0

Może Lozano ;)

0

Próbuje się doliczyć 11 bramek Barcy:
3 Mina
2 Coutinho
2 Suarez
1 Messi
1 Umtiti
1 Paulinho (chyba też się liczy)
Kto strzelił tą 11?

0

No właśnie patrzenie na siebie mnie niepokoi gdy my obserwujemy Rabiota czy Wiliana, Suarezem są problemy, na Dembele mimo wszystko trzeba dmuchać żeby się sprawdził w tym sezonie

1

Oj boje się tego odejśćia Ronaldo, Cris sam w sobie nigdy jakiegoś strachu we mnie nie wywoływał, wiedziałem że jeśli Real nie będzie grał dobrze to Ronaldo też, oczywiście potrafił czasami zrobić coś z niczego, ale to raczej idealny egzekutor (przynajmniej od kilku sezonów). Teraz Real jest praktycznie nieograniczony, byłem zdania że dopóki Ronaldo jest w Madrycie to Real wielkiej gwiazdy pokroju Hazarda do ataku nie kupi... teraz mało tego że tego potrzebują, to zdecydowanie mają do tego środki, Real od kilku lat nie zrobił wielkiego transferu, nie wiadomo jak będzie z Balem, odciążeni zarobkami CR7... Myślę że Real może spokojnie wydać z 500 mln (jak nie więcej) w tym okienku i to trochę przeraża, Perez potrafi robić transfery, Hazard, Icardi, Mbappe...

5

Szkoda mi jednak Paulinho, byłem wielkim przeciwnikiem jego transferu, jednak on genialnie zamknął mi usta :/
Wałek ostry poszedł z tym transferem

0

Ruscy kupili od Zidana pakiet na gównogranie i wygrywanie, już wiadomo czemu odszedł

0

Czy jedyny to nie wiem, ale napewno wie o czym mówi i mówi z sensem, np: Pana Jana Tomaszewskiego nie moge słuchać, raz- przez to co mówi, a dwa- to przez to jak to mówi

26

Moim zdaniem, pan Andrzej Strejlau może i nie jest dobrym komentatorem i może wielu irytować, ale bardzo mądrze wypowiada się o piłce, potrafi trafnie opisac to co się dzieje na boisku, czego brakuję itd, w studiu dobrze się go słucha, mimo wieku

2

Z taką drabinką to bardzo dużo drużyn które już pojechały do domu byłby w półfinale

1

No właśnie, co tam najlepsza 8 Mundialu... my się napewno nadajemy

15

2018 Jesse Lingard prowadzi swoją drużynę do półfinału Mistrzostw Świata... co za czas by żyć

1

Ale głupi komentarz, ho hoo

3

Czemu po odejściu Neymara Barca nie zainteresowała się Hazardem :/

2

Ktoś pamięta że po odejściu Alves to Cuadrado miałbyć jego zastępcą na prawej obronie? :D Nie wiem jak on miałby tam grać

0

Za tą pajacerke, to kopanie kropki przy rzucie karnym przez Kolumbijczyków, za symulki i gadki to chciałbym żeby obie drużyny odpadły

2

Ronaldo ma taki zasięg marketingowy że ten facet nawet w wieku 33 lat jest wart 100mln, już o umiejętnościach nie wspomnie, z 2 sezony na poziomie pogra napewno

1

Szkoda Japoni, ale starczy już tych niespodzianek, Brazylia-Belgia szykuje się meczycho

0

Dlatego właśnie powniśmy się z tego cieszyć, a nie na siłe szukać ich potknięć, długo nie będzie piłkarzy którzy będą robić taką różnice na boisku

0

Ja bardziej karałbym ustawianie 11 zawodników na 40 metrach przed bramką, klepanie piłki na swojej połowie to bardziej skutek tego że nie ma jak grać

43

Boże tak czytam te opinie "Mbappe zakrył Messiego, Cavani ukradł show Ronaldo" i się za głowę łapie, jakie to małe trzeba mieć pojęcie o piłce... Ludzie chyba zapominają że piłka nożna to gra 11 na 11 i nikt jeszcze meczu sam nie wygrał, rozumie że i Mbappe i Cavani dali popis gry wczoraj itd, ale pisanie że pokazali Leo lub Crisowi coś tam coś tam? Pokazali przedewszytskim Argentynie i Portugali... odpowiadam tak- dajcie Messiemu z 3 takie piłki jakie na nodze miał Mbappe i Francja mogłaby na drugą połowe nie wychodzić, dam sobie ręke uciąc że gdyby Messi miał tyle miejsca, czas i podań co Mbappe to ten mecz skończyłby z co najmniej 4 bramkami, co do CR7 nie jestem taki pewny bo akurat Cavani miał naprawdę trudne sytuacje której Cris (lub Messi) mogliby nie wykończyć, ale prosze was, Ronaldo szukał gola jak nikt,. Ile Ronaldo miał czystych sytuacji do oddania strzału jak Cavani? Ile razy Messi miał miejsce by rozpędzić się jak Mbappe i zrobić dym w szeregach Francji? No ja nie widziałem ani razu takiej sytuacji. Messi próbował robić coś z niczego, raz ograł 3 zawodników w polu karnych i słabo uderzył, Ronaldo schodził do środka szukająć strzału ale przeciwnicy wyrastali mu przed nogami
-Cavani dwa uderzenia z pierwszej piłki (bardzo ładne- nie ukrywam), ale Ronaldo też by to pewnie wykorzystał
-Mbappe kilka fenomenalnych rajdów i 2 gole- Messi gdyby miał tyle miejsca na sprint wśród takich pachołków to te akcje nie kończyły by się karnym czy wolnym tylko bramką, jestem tego przekonany, o tych bramkach chyba nie musze mówić ze Messi wykończyłby z zamkniętymi oczami

