Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Według mnie Dembele gra bardzo słabo, mało tego że piłka się od niego odbija, to nawet w obronie nie potrafi się ustawić
6
Ter Stegen kapitan ;)
0
Czy ja wiem, nie znam się na tym za bardzo, ale nie lepiej aby trener który dobrze radzi sobie z chłopakami z Juvenilu kontynuował tam swoją prace? Troche kiepsko wyciągać trenera który dobrze sobie radzi z tymi młodymi zawodnikami
0
Mało tego, wygląda na to że poza składem, Valverde zmienił też ustawienie na 4-3-3 z Denisem lub Cou na lewym skrzydle, wątpliwe aby Dembele lub Coutinho grali na pozycji Messiego
10
Valverde przerotował składem na następne 3 sezony :D
0
Już w tym roku wymieniano Real, PSG, CIty i potem Barce, wiadomo jak skończyli, w to że PSG coś osiągnie mocno wątpie, może CIty
9
Ważne że LM nawet powąchać nie mogą ;)
0
Wystraczy nawet 480p :)
0
Gdy Liga w twoim kraju jest tak mało prestiżowa i śmieszna że nikt nie chce jej wygrać
15
Na szczęscie, patrząc na jakim poziomem jesteśmy- dobrze że nie musimy upokarzać się przed Europą
0
Wie ktoś gdzie moge w internecie obejrzeć Kapitana Amerykę: Wojna bohaterów? Chcę zobaczyć przed Infinity war, może być płatne
2
Po zobaczeniu 3 pełnych meczy doszedłeś do wniosku że nie ma co już Barcy oglądać? Idiotyczny komentarz, nawet jeśli Barca ma gorszy skład to dalej w składzie ma małych lub większych magików (Messi, Iniesta, Busquets, Coutinho, Dembele, Suarez),a to czy Valverde z nich korzysta to inna sprawa.
Mi również ciężko ogląda się mecze Barcy Valverde i nie mówie że jak ktoś czasami opuści mecz lub wyłącza to nie jest kibicem, ale zobaczenie w sezonie 7 meczy w tym 3 całych? Kibice Realu oglądają więcej Barcy niż ty więc ciężko nazwać cie kibicem Barcelony
26
Podobno przy niekorzystnym wyniku w 80 minucie na boisko ma wejść Gomes i Rakitić z ręką w gipsie
1
Rozumiem nerwy, ale możliwe jest że to ustawienie 4-3-3 z Coutinho na lewym skrzydle, nie można tego wykluczyć
0
Oj widzę, w tym sezonie po przechdzonych meczach min. z Villarrealem, przyszedł mecz z PSG i nikt Realu nie mógł poznać, mimo ze Paryżanie zagrali frajersko jak już na nich przystało, to Real również zagrał zupełnie inaczej, a poza tym- sam Ronaldo, cały sezon fatalny aż wróciła LM i zaczął łapać formę i strzela w każdym meczu
0
Nie mówie że Real nie chce grać w Lidze napisałem że zlewają Lige żeby było to zrozumiałe. Chodzi o to że Real w Lidze, a Lidze Mistrzów to dwie różne drużyny, zupełnie inna motywacja i gra, łatwo można wywnioskować ze nie przykładają takiej wagi do gry w Lidze jak LM i o to chodzi. Nie mów że to nie jest dziwne że Real w 6 lat wygrał 4 razy LM (zakładajac obecną), a Ligę już tylko raz, mimo że tak jak napisałeś Liga ma większy margines błędu. Barcelona z drugiej strony zawsze podchodzi do meczu tak samo, z nastawieniem i zaangażowaniem które wystarczy na zwycięstwa w Hiszpani, ale w Europie już nie
10
Troche źle mi się robi gdy widzę ciągłe wyolbrzymianie Realu, po porażce z Romą pojawia sie mnóstwo komentarzy że powinniśmy brać przykład z Realu, że oni to mają ambicje, że walczą itd...
