5

Coutinho- ale ty jesteś piękny :D

0

No właśnie też mi się tak wydaje, ale wole się upewnić jakiegoś Barcainfo czy jakiś informacji nie było :D

0

Śmieszne

1

Ktoś rano pisał że kontuzja Coutinho nie była udawan i że może nie zagrać przez kilka dni, jakieś żródła to podawały wie ktoś?
(tych śmieszków którzy zaraz pójdą do Coutinho się spytać, nie pytam)

5

Poruszę znwou temat wychowanków, ponieważ były dyskusje w ostatnim czasie, że za mało szans dostają, że transfery blokują itd itp
Mam wrażenie że ludzie po tym co zrobił Pep myślą że każdy wychowanek może być Iniesta, wystarczy że będzie dostawał pełno szans w pierwszym skłądzie. Tak jeszcze trzeba naprostować: Era wychowanków w Barcy Guardioli była czymś wyjątkowym w historii piłki, nie jest normalnym że ze szkółki w tak krótkim czasie wychodzi taka generacja piłkarzy. Głównym powodem takiego obrotu spraw jest szczęście i świetne szkolenie w tamtym okresie, pomogło to ukształtować tak świetnych zawodników. I mimo że Guardiola bardzo w tym pomógł i można powiedzieć że on jest głównym architektem tamtej Barcelony, to wcale nie działą tak że wystarczy wprowadzić młodych do pierwszego składu, niech grają, będą świetni. Aktualnie rezerwy Barcy zawodzą w 1 Lidze, dlaczego kązdy z nich ma dostawać szanse w pierwszym składzie? Bo są wychowankami? Alenia i Arnaiz wyróżniali się- dostali szanse w Pucharze Króla, Alenia zagrał przeciętnie, Arnaiz dobrze- Arnaiz dostaje powołanie na mecz Ligowy, wchodzi w końcówce, tak to powinno działać w mojej opini. Wrzucanie Aleni do pierwszego składu bo ma talent jest bez sensu, skoro odstaje poziomem od reszty. Munir i Sandro dostawali szane i jak to sie skończyło? Oglądałem Munira podczas młodzieżowej Ligi Mistrzów- był ŚWIETNY, dostał szanse, wreszcie troche na siłe "wrzucono" go do pierwszego zespołu i w tym momencie jest tam gdzie jest. Jeśli Alenia ma talent na poziomie... Fabregasa (żeby nie przesadzić?) to powinnien sobie poradzić i swoją grą przekonać trenera że tak jest, a nie dostawać szansę bo ma talent, niech o tym jaki talent ma zawodnik świadczy gra a nie słowa. Przypomnę że Dembele tak jak Alenia ma 20 lat i swoją grą pokazał że jest godny gry w Barcy, w poprzednim sezonie był w top 5 zawodników w Bundeslidze, a o Aleni (i innych wychowankach) powiem szczerze ja więcej słysze niż widze i argument że Dembele gra jak gra, bo dostawał szanse mnie nie przekonuje, bo Alenia i inni też je dostawali

0

Ktoś pisał że kontuzja nie była udawana i może przez jakiś czas leczyć kontuzje, ale nie wiem skąd było to info

3

Według mnie bardziej irytujące od niewystawiania wychowanków, jest wystawianie ich na siłe. Gdyby w rezerwach był ktoś kto zasługuje na szansę jak kiedyś Busquets, Iniesta itd, to z pewnością by ją dostawał. Alena z pewnośćią talent ma, ale w meczach które grał, nie grał tak, aby dać powody do wystawiania go w pierwsym skłądzie, taki Arnaiz wykazał się i dostał szansę, tak to działą i tak powinno działać, a nie "yyyy Palecnia to wychowanego? To katujemy go w pierwszym składzie, może wypali, a możę będzie Bojanem i będziemy mieli dziury w składzie- no ale wychowanego wiec warto"
Real postawił na młodych i widzisz jak na tym wychodzi

1

Gomesinho!!! :D

0

W Barcelonie to teraz tyle tych duetów, tercetów, kwartetów że to aż głowa mała

0

Coutinho podbno nie będzie jednak na trybunach

1

Internet Explorer?
To niezłe zgranie :D

1

Myślę że każdy logicznie myślący człowiek jest wstanie domyśleć się co kolega miał na myśi, ale oczywiście trzeba się dosr**

0

Cristiano?

38

Z FB: Ciekawostka, Kamil Stoch jest kibicem Liverpoolu
komentarz: "Nawet kibice Liverpoolu osiągają większe sukcesy niż sam klub"
:D

Osobiśćie bardzo szanuje Liverpool, ale to mnie rozwaliło ;)

1

Cały Kamil, po tym co zrobił, przychodzi na luzie do studia, spokojna gatka, skromnośc- wielki mistrz, brawo :D

1

Na prezentacji pewnie będzie bez numeru, a po odejściu Ardy- 7

3

Przecież jeszcze nie ma oficjalki, czemu ludzie tak szaleją? XD

2

No właśnie części, takie generalizowanie jest bardzo słabe

0

Barca za Dembele, Coutinho i Griezmanna zapłaci około 400mln, odliczając 200 mln za Neymara to oznacza żę wydała 200 mln w ciągu dwóch okienek tranferowych (oczywiście był jeszcze Paulinho itd. ale Barca ma zamiar też kilku zawodników sprzedać więć te ceny mogą się zrówać) co nie jest specjanie NIEWYOBRAŻALNĄ kwotą patrząc na obecny rynek, PSG np wydała koło 350 w jednym okienku ;)

3

To niezłe informacje gdzie jedna zaprzecza drugiej

3

Gdy nagle pół La Rambli zaczyna żalić się na Barcainfo itd. i nagle komentarzy o tym jak ich to irytuje jest więcej niż samych newsów transferowych

2

Bo to jest tylko ustawienie na papierze, naprawdę to Dembele gra na prawym skrzydle, Messi na 10 lub wolna rola, Suarez na środku lub czasami schodzi do lewej aby zosatwić miejsce dla Leo na środku, a lewa strona oddana jest Albie który radzi sobie tam świetnie

0

Dla niego to w Mongolskim chciałem :/

0

Chelsea raczej nie da się tak wykupić z 2 kluczowych zawodników. Ale według mnie Hazard tylko pod warunkiem że odejdzie CR7, a na bramke raczej będzie Kepa

0

To ładnie, teraz trzeba każde info w kilku językach podawać, redakcjo można główny artykuł w Suahili dla syna brata ciotki?

1

Ale to że coś irytuje ciebie- nie znaczy że to obiektywie rzecz biorąc jest irytujące, gdy pies szczeka to też go ubijasz?

2

Zdaje sobie sprawę że to żart, ale się upewnie, nie powiedział tego prawda?

1

Myślę że zaśmiecami La Rambli informacjami na temat transferów Barcelony jest mimo wszytsko dopuszczalne, mnie naprzykłąd irytują komentarze typu: Kupony i skład w fucie, które w porównaniu do plotek pojawiają się przez cały rok i jakoś nie piszę non stop że to "głupie"
Poza tym jest kilku użytkowników którzy wrzucają informacje, np. Barcinfo (i jeszcze chyba z 2) któych wystarczy zablokować i masz już 50% Coutinho mniej na La Rambli ;)

23

I te komentarze "elity" która patrzy na tych wszystkich "pelikanów" którzy żyją transferem Coutinho z góry, bo przecież oni wiedzą że to sie nie stanie i wszyscy będziemy płakać.
W tym momencie jest taki natłok informacji że trudno jest uwierzyć w to że ten transfer NIE będzie miał miejsca, ludzie lubią żyć takimi newsami, przyjemnie tak przyjść ze szkoły/pracy i szybko zobaczyć na FCBarca.com co tam z Coutinho, w tym momencie nic nie wskazuje na to że to ma się nie udać i jeśli tak już się stanie to sprawa indywidualna każdego człowieka czy się zawiedzie itd.
Rozumiem taki "zimny kubeł wody" gdy jest informacja ze Sportu czy MD bo to zwykłe szmataławce, ale teraz pisze o tym każdy i nie ma w tym nic dziwnego ze ludzie się nakręcają

1

To ze Barcelona działa w sprawie Coutinho jest pewne w tym momencie i jeżeli nie uda im się sprowadzić go i tym razem to zarząd Barcy będzie wyzywany... i to bardzo słusznie (nie twierdze że teraz na to nie zasługuje), podchodząc 2 razy do tego transferu muszą A) Albo go kupić B) Znależć odpowiednia alternatywę wrazie zdecydowanego sprzeciwu ze strony Liverpoolu
Informacje Sportu czy MD brać na poważnie- to jest łykanie jak pelikany, ale gdy pisze o tym chyba każdy szanujący się dziennik (i nie tylko) to trudno się nie nakręcić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?