Doceniam cholernie co zrobił Mbappe i Cavani, WIELKIE występy, należą się pochwały, ale takie gadki że "zmierzch Bogów" że nie udzwigneli tych meczów, że dostali lekcje... ja rozumiem że ludzi już ta dominacja znudziła, ale myślę że to jeszcze trochę potrwa, drużyny na Mudnialu budują taktykę "anty Messi" (Francja z takim składem gra defensywną piłkę z taką Argentyną... dyskutujmy, ale jak na moje to było proste założenie- gramy defensywnie żeby Messi nie miał miejsca i nam nie zrobił rzeźi z tyłu)

9

Myślę (troche kontrowersyjnie) że przepis rzutów karnych powinnien być zdecydowanie zmieniony, wiem że to raczej nie będzie miało miejsca, jednak widząc ile karnych dyktowanych jest na tym Mundialu, to mimo że większość jest teoretycznie słuszna, to patrząc na to zastanawiam się "dlaczego za coś takiego piłkarz ma znajdować się sam w odległosći 11 metrów od bramkarza?", przykładowa sytuacja (bardzo częsta), piłkarz na skraju pola karnego obrócony tyłem do bramki (jedyna możliwość w sumie to podanie do tyłu), zostaje delikatnie popchnięty przez obrońce, ten to wykorzystuję sędzia dyktuje 11... ok, takie są przepisy- wszytsko słusznie, ale tutaj jest pytanie, dlaczego za taki mały błąd drużyna musi płacić taką dużą karę jaką jest karny, albo faule przy rzutach rożnych lub wolnych, piłka przestrzelona o jakieś 5 metrów, brak jakiejkolwiek szansy oddania strzału czy chociaż przyjęcia piłki, jednak jeden obrońca przepycha się z przeciwnikiem i wywala na ziemie- jedynastka...
Ja rozumiem że trzeba myśleć i tak dalej, nie fauluje się w polu karnym, no ale żeby za takie błędu karać praktycznie bramką?! Gdzie często ta 1 bramka decyduje?
Dzisiaj:
-Pique dotyka piłki ręką, idiotycznie bo idiotycznie ale przecież to w sumie dużo by nie zmieniło, pewnie i tak piłka byłaby wybita- 11
-Rebić ma przed sobą dosłownie pustą bramke, zostaje wycięty od tyłu- 11
Napewno zmniejszył bym pole w którym za faul jest jedynstka ( jakieś 11 na 15 metrów przed bramką), dalej nie wiem co, ale cokolwiek, bo teraz gdy VAR będzie ogólnie dostępny każdy faul w polu karnym będzie gwizdany (teoretycznie słusznie, ale z drugiej strony...) i drużyną mogą spokojnie grać 11 w swoim polu karnym i kilka razy popajacować w polu karnym przeciwnik żeby dosytać karniaka i tak mecze wygrywać (Rosja dzisiaj)

50

Już jutro
"Genialna Portugalia odpada w 1/8, Ronaldo zrobił co mógł"
"Fatalna Argentyna kompromituję się i odpada w 1/8 Messi poza 2 asystami nie strzelił 2 goli czym pokazał że jest problemem reprezentacji"

1

Portugalia tylko wrzutki gra...

1

Portugalia od kilkunastu lat gra padake, ale jakiś cudem od 3 lat wszystko wygrywają, Euro nie trzeba przypominać, ten Mundial też, Ronaldo dał remis z Hiszpanią, obrona częstochowy z Maroko i męczarnie z Iranem...

5

To niezły Batshuyai XD

3

Podobało mi się że w porównaniu do Caballero nie próbuje być bohaterem, grał prosto, tak jak umie, Caballero z kolei próbował jakiś dziwnych zagrań po których ciśnienie się podnosiło, bardzo niepewny

1

1.Lemar
2.Bailey
3.Auba
4.Ozil
5.Godin

4

Już 11 Argentyny?
Ale poza tym... dalej Masche na pomocy, Enzo..., jeszcze ten Di Maria, nie ma Aguero, Dybali i Lo Celso... dalej tego nie widze

0

Chyba tylko u nas w kadrze jest przekonanie że "w sumie i od Angli i Belgi dostaniemy bo jesteśmy słabi... a w sumie to od Kolumbi i Senegalu też to w sumie po co?", więc myśle że Japonia powalczy, tym bardziej żę grają z żałosną Polską

5

Jest dokładnie taki artykuł na stronie

Zresztą masz link 3 komentarze niżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?