La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1002 Culés

3

Stoch miał skoczyć 126m żeby prowadzić, skoczył 127. Więc jakim cudem znalazł się za Japończykiem? Wprawdzie nienajlepsze lądowanie Stocha, ale Kobayashi miał jeszcze bardziej zachwiane. Parodia.

konto usunięte

1

@Pawlak1992 Punkty za wiatr noty za styl i tak dalej

0

@Pawlak1992 Bo to 126 miał w momencie jak ruszał z belki, w czasie jak dojechał do progu wiatr mógł się zmienić.

1

@Pawlak1992 Bo to liczy 126 metrów przy "normalnych" notach czyli podejrzewam, że zakładają 18. Dostał niższe, możliwe że wiatr się zmienił i tyle.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Przy odległości która wyskakuje komputerowo bierze się pod uwagę noty po 18. Kamil miał 16.5 i 17

0

@tadzik447 Ale Stoch wylądował prawie na tej zielonej linii, tam chyba pół metra brakło. Kobayashi miał 1,1 punktu straty do lidera, więc odległością Stoch go wyprzedził, do tego miał lepsze od niego lądowanie. Stoch powinien być trzeci.

konto usunięte

5

@Pawlak1992 Nie rozumiem tej tendencji do dorabiania teorii spisku pod każdy konkurs. Wydaje się dość logiczne, że system do objęcia prowadzenia zakładał 126 metrów, ale przy normalnym lądowaniu, a nie tak słabym.

konto usunięte

6

@Pawlak1992 Kobayashi miał obniżoną belkę na wniosek trenera i zyskał w notach 3.6 punktów

0

@Pawlak1992 Masz racje, wszystko jest przeciwko Polakom

1

@Ratamahatta Łatwiej jest powiedzieć, że oszukali kurna :D Bo już ile może Kamil wygrywać, za nudno będzie i mu obniżają :D

0

@Janiama Dostał lepsze noty od sędziów za obniżoną belkę?

0

@Pawlak1992 Nie, za samo obniżenie belki dostał

konto usunięte

0

@Pawlak1992 O kurcze, istnieje w skokach coś takiego jak obniżenie belki na wniosek trenera. Jadąc z niższej belki dostajesz bonus 3.6 pkt i o te punkty Kamil przegrał podium

0

@Bykunn To chyba punkty, a nie noty. Ale jakie ma to znaczenie? Dostał 3,6 punktów i nie wystarczyło to do objęcia prowadzenia i nie powinno też wystarczyć do wyprzedzania Stocha.

0

@Pawlak1992 Co miałeś z matmy? :D

0

@Janiama Ale głupoty piszesz. Właśnie to, że dostał punkty za belkę sprawiło, że był tak blisko lidera. Stoch oddał skok wystarczający aby dostać większą łączną liczbę punktów za odległość od Kobayashiego (wliczając w to też te 3 punkty), ale dostał gorsze noty za styl, mimo że stylowo jego skok był lepszy od tego Japończyka, i właśnie tym został wyrolowany. Gdyby noty za styl były uczciwe to Stoch byłby 3 bo ostatecznie zabrakło mu 0,3 punktu do Japończyka.

0

@Pawlak1992 A jaki masz w takim razie pomysł na zobiektywizowanie not za styl? Raz bardziej się spodoba skok jednego, raz drugiego. Małysz dostawał kiedyś prawie same 20 i co Jego skoki były idealne? Nie, po prostu dostawał je za swój fenomen.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Po pierwszej serii Kamil miał przewagi nad Japończykiem 3.5 pkt. W drugiej serii skoczyli na tą samą odległość. Kamil miał o 0.8 więcej punktów dodanych za wiatr. Czyli przewaga już wynosiła 4.3 pkt. W notach Japończyk dostał o 1 pkt więcej i za obniżoną belkę 3.6 pkt. Łącznie jak sobie podliczysz to wychodzi 0.3 przewagi Kobayashiego. Lepiej już nie potrafię wyjaśnić, piszę tylko o zasadach a nie o tym co sędzia zrobił czy też nie. Więc nie pisz o tym że ja piszę głupoty.

0

@Janiama Przecież wiem o tym. Ja cały czas piszę o notach sędziów, którzy wyrolowali Stocha, dając lepsze noty Kobayashiemu, który stylowo oddał gorszy skok. Nawet gdyby dostali takie same noty za styl, to Stoch by go wyprzedził, a on powinien dostać jeszcze słabsze. Widziałeś jak wylądował Stoch, a jak Kobayashi?

konto usunięte

0

@Pawlak1992 W Twoim pierwszym wpisie dodałeś później kolejne zdanie. Ja odniosłem się do wpisu: Stoch miał skoczyć 126m żeby prowadzić, skoczył 127. Więc jakim cudem znalazł się za Japończykiem? Dopiero potem dodałeś kwestie lądowania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?