Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico świetne stroje, drugie szczególnie
1
No nie w Barcelonie, nie przesadzajmy, Umtiti według mnie był słabszy w jego wieku, może na podobnym poziomie (trochę inny profil) np. Mało jest młodych stoperów stanowiących o sile zespołów (w tych najlepszych drużynach)
0
Przypominam że to bardzo młody zawodnik a na najwyższym Europejskim poziomie gra od dwóch lat... w ten czas stał się podstawowym stoperem (przy braku Samu oczywiście) w Barcelonie :), będą z niego ludzie
7
Cała ta seria to złoto totalne
1
Juventus i PSG pewniaki, Barca też wygląda bardzo solidnie, Liverpool myślę będzie miał problemy (przez Manchester City) no i niestety Borussia, grają świetnie, ale wątpie w to że nie będą się potykać, a Bayern zaczął regularnie wygrywać, zakładając że Liverpool wygra z Bayernem w LM to Bawarczykom zostanie tylko Bundesliga i typuje że to właśnie oni wygrają ją po raz kolejny...
0
I o to chodzi, jest konkurencja w drużynie, dzięki temu wiemy że grają ci co mają formę
1
Czyli rozumiem że jeśli dla mnie Lucyfer (przykładowo- akurat nie oglądałem, ale wyśmiałeś tytuł więc podaje) jest świetnym serialem i oglądało mi się go z dużo większą przyjemnością niż np. BB czy GOT, to znaczy że mimo wszystko mam głosować na powyższe seriale bo są ogólnie bardziej "szanowane"? Oczywiście wszystko można ocenić tak, aby ocena była blisko tej oceny "obiektywnej", ale tu akurat nie ma na to za bardzo szans, pojęcie "serial" jest bardzo ogólne, są ludzie które lubią filmy etc tylko w stylu BB i dla tych ludzi GOT w ogóle się nie kalkuje bo nie lubią tego klimatu fantazy itd.
51
Bo gust jest OBIEKTYWNY, tak właśnie jest XDDDDDD
Czemu ludzią nie podoba się to ci ja uważam na za najlepsze, świat jest chory, wszędzie słaby gust i niski poziom... jak żyć
1
Ten Superpuchar Hiszpani w 2015...
1
Nie no z twojego komentarza mozna wywnioskować ze Rabiot jest na poziomie Rakiticia tylko że jest młodszy i to przemawia za Francuzem, no a tak nie jest, niemniej jednak zgadzam się z tym że Rabiot może się sporo rozwinąć
11
Rakitić jest topowym zawodnikiem na swojej pozycji, Rabiotowi do Ivana dużo brakuje
0
Dembele na prawym wahadle O.O
0
Bo tak było, ale to kwestia tego że "przed Lewandowskim" grał tam Bastian, Neuer, Robben i Ribery byli czołowymi zawodnikami na świecie itd
0
Ale to już nawet nie chodzi o to czy Milik jest dobry czy nie, bo tak szczerze? Nie nazwałbym go wybitnym napastnikiem, miał potencjał na bycie kluczowym napastnikiem w takich klubach jak Borussia itd, ale nie ma co ukrywać że kontuzje mocno pokrzyżowały mu plany, niemniej jednak jest solidnym zawodnikiem i dalej jest w wieku gdzie może być lepszy i wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie Napoli. Ale czy to że ktoś nie jest topowym napastnikiem jest powodem zeby się z niego śmiać? Milik nie jest "wyjątkowy" w tym że czasem nie trafia setek, to normalne u KAŻDEGO napastnika, Arka piłka szuka i to jest jego duży atut, jednak wymaga się od niego żeby ładował bramki jak Lewy i ratowął Napoli w każdym meczu gdzie na boisko wejdzie... Tak jak po tym meczu z Liverpoolem, Mane mógł mieć Hat-tricka z setek, Insigne zwalił szanse poobną do Milka i nie trafił w ogóle w bramke, Koulibaly i Ruiz (to chyba był Ruiz) wylalali się w sytuacji z Salahem, a mimo to najwięcej mówiło się o sytuacji Milka gdzie mógł oczywiście zrobić więcej, ale więcej mógł zrobić każdy z zawodników Napoli...
0
Nie wiem, ja coraz bardziej odnosze wrażenie ze hejt na Lewandowskiego jest ogólnokrajowym trolem, bo nie wierzę że można naprawdę uważać że Lewemu chcę się strzelać tylko w Niemczech i powinnien odjeść z kadry etc
Inna sprawa że żarty z Milikiem śmieszne było może podczas Euro
1
Już poprawione
41
Szkoda mi trochę Arka, jest strasznie hejtowany, a chłopak przeszedł 2 bardzo poważne kontuzje w tak krótkim czasie... mimo wszystko dalej gra w Napoli na przyzwoitym poziomie, nigdy też nie wypowiadał się w jakiś nieprzyjemny sposób, wydaje się po prostu sympatycznym gościem, a jest jednym z najbardziej hejtowanych lub wyśmiewanych Polskich piłkarzy, naprawdę tego nie rozumiem
1
To pokazuję ile takim piłkarzom daje dzielenie szatni z takimi zawodnikami jak Lewy, można na Roberta mówić wiele, ale obecnośc takiego gościa w kadrze jest pożytkiem dla każdego
0
Może Dembele na prawym wahadle? To chyba nie byłoby zbyt mądre
32
Nie za bardzo rozumiem tego myślenia, a tekst że "jeśli chcemy wygrać, musimy poknać każdego" jest już irytujący. Oczywiście że nie ma co się nikogo bać, ale dlaczego w 1/8 mamy męczyć się Liverpoolem, który jest jednym z głównych faworytów, a takie Juventusy czy CIty mają grać z Schalke lub Lyonem i (zakładając brak sensacji) grać dalej bez większego wysiłku itd? Na poważnych przeciwników przyjdzie czas w ćwierćfinale, a już napewno w półfinale, tym bardziej że mieliśmy już trudną grupę. Poza tym do lutego jeszcze mnóstwo czasu i nie wiadomo jak będą wyglądały poszczególne drużyny w tym czasie. Jeśli zakładamy zwycięstwo w Lidze Mistrzów to napewno świetne dwumecze z zepołami z topu dostaniemy prędzej czy póżniej, więc po co się na nie "pchać" już teraz?
7
Ciekawostka, od tego defensywnego, autobusowego United (29 straconych bramek), więcej bramek straconych ma tylko:
16. Cardiff (33)
17. Southampton (32)
18.Burnley (33)
20.Fulham (42)
Nawet będacy na 19 miejscu Huddersfield ma mniej straconych bramek (28)
1
A czy ja cie obrażam? Sugeruje że w kwesti "farcika" mamy remis
1
Przecież Shaqiri "nic" nie kosztował, patrząc na dzisiejszy rynek i na to jakiej klasy jest on piłkarzem
0
United strzeliło samymi umiejętnościami, zero farcika
1
Kto tu napisał że Espanyol podkłada się Realowi?
1
Nom, już nie gra...
0
Ktoś może powiedzieć jak zagrał Bednarek?
1
Zmiennikiem Rafinhi i Denisa (jeśli w ogóle jest coś takiego) jest Alenia i Puig, nie potrzebujemy kolejnego przeciętnego pomocnika który będzie tylko zabierał minuty młodzieży
9
United, trzeba Mourinho o sobie przypomnieć :D
1
Kovac pakuj walize :v