Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eee Rakitić, swoich zostaw
0
Beka
6
Gdyby każdemu komentatorowi tak patrzyli na język, to każdy byłby słaby, ja tam lubie Szpaka, bardzo klimatyczny głos
0
Tylko że to jest chyba grupa śmierci, wbrew jakim pozorom?
0
Bo ty tak uważasz? Alisson jest właśnie niedoceniany na ten moment grając w Romie
0
Nie rozumiem tego typu komentarzy na stronie kibiców Barcy, coś w stylu gdy kibice innych klubów piszą tu "Dalej Juve, dalej Lech, dalej coco jambo"- według mnie bezsenowne, mamy tu grono fanów Barcy i Rep.Polski i te dwie drużyny powinno się tu wspierać mając pewność że nie nikogo nie prowokujemy (Kibic np. Realu na tej stronie wie na co się pisze), więc dlaczego ktoś nawołuje do głośnego "DALEJ LECH" skoro nie jesteś w gronie kibiców Lecha? Jeśli ktoś kibicuje Barcy i Legii może się czuć prowokowany. Tak samo ja mam problem z twoim komentarzem, zawsze uwielbiałem grę reprezentacji Brazili i twój komentarz w taki wesoły sposób ich wyśmiewa.
Oczywiście rozumiem wyrażenie swojego zdania, itd, być może się myle, ale według mnie tego typu komentarze na stronie poświęconej danej grupie kibiców nie powinny uderzać w inny grupy kibicowskie.
0
Ja nie mówie że nie jest tak jak mówi- być może jest, ale chodzi mi o to że z komentarza "Generała" można wywnioskować że piłkarz który jest: nie zbyt inteligentny i poza szybkością nie ma za wiele, to typowy murzyn... Nie jestem zazwyczają jakoś przesadnie uczulony na przejawy rasizmu czy innych tego typu, ale tu akurat według mnie padło stwierdzenie bardzo nietrafione
1
To jaki jest dla ciebie stereotypowy murzyn? "Hehe, czarny to pewnie szybki bo w Afryce przed lwami uciekają"- na tej zasadzie? Nie wiem, dla mnie Mane to "stereotypowy" piłkarz, mówiąc "stereotypowy murzyn" można sobie wyobraźić mieszkańca afryki, ubranego w swoje tradycyjne ubranie itd, ale przeciętny czarnoskóry jest "nie zbyt inteligenty"? Bo jeśli taką teze próbujesz zasugerować to sory, ale to już jest ostry rasizm z twojej strony
5
Nie wiem czy jestes rasistą, ale co to jest za argument? Twój komentarz: Typowy murzyn- nie zbyt inteligenty piłkarz, chyba nie muszę ci podawać przykładów że poleciałeś z jakimś stereotypem z tyłka.
8
"to jest typowy Murzyn" i dalej nie ma co czytać
0
Yyy nie?
1
Myślę że będzie ciekawy mecz, jeśli miałbym typować to postwiłbym na wysokie zwycięstwo Realu (głównie przez obronę Live) i szczerze, to bardziej ździwi mnie zwycięstwo Liverpoolu niż łątwe zwycięstwo Realu (3-0, 4-1), ale mimo wszytsko trzymam kciuki za MoSalaha i spółkę.
0
Co myślicie o oficjalnej piosence na Mundial? Według mnie delikatnie mówiąc przeciętna, poza tym, od kiedy Will Smith śpiewa? O.o
17
Jutro egzamin na prawko, stresik ostry łapie, trzymajcie kciuki panowie (i panie) :D
1
A skąd wiesz jak Icardi działa na szatnie? Trener wie więcej niż my, z tego co wiem to Higuain jest lubiany, wbrew powszechnemu stwierdzeniu że zepsuł finały Argentynie
18
Boże, ale te szarty są płytki... BO WIADOMO! SHAKIRA- WAKA WAKA i tyłeczkiem kręci, Pique to pewnie za celne podanie lewą nogą ma NAGRODY w domu HEHEHEHHEHEHEHEHE
Nie wiem, już pomijam ten twój komentarz, ale ogólnie daj "społeczności piłkarskiej" zdjęcie kobiety w obcisłym stroju piłkarskim i już "Uuu ale bym gole strzelał, hehehehe 2 piłki już ma heheheheh", nie żebym miał kij w tyłku, ale stało się to bardzo żenujące,
1
Przecież legenda Iniesty jest niepojęta, taka radosna, a jednocześnie smutna chwila, Iniesta to jest czysty geniusz i już go więcej nie zobaczymy w Barcelonie... nie moge w to uwierzyć. Dziękuję ci Andres za wszystko
3
Nie wiem jak to jest że jak Messi jest na boisku to nagle umiejętności piłkarskiej Suareza wzrastają, to podanie, Albie, na przykład, tak by nie podał
19
Jestem pewny, że nastąpi symboliczne przekazanie pałeczki i Inieste zmieni Gomes
0
Panie i panowie... ostatnie minuty Iniesty w Barcelonie...
Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj patrze tylko na niego, w końcu więcej już tej magi nie zobaczymy
3
Dawać już tego Deadpoola 2 bo nie wytrzymie, mam silną potrzebe pośmiać się z wszystkiego w najczarniejszy sposób
0
Mina jeden słaby mecz zagrał i już teraz będą się śmiali z niego co chwile
0
O niee... sugerowanie ze w Polsce wcale nie nie jest tak źle w tym temacie...
0
Możemy długo dyskutować o tym który zawodnik jest lepszy (choć śmieszne wydaje się użycie określenia "niszczy" w tym przypadku), ale szczerze wątpie aby któryś selekcjoner posiadając dwóch tak wybitnych napastników w kadrze obecnej Angli która jest dobra, ale nie powalająca, wybierałby któregoś z tych napastników zamiast wybrać obu
2
Mimo że zgadzam się z twoim komentarzem, to myślę że Lewandowski zdecydowanie zasłużył na to zeby przed jego nazwiskiem nie było tego "ewentualnie", brzmi to dla mnie troche jak brak szacunku dla piłkarza który w żadnej reprezentacji nie byłby rezerowowym i jestem tego absolutnie pewny
3
Mam dokładnie to samo zdanie co ty, pamiętam moment gdy na początku sezonu 15/16 Messi złapał kontuzje, i łysy wtedy Neymar przejął jego role czego kulminacją było 4-0 w El Clasico, genialny piłkarza.
2
Co to za weekend, najlepsze zespoły przegrywają z ogórkami, Bayern, Celta, PSG, Inter, teraz Barca
0
Właśnie chciałem się upewnić, bo Griezmann podobno chcę sprawę transferu rozwiązać przed Mundialem, no a to się troche nie dodaje, no chyba że chodzi o to że wszystko załatwione zostanie szybciej,a formalnosći po 1 lipca
0
Kiedy rozpoczyna się okienko transferowe?
0
Wszyscy gdaczemy!!