La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

3

Tak czysto teoretycznie myślicie że 2 nasze tryplety pod rząd przycmilyby 3 ligi mistrzów Realu?

46

@Szpadla Zdecydowanie.

0

@Szpadla Hmm 2 tryplet z rzędu to może tak ale narazie trzeba zdobyć 1

0

@Szpadla 2 Tryblety to byłaby TOTALNA dominacja, nie do podważenia, do tego zdobycie 2 LM z rzędu delikatnie przycmiłby tą seria Realu z tego względu że nikt nigdy LM nie obronił- dlatego wyczyn Realu jest tak imponujący, gdyby Barca to zrobiła inaczej spoglądałoby się na serie Realu

33

@Szpadla Myślę że 3 tryplety w historii to już lepszy wynik niż 3 LM z rzędu. Tym bardziej że wszystkie byłyby zdobyte w ciągu 10 lat.

0

@KamQiX Też tak uważam ale mówię o tych niedzielnych kibicach którzy słysząc El Clasico myśleliby najlpeszy klub w historii gra z Realem czy może na odwrót

0

@Szpadla Uważam że zdobycie trypletu już w tym roku, przy tym że Real tak naprawdę nie wygrał nic spowoduje że wielu tak naprawdę zapomni o tym czego dokonali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?