Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Może jak Suarez jeszcze z 15 razy się w czoło kopnie to go zmieni
0
Przypominam że to Messi bez formy ;)
83
"To Barca złamała tradcyje"- to ładnie :D, jak widac mentalnośc trenera idealnie dopasowana do mentalności i filozofi klubu
0
Ale Barcelona potrzebuje rotacji: Alba, Pigue, Umtiti, Raktić, Busquets, Suarez. Może i jest to zbyt mocna rotacja, ale Barcelona tworząc taką przewagę dała sobie możliwośc dokonywania ich. Jedyne co bym zrobił to -Cucurella i jeden z dwójki Denis/Gomes
0
Ja naprawdę nie rozumiem, facet zagrał 1 poważny mecz w Barcelonie, Umtiti i Pigue nawet w gorszej formie grają non stop, Vermaelen też nikt nie wiem czemu nie gra, ale tak wypychajmy Mine z klubu bo na co to komu, rotacje w obronie nie potrzebne
0
Own goal wraca po kontuzji i prosze! Co za uderzenie :D
0
Nie żeby coś ale Messi narazie jest fatalny
0
Patrząc na defensywe Liverpoolu i troche kombinowane ustawienie CIty (Nie wiadomo czy Laporte na LO, czy bardziej 3 obrońców i Walker na wahadle) to możemy mieć powtókę z meczu Ligowego z Anfield: 4-3
0
Valverde pewnie spodziewa się że właśnie lewą stroną Roma będzie chciała atakować po tym co działa się w Sevilli i myślę że na papierze jest to dobra "kontra" taktyczna, jednak Semedo nie jest ograny po kontuzji a Roberto w pomocy dawno nie grał więc to może się nie udać. Widać też że zależy Valverde żeby gola nie stracić, dojśc defensywny skład
0
Według mnie albo będzimy się męczyć strasznie i wynik będzie na styk, albo poczujemy się po pierwszej bramce i skończy się jakąś manitą
0
Co? Roberto na pomocy?
0
Robert niesamowicie przyczynił się (i ciągle to robi) do rozwóju piłki w Polsce, nawet nie chodzi tego typu akcje w których bierze udział, ale o samo to kim jest, genialny piłkarz i człowiek godny naśladowania, wielkie szczęście że mamy w Polsce kogoś takiego, nie chcę wchodzić mu w tyłek jak wiele mediów w Polsce ma to w zwyczaju, ale myślę że mimo wszystko przez wielu fanów Lewandowski jest niedoceniany, a napewno na docenienie zasługuje
1
Szybko ;)
0
Pierwszy sezon jest cięzki, pamiętam że 3 i 4 odcinek tak mnie znudził że chciałem już przestać oglądać, jednak z każdym sezonem sie rozkręca, więc według mnie zdecydowanie warto
1
Ehhh, już nie oglądam :/
A tak serio to mam bardzo bujną wyobrażnię i lubie sobie "reżyserować" to co może się wydarzyć
Małe SPOJLERY: Zbyt oczywiste wydaję się wygranie wojny przez Daenerys, ten serial już pokazał na przykładzie Roba że można budować przez kilka sezonów postać tylko po to aby go w bardzo dziwny sposób zabić, ciekaw jestem jak potoczą się losy Jona gdy dowie się o sobie prawdy, serial pozostawił sobie na ten ostatni sezon bardzo dużo opcji ;)
1
Myślisz że warto zabrać się za czytanie gdy zobaczyło się serial?
1
Ciężko stwierdzić, oglądałem w dużym ciągu więc nie powiem dokładnie który odcinek mi sie podobał, napewno zapadły w pamięć odcinki w które mnie najbardziej zaszokowały lub zasmuciły ( odcinek 9, 3 sezonu). Jeśli chodzi o sezony to chyba 2 ostatnie, głównie z tego powodu że bardzo podobało mi się połączenie tych wszystkich histori, przez całą serie było wiele wątków które bardzo fajnie połączyły się w 6 i 7 sezonie, dialogi i relacje międzie niektórymi bohaterami były świetne :D
1
No i GOT skończony, tyle pytań, tak mało odpowiedzi, a trzeba czekać tyle czasu na 8 sezon... :/
2
Jestem tego samego zdania, poza tym że " Legia wygra mistrza bo jedyna godnie zaprezentuje Polskę w europejskich pucharach"- nie zaprezentuje godnie, tylko w ogóle zaprezentuje ;)
4
Co jest w tym śmiesznego? Pomijając fakt że Umtiti nawet w formie nie jest wart tego aby zarabiać teraz 9mln, to grając tak jak dzisiaj tym bardziej
28
Stacja 73, Suarez upada po raz 15
0
Rekord meczów bez porażki w Lidze coraz szybciej odchodzi w zapomnienie
0
Dzisiaj niesamowicie widoczna jest różnica w intensywności i kondycji obu zespołów, a pragnę tylko przypomnieć że w momencie gdy większość piłkarzy Sevilli odpoczywała przez prawie 2 tyogdnie, większośc piłkarzy Barcy miało 2 mecze reprezentacji
1
Co ty, Sevilla się wyłoży jak Ronaldo w polu karnym
89
"Spieprzyliście nam święta" XD
6
Ja rozumiem że Coutinho musi się dostosować do stylu hiszpańskiego itd. no ale wolne to nie jest rzecz do których trzeba się przyzwyczajać w innej lidze, w Angli mają większe bramki i piłki, dalej mur? Rozumiem że Suarez też fajnie bije wolne, ale Coutinho jest w tym jednym z najlepszych a piłki przy rzucie wolnym w Barcy jeszcze nawet nie powąchał
1
Dla tej tapety aż po latach przypomniałem sobie żeby aktywować Windowsa XD (gdy masz nieorginalnego nie można ustawić tapety na komputerze)
4
Isco, Modrić ;)
4
Argentyna nie ważne z kim na ławce i z kim na boisku, czy Dybalą czy Higuainem- jest z miejsca jednym z kandydatów do zwycięstwa bo ma Messiego, jeśli istnieje piłkarz który jest w stanie sam pociągnąć jakąś kadre do zwycięstwa w Mundialu- to jest to Messi
6
Za 10 tys lat będziemy mogli godnie powiedzieć "Kiedyś to było, nie to co teraz"