0

Barcelona od 5 meczy gry słabo bo Gomes

0

Powoli odnosze wrażenie że każde złe zagranie Gomesa daje niektórym przyjemność z tego że możecie go bez przeszkód obrazić i nikt nie będzie go bronił

11

Ciekawe jest to że odkąd przyszedł Coutinho (który miał dawać dużo oddechu Iniescie), Andres gra prawie w każdy meczu i już w kilku po 90 minut :D
Informacja, nie opinia

1

Antonella to się bedzie miałą w domu z 4 facetami :)

1

Niby oczywiste że nie powie "No wiecie- chujo*** byłem po prostu", ale jednak tłumaczenie tego w inny sposób jest troche zabawne :D

0

Pewnie byli źli bo Real miał mieć właśnie w tym okresie remont toalet na stadionie, ale że Real wyjątkowo dostał się do finału musieli się zgodzić no rozegranie meczu

1

Ja jak i pewnie wielu użytkowników nie zauważyłem że chodzi ci konkretnie o mecz z Getafe (Pewnie dlatego że słabo to zaznaczyłeś, głównym tematem było kto mógłby grać w obronie i na tym się skupiłem), poza tym nie wymagaj że wszyscy będą na stronie analizować każdy komenatarz 3 razy :D, nikt cie nie zwyzywał więc się nie denerwuj. No i nie uważam żebyś w tym przypadku jest to trafny wpis, bo tak jak mówie: Costas lub Busquets, żadnego Paulinho ja tu nie widzę i nie wiem jakim sposobem ty go widzisz ;)

1

Przepraszam, informacje o tym że na Getafe zostaje tylko Mina umieściłes na samym początku, nie zwróciłem na to uwagi biorąc pod uwage że wpis mówił o czymś innym- nie skupiłem się na tym, zwracam honor, ale jak już mówiłem, nie moge usunąć

1

Nie wydaje mi się abyś grał na poziomie Barcelony na stoperze, ustawienie się jest dużo ważniejsze od szybkości, jeśli dobrze się ustawisz szybkośc nie będzie ci potrzebna, głównie dlatego Busquets (mimo tego że jest wolny) jest najlepszym DP na świecie, tak btw jest pełno wolnych stoperów, dużo wolniejszych niż Busquets. Poza tym naprawdę nie wiem czemu Paulinho akurat

0

Myślę że nie każdy wie o tym że Umtiti jest zawieszony, a poza tym chcesz płakać bo dostałem polecenia a ty nie bo nie rozumiem? Moge usunąc komentarz jeśli ci to przeszkadza
EDIT: Nie moge jednak

0

Jaką Paulinho ma lepszą charakterystyke od Busiego? Szybkośc ani siła tu nie gra roli, Busquets poza typowymi obrońcami jest u nas najlepszy pod względym gry w defensywie-spokoju w wyprowadzeniu piłki i ustawianiu się i tu nawet nie ma co z tym dyskutować, w ogóle nie wiem skąd pomysł z Paulinho ci wpadł do głowy, ma często problemy z przyjęciem piłki jak i kontrolą, poza tym jest bardzo nerwowy z piłką, jego akurat wymieniał bym pod koniec listy piłkarzy którzy na środku obrony mogli by grać. Według mnie Costas musiałby zagrać w takiej sytuacji, napewno Minie będzie grało się lepiej z TYPOWYM środkowym obrońcą po raz pierwszy, niż z pomocnikiem który debiutuje na tej pozycji. Twoje argumenty mnie w ogóle nie przekonują

0

Jeśli nie wróci któryś z dwójki Pigue, Vermaelen, jak i Digne który byłby chyba pierwszy w kolejce do gry na środku, to powinnien tam zagrać jakiś stoper ze Barcy B (Costas), lub ewentualnie Busquets/ Semedo, obrona to nie atak, na ataku błąd kończy się tylko stratą piłki, a na środku każdy błąd może skońćzyć się strata bramki, na tej pozycji nie można sobie wystawić kogoś kto gre na obronie tylko ogląda i nie ma z nią styczności więc Paulinho odpada jak i 90% składu

22

Myślę że Mina najbardziej nadaje się do gry na środku obrony...

2

Martwi mnie powoli coraz słabsza gra Barcy w ostatnich meczach, męczarnie w 3 meczach z Espanyolem (no może poza tym na Camp Nou), męczarnia, z Alaves i Valencią, brakuje takiego pewnego zwycięstwa a sama gra też nie zachwyca, mam nadzieje że to delikatny przestuj bo zbliża się najważniejszy i najtrudniejszy okres. Napewno ta gra nie wygląda tak dobrze jak mięsiac/dwa temu, a mimo tego trudno powiedzieć żeby któryś zawdonik zaliczył spadek formy, może Alba w ostatnich meczach nie robi już takich dymów jak kilka tygodni temu, ale reszta gra poprawnie, podobnie jak przez ostanie miesiące pod względem indywidulalnym, a nawet lepiej (Raktić, Suarez, Umtiit- bo wrócił) a mimo tego gra się nie kleji- Valverde ufam tobie :)

5

Nie wiem co w tym ciekawego, Atletico rozjechało ogóra i tyle ;)

0

Chyba sport, piłka nożna to dla niego za mało, maszyna rusza na podbój Futbolu Amerykańskiego

6

Według mnie ta wypowiedz o odseparowniu Espanyolu itd jest po prostu głupia, a argument że prezesem jest Chińczyk jest jeszcze głupszy

0

Myślę że ostanimi meczami w których nie graliśmy najlepiej

6

Po co? Kto się będzie przejmował tym co Madryckie pismaki piszą? Oni mają tam swoje bagno i niech się lepiej nim zajmą

0

Kto to jest w tym studiu, w ogóle nie może się wypoweidzieć

4

I o tym że któryś z bocznych obrońców się do niczego nie nadaje i że wszyscy Alvesowi mogą buty czyścić

1

Łatwiej sie na takiej murawie rozgrywa piłkę krótkimi podaniami czy grać na wrzutki przy 30% posiadania piłki?

8

To Umtitiego skaczą HAHA XD, oni chyba nie wiedzą co to znaczy wpie*** dostać

27

W sumie jak tak patrzę na ten Espanyol to Real to nawet przyjemny klub

0

Ten Gerard z 7 się czegoś naćpał? Na łeb dostaje

0

?

0

Ma ktoś link do aliez?

2

Bardzo podoba mi się ten skład, tym bardziej że spodziewam się rombu w środku, lewa Iniesta, prawa Paulinho a najwyżej (na 10) Coutinho i tutaj będzie mógł się wykazać, dodatkowo nie ma Messiego więc ma pełne pole do popisu, a więc dzisiaj pierwszy tak poważny test Philippe :)

31

Casemiro: " Dlaczego nie zamykamy meczów? Trzeba też patrzeć na rywala, na presję z drugiej strony. Gramy dobrze, kontrolujemy mecze, ale popełniamy dwa błędy i tracimy dwa gole."

Trudno się z nim nie zgodzić, jak Real ma wygrywać skoro przeciwnicy też chcą strzelać gole? Wszystko jest przeciwko nim, jak mają wygrywać jak rywale im gole strzelają?! Skończmy tą karuzele śmiechu bo im należy współczuć, mimo że walczą z takimi przeciwieństwami losu jak przeciwnik który strzela im gole, to jeszcze raz na jakiś czas uda im się wygrać #RESPECT

1

Wygran Realu nic nie zmienie w tym aspekcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?