totalna xd) jak coś zapraszam na priv podzielić się opiniami :D
2
Te 3000 pewnie nie przypadkowe, If you know what i mean ;)
0
Nigdy się tak na filmie nie jarałem :D, po prostu musze iść drugi raz do kina bo przez pewien incydent (pewnie wiesz o czym mówie) tak się podjarałem że walki nie widziałem dalej dobrze :D
4
Avengers obejrzane i powiem wam, że jeśli jesteś fanem tego typu filmów to nic lepszego już nie zobaczysz :D Każda minuta ostatniego aktu ma w sobie "Te momenty", no ja jestem pod wrażeniem, w poniedziałek musze iść drugi raz xd
5
Lloris- Alba, De Ligt, Van Dijk, Trent- De Jong, Eriksen, Rakitić- Mane, Kane, Messi
Myślę że twój skład nie ma szans xd
1
W aktualnej formie (może nie zjada) ale są lepsi, ale w swojej najelpszej formie Coutinho jest lepszy od Mane, a Dembele jest blisko do Salaha
1
Jestem wstanie zaryzykować stwierdzenie że tercet złożony z Coutinho, Suareza i Dembele indywidualnie jest lepszy od tercetu z Liverpoolu, a ciągle nie wymieniam Messiego który różnice i liczby robi za dwóch jak nie trzech
Mamy dużo lepszy atak (moim zdaniem), jednak kwestia jest tego że u nas nie funkcjonuje to tak dobrze, mam nadzieję że pokażemy różnicę na boisku
0
A ja dzisiaj 19:15, dzień się dłuży strasznie xd
0
Współczuje xd, za tyle miesiący będziesz już znać całą fabułe, nie warto wybrać się do kina? Czy nie ma możliwośći?
0
Z tego co pamiętam to zaskakująco szybko, nie powiem ci dokładnie ile, ale dużo szybciej niż przeciętne fimy
26
No kijem w oko dostał
7
To byłby najpiękniejszy czas gdyby nie widmo Matury na 2 tygodnie xd
3
No tak, powinniśmy wszyscy wyjść na ulice i rozwalać wszystko jak leci (jak we Francji), na następnych wyborach wybrać PO, bo teraz przecież jest źle, a na kolejnych wyborach wybrać PIS bo za PO będzie jeszcze gorzej (powtarzać przez X lat) i wtedy Polska będzie krajem mlekiem i miodem płynącym
1
Myślę że De Jong>Arthur i że obaj mają potencjał na bycie na poziomie lub wyżej KDB i Eriksena
31
Nigdy nie zrozumiem fenomenu chwalenia się i byciem dumnym z tego że się było/jest pijanym etc
28
Można by to było tak odbierać gdyby wygrał te mistrzostwo właśnie z drużyna inną niż Juve, ale w tym momencie brzmi to po prostu głupio i każdy rozumie to tak jak brzmi i wygląda
2
Myślę że Messi mimo wszystko, a Salah i Van Dijk zajeliby 2 i 3 miejsce
0
Ludzie... my mówimy o Polskiej Lidze, tu nie ma dobrej formy, tu jesteś albo fatalny, albo mniej fatalny od reszty, poza tym nie porównujmy Legi do Realu. Legi wygrywa Ligę bo ma X więcej kasy od reszty i mając graczy którzy na tle tej ligi posiadają JAKIEKOLWIEK umiejętnośći są w stanie zrobić różnice na tle pachołków, a reszta stawki się może wywalić w każdym meczu bo w sumie to jest loteria. Ja lubie Wisłę i trochę Śląsk (nie żebym był kibicem, ale no), ale mam gdzieś kto tą Ligę wygra- zależy mi na tym żeby w tej lidze działo się coś co ją rozwinie i pomoże wyjśc z tego bagna, a kolejne zwycięstwa Legi w fatalanym stylu w ogóle w tym nie pomagają- tak jak mówie, porażki Legi może kogoś by w tym klubie obudziły, bo jest to jedyny klub (może jeszcze Lech) który może realnie myśleć o Europie ze swoją pozycją, a jak nic się nie stanie to dalej wszyscy w Legi będą myśleć tak jak ty- no jesteśmy najlepsi w Polsce to nie nasza wina że nie potrafią nam zagrozić.
1
Nikt nie sugeruje że inna drużyna zagrałby lepiej, a o to że po raz kolejny każdy realny rywal Legi w walce o mistrza wywala się na łeb przed metą i ta fatalna Legia (która jest po prostu mniej fatalna od reszty) wygra tą ligę i po raz kolejny nic dobrego to tej lidze nie przyniesie, może gdyby Legia z rok/dwa nie wygrała w tak fatalnym stylu tej ligi to w biurach by się ogarneli -"ej robimy coś źle, wprowadzmy jakiś inny projekt"- i może coś by to dało pozytywnego, a nie my dalej żyjemy sobie w tym gów** i się w nim urządzamy, w Europejskich pucharach dalej będzie kompromitacja i w sumie nikogo to nie obchdzi bo przecież i tak dominujemy tą Lige
0
Klasycznie- końcówka sezonu to cała liga się "stara" żeby Legia tego mistrza wygrała
2
O to że przerobienie głosu i obrazu w niektórych filmach dla pewnej grupy osób jest zabawne