Żeby nie było, nie jest naczelnym hejterem Realu, doceniam to co osiągają i według mnie są obecnie najlepszą drużyną na świecie, zakładając że wygrają znowu LM, będzie to 4 LM w 5 lat-wow, ale...
Wygląda to jak niesamowita dominacja Realu w Europie, Madryckie rządy w piłkarskiej Grze o Tron, jednak mówimy o drużynie która w 6 lat własną Lige wygrała tylko raz (zakładając ze teraz nie wygra oczywiście). Ciężko będzie mi przekazać myśl, nieumiejszając mocno tego co Real osiągnął, ale odnosze wrażenie że Real w drodze po ten najtrudniejszy i najbardziej prestiżowy puchar, wybiera drogę najmniejszego oporu, najłatwiejszą z trudnych- "Gramy o Ligę Mistrzów na 100%, oszczędzamy się w Hiszpani, jak uda się tam coś ugrać to super, a jak nie to i tak wszyscy patrzą na LM", z drugiej strony mamy Barcelone, która zawodzi w LM, nie ma co do tego wątpliwości, jednak oglądając sytuacje obu drużyn od kilku lat odnoszę wrażenie, że Barcelona nigdy nie idzie w półśrodki, Barca gra o fula, "Nie ważne w jakich rozgrywkach gramy- jesteśmy Barca i zawsze gramy o wygraną", idealnie świadczy o tym sytuacjia w Pucharze Króla (który mimo że istotny to jednak nisko w hierarchii), Barcelona od jakiegoś czasu nie ma konkurencji, teoretycznie dojście do finału PK powinno być dla Realu niczym pstryknięcie palce, ale jednak tak nie jest. Real wygrał Ligę w poprzednim sezonie ale i tak wydaje się że bardziej dzięki temu ze miał wyjątkowo długą ławkę, a nie dlatego że wszedł w Ligę wyjątkowo zmotywowany. W tym sezonie Ligę i Puchar olała tak naprawdę już w Grudniu... oczywiście każde zdobycie LM (nie ważne w jakich okolicznościach) jest genialnym wyczynem, no ale Real tak naprawdę od 3 miesięcy gra w 1 rozgrywkach gdzie Barca, Bayern czy City biją się na 3 frontach. Co do ambicji w LM, Real w tym roku gra tylko o LM, dla Barcy każdy kolejny mecz ma teoretycznie taką samą wagę- gramy o wszystko, komu łatwiej znaleźć motywację? (oczywiście to nie wyjaśnia czemu Barca podeszła do meczu z Roma tak jak podeszła, ale jednak w jakimś stponiu pozwala zrozumieć). Już nie będe wypowiadał się o stylu o którym Real zapomniał już dawno (jak Barca w tym sezonie)- nie gra żeby sie podobało, gra żeby się wygrywało.
Real ma dużo szczęscia (i nie chodzi mi tu o sędziów, chodzi o szczęscie ogólne, np faul Benati...), ma sposób, i jest świetny w tym co w LM robi, ale czy to jest niesamowity wzór w tym momencie? Barcelona Lucho pokazała że da się wygrywać wszystko, Real nie jest drużyną która potrafi wygrywać wszystko i mam nadzieje że z podjeściem walki o wszytsko na 100% Barca będzie grała cały czas i nie będzie wybierała tej najłatwiejszej drogi (z całym szacunkiem- jeszcze raz) tak jak Real
0
Ale to nie chodzi o to, niech strzela nawet z połowy boiska, ale naprawdę teraz po każdym golu Ronaldo będziemy dostawali informację ile Ronaldo ma bramek w Lidze Mistrzów i że znowu bije rekord? Mimo że mnie to nie interesuje za bardzo to już i tak to zapamiętałem. "Ronaldo strzelił 120 gola Juventusowi czym pobił rekord 119 bramek Cristiano Ronaldo"- tak to wygląda
3
Nie wiem co to sie dzieje, Ronaldo jest najlepszym strzelcem w histori LM (i tutaj chyba szok dla wielu portali), strzelając kolejną bramkę (uwaga) dalej jest rekordzistą (!) a krasnoludki nie odbierają mu tego rekodu co tydzień. Teraz po każdy golu CR jakieś portale podają SZOKUJĄCE informajce że Ronaldo bije rekord strzelonych goli w LM i że w ogóle chyba każdy gol w LM to kolejne NIESAMOWITE osiągnięcie. Oczywiście w LM Ronaldo rządzi i nie ma co z tym dyskutować, no ale informowanie że NIEZIEMSKIM karnym Ronaldo znowu bije rekord jest chyba "delikatną" przesadą. To tak jakby po każdym golu Leo w Lidze FCBarca.com publikowała artykuł o tym że Messi pobił rekord Messiego w liczbie strzelonych goli w La Liga
1
A ja jestem tego pewny, Benzema jest napastnikiem którego Real potrzebuje, pozwala błyszczeć Ronaldo i innym zawodnikom z ataku, potrafi fajnie zabrać obrońców, zrobić miejsce i odegrać piłkę, poza tym dobrze gra tyłem do bramki. Benzema w każdym innym klubie siedziałby na ławce, ale taki napastnik, który nie ma instynktu strzelca jest potrzebny Realowi, a napewno Ronaldo, myślę że przyjście napastnika typu Kane lub Lewy bardzo mocno zweryfikowało by CR który przestałby być jedynym zawodnikem potrafiącym relanie odnależć się w polu karnym i myślę że jest to głowny powód dla którego Real przez tyle lat nie kupił lepszego napastnika, choć w sumie nie wiadomo jak prezentowałby się wtedy Real
0
A według mnie mimo że karny został odgwizdany prawidłowo, to sędzia jednak spokojnie mógł nie gwizdnąć i się z tego obronić, to nie było takie brutalne wejśćie jak jest to przedstawiane, Benatia zrobił co mógł, wpadł zbyt mocno w plecy Lucasa i to zaważyło na karnym, jednak jego intecją było zagarnięcie piłki i to mu się udało i to nie kopnięcie w klatke było przyczyną odgwizdania spalonego, można to róznie interpretować i dlatego jest to tak komentowane, Juve w jakimś stopniu ma prawo czuć się oszukane i nikogo nie powinno to dziwić
0
Za mniej niż 80 mln pomocnika pokroju Rakiticia obecnie nie kupisz
2
A według mnie to jest bardzo dobre
1
Oni już nie mieli szans przed meczem
0
Ludzie... Real awansuje albo nie xd, "spokojnie i tak wygrają, Real to nie Barca, w drugiej połowie ich zniszczą" już w pierwszej mieli zniszczyć i wgl Real to taka KLASOWA drużyna że bez nerwów miało być, ludzie ogarnijcie się troche, Real drużyna jak każda inna, może i skontrolują ten mecz, a może Juve będzie dalej cisło, nic nie jest pewne
0
Nad cierpieniem w Głogowie? Moje miasto takie cierpiące XD
0
Istenieje jakaś możliwość, aby w karierze menadzera w Fifie, gdy trenuje już jeden zespół, zmienić klub na ten który sobie wybiorę? Trenuje Liverpool i chciałbym zmienić na Barcelone, ale bez zmiany zapisu, jest to możliwe czy musze czekać aż się Barcelona pojawi w klubach które szukają trenera?
1
Tacy trenerzy potrzbują zawodinków którzy pójdą za nim w ogień, wojowników, w Barcy takich nie znajdzie
0
Barca ma już pewny awans, ciekawe z kim zagramy w półfinale...
Tak było, naprawdę to co się wydarzyło nie nauczyło cie że w piłce nic nie jest pewne?
0
W sumie, najważniejsze ze Niemiec nie wygrał