0

Barcelona gra pierwszy w pełni zadowalający mecz od ponad miesiąca i przez to mam twierdzić że już koniec tego dołka i już Chelsea nie straszne?

1

Tak

0

No ale nie trafiłeś

0

?? 4-4-4 z Coutinho po lewej, Dembele po prawej, Messi i Suarez w ataku

4

Czy ten skład jest tak bardzo nieprzewidywalny żeby trzeba było się chwalić że dobrze sie wytypowało? Tym bardziej że 1 zawodnik nie gra?

35

Wszyscy zadowoleni, czyli będziemy grali słabo :D, klasycznie

3

Jestem przeciw, Zieliński najpierw niech wywalczy pierwszy skład w Napoli a potem niech szuka większych wyzwań

0

Ktoś mi powie jak to się stało ze w momencie gdy Ronaldo miał 2 gole i był na boisku, karnego strzelał Benzema? Teraz zobaczyłem

0

Moża było się spodziewać, okres luty/marzec- Real wraca do formy, coś czuje że mogą być poważnym kandydatem do LM równierz i w tym roku

0

Według mnie transfer Griezmanna może być tym ostatnim dużym tranfserem (jeśli to prawda), bo będziemy potrzebowali zastępcy Suareza, a nie widać młodych zawodników którzy u nas na tą pozycje aspirują (no chyba ze Paco)

0

Co tu się dzieje z tą "Rap sceną"? Każdy na każdego dissy robi o.o

0

Zapomniałem dopisać- moja opinia
Według mnie nie ma na świecie bramkarza który robi takie rzeczy na lini i gra nogami nie gra roli, to tylko dodatek (btw. De Gea też dobrze gra nogami)

0

Przecież po ćwerćfinale będzie półfinał i finał, tam napewno będą już sami najlepsi, czemu my mamy grać np: z Realem a City czy Bayern znowu z jakąs Roma?

1

Gra nogami- nie równa się- interwencje u bramkarzy, gra nogami to tylko ekskluzywny dodatek, na lini De Gea jest zdecydowanie najlepszy

0

O niee, naprawdę? Właśnie gra nogami Ter Stegena jest niedoceniana, cały czas wypomina mu się błędy przez które Barca traciła bramki z połowy boiska, a Niemiec w tym aspekcie jest idealny jak na tą pozycje

7

Roma/Szachtar- czemu mamu mamy znowu w każdej fazie trafiać na mistrzów topowych lig?

0

Troche irytujące "siadanie" na Pogbe że drogi i że słabo gra, ale ogólnie fajny komentarz

2

Ter Stegen- kocham cie, jesteś świetnym bramkarzem... ale De Gea to cholerny Messi wśród bramkarzy, aktualnie podjazdu nie ma do niego nikt

1

Rola Benzemy mocno się zmieniła, kiedyś gdy Ronaldo był skrzydłowym, to właśnie Benzema odpowiadał za bramki, teraz CR7 jest typowym napastnikiem, a Benzema ma mu pomagać w zdobywaniu bramek.
Można śmiać się z Benzemy, ale to jest naprawdę dobry napastnik, to właśnie on podczas sukcesów Realu pomagał błyszczeć Ronaldo, nie grał jak typowa "9", ma problem z wykończeniem, ale myślę że żaty na jego temat stały się mocno przesadzone

0

O kurcze, żarty o wieku Ibisza? Myślałem że to przestało istnieć z 10 lat temu

11

Jak pewnie wiecie Lewandowski wczoraj stał się 10 najlepszym strzelcem w LM (45 goli), świetna sprawa, ale jeszcze lepsze jest to że może cały czas iść w górę i według mnie ma szanse na 4 miejsce, gdzie aktualnie jest Ruud Van Nistelrooy z 56 bramki, o 3 Raula będzie cięzko, ten ma aż 71 bramek, choć kto wie... Trzeba pamiętać jednak że na 5 miejscu jest ciągle grający Benzema z 53 bramkami i z nim Lewy może stoczyć walkę o top 4, musi trochę podgonić, jednak osobiście nie mam wątpliwości że przegoni Francuza.

Fajna sprawa posiadać Polaka który liczy się w takich statystykach, jeśli na koniec kariery wylądowałby w top5- szybko z listy top10 by nie wyleciał ;)

0

No nieee, kolejny :/ Sprowadzmy tego Hazarda, Griezmanna, Mbappe i innych Boatengów bo średniacy na ławce... Dembele, Coutinho, Mina, Paco, Semedo nie starczają, WIĘCEJ!

49

La Rambla w trakcie meczu to jest kopalnia zlota :D, takie skarby można tu znaleźć: Raktitć jest do sprzedania bo drewno, z Valverde gramy to samo co z Lucho tylko mamy szczeście i Ter Stegena (XDDDD), Paulinho już nie jest bohaterem bo formy nie ma i ogólnie transfer najgorszy, ogólnie to już jesteśmy w takiej sytuacji że Dembele i tak nic nie zmieni więc zmian nie trzeba, a Raktić to już niech dostanie czerwoną bo dramat :D
Nie widziełem że nawet gdy padną streamy to można się tak bawić ;)

0

No nie XD, w czasie meczu tu można takie złota tu wynaleźć że to coś niesamowitego

14

Ja wiele jestem wstanie zrozumieć, ale wylewanie żali że Raktić jest drewnem itd itp, po tym co on gra w tym sezonie to jest hit, ludzka bezmyślonośc mnie dobija

0

No i 4-2-4, corazie ciekawiej XD

0

Tak? Iniesta nie jest tym Iniesta co w 2010? No zobacz, wszyscy w szoku...

Jak czytam takie komentarze to mnie zalewa, Iniesta wolny czy nie, ma niesamowity wpływ na naszą gre i wszyscy do odczujemy jak odejdzie, bo nawet Cou tego nie załata

0

O tym profilu to za niego może wejśc tylko Gomes, zdecydowanie TAK, tego nam potrzeba

2

Nie wiem, jak chyba dzisiaj inny mecz oglądam w którym Chelsea dominuje środek pola z 80% piłki i wynikiem 3-0 w 30 minucie bo błędach Paulinho, Rakticia i Gomesa (dla zasady)

0

Trybuny na angielkich boiskach maja jakąś szczególną budowe? Nie wiem czemu ale oglądajać mecz, nie wiedząc kto gra i gdzie, moża rozpoznać że to właśnie Anglia, kibice siedzą jakoś specyficznie, może mi sie wydaje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?