Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zawiodłem się na Arabi, widziałem w meczu z Niemcami że potrafią fajne pograć piłką... jednak na tym się kończy, fatalne ustawienie z tyłu, totalny brak pomysłu na wyprowadzenie piłki= brak akcji podbramkowych, Rosja mimo że niczym nie zainponowała to jednak brawo- zagrali idealnie pod Arabie i wykorzystali szansę
4
Gratulacje- wygrywasz u mnie tytuł "Użytkownik z najgłupszymi komentarzami", widzę te czerwone zdjęcie i nigdy się nie zawiodę: Teraz piszesz że Ruscy dojechali by nas tak samo, bo przecież cisną Arabie która w obronie ma organizację jakby grali ze sobą pierwszy raz, a w ataku nie potrafią rozegrać akcji bez grania długiej piłki
Chociaż jest z czego się pośmiać :)
0
Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę jak przebiegają transfery? Piszesz tak jakby już było wiadomo że zostaje- wtedy sobie tak pisz. Co jest z "pajacowania" jeśli Griezmann nie ogłasza transferu żeby Atletico mogło znaleźć zastępce i kluby się w 100% dogadały? Irytująca jest tak ignoracja
0
A jak przejdzie do Barcy to wyjdzie na to że Griezmann rozegrał wszystko bradzo profesjonalnie, Lopetegui czy Neymar mogą się uczyć...
Więc zaczekajmy z wyrokami, opinie na jego temat piszmy po ogłoszeniu a nie przed
2
Jaka Griezmann odwala pajacerkę można wiedzieć? Jeśli chodzi o to jak "ujawnia" swoją decyzję to bardzo dobrze napisał o tym ściah (masz w najwyżej ocenianych)
0
Komentator się nie pieści "Największym problemem Arabi jest brak umiejętnośći piłkarskich" xd
0
Słyszałem że jest Liga La Rambli z Menadżera na Mundial od TVP, można prosić o kodzik? :)
4
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie Teodorczyk prezentuje się DUŻO lepiej niż Milik i to on według mnie powinnien być drugim wyborem do ataku
0
To że głupoty pisze to fakt, ale zgodzić się trzeba z tym że ogłoszenia go już teraz było głupią decyzją
0
Zastanawia mnie czemu Real nie próbował się włączyć w walke o Griezmanna, patrząc na to że nikt z BBC nie jest pewny pozostania, to Griezmann mógłby być dla nich idealnym zastępcą dla Benzemy chociażby.
I tak pół żartem, pół serio, to Real lubi robić ciche transfery, żeby Antek dzisiaj nie ogłosił że idzie do Realu :D
0
Powinno się bardziej mówić że wbrew pozorom wyjście będzie łatwe, pozory mówią że mamy bardzo ciężką wyrównaną grupe z której wyjśc może każdy, nie wiem co ci podopowiada że grupa jest prosta. Kolejna sprawa to taka że najprawdopodbniej po wyjściu z grupy trafimy na Anglię lub Belgie, więc napewno nie będzie faworytami w 1/8 dlatego dla mnie wyjście z grupy i porażka po walce w 1/8 będzie sukcesem
0
Wolf na bramke podobno ma przejść
1
A nie wpadłeś na to że może ona sam ciągle myśli o tym co zrobi? Jeszcze może nie podjął decyzje, dobrze się zachował ponieważ powiedział kiedy ogłosi decyzje, nie musiał tego robić, poza tym nie wiadomo jak stoją negocjacje z Barcy z Atletico.
0
Z tego co słyszałem to Fred doznał poważnej kontuzji i na jego miejsce miał wejść Arthur, kontuzja Freda nie groźna czy jak?
0
Spokojnie, nie będzie miała okazji
;)
0
Milik wrócił :D
2
Ustawienie z 3 obrońcami chyba do kosza
0
Na jakiej pozycji w kadrze gra Mane?
2
Grosicki? Jaki kraj taki Deulofeu
4
Gdyby Barca wjechała z ofertą 45mln i 7mln w kontrakcie+ 7mln za podpisanie to też trwałoby to kilka dni ;)
38
Już chciałem powyzywać zarząd, ale po przeczytaniu artykułu to chyba dobrze się stało, jeśli serio Real daje mu 7mln pensji + tak wielkie bonusy to nie ma nawet co rozmawiać
1
Gość na ściane to właśnie typowa 9
0
Jeśli plotki takie jak o Salahu w Barcelonie bierzesz na poważnie to się nie dziwie że chce ci się rzygać
1
Wrócił Dawid Podsiadło :)
0
Ja ciągle nie wiem jak ten pajac Ramos może być kapitanem... Real zrozumiem, ale reprezentacja? Co on sobą reprezentuje żeby być kapitanem
0
A i jeszcze: Czy stwierdzenie że Lewandowski jest bez formy bo nie strzela jest błędne? Bo nie wiem o co ci chodzi, ciężko opisać to ile Lewy daje tej kadrze, ale jeśli nie strzela to może znaczyć że nie ma formy i tyle (co nie zmienia faktu że i tak jest poziom wyżej od reszty z formą czy bez)
0
A mnie denerwują ludzie którzy twierdzą że jesteśmy silną reprezentacją bo mieliśmy 6 miejsce w rankingu FIFA. Polska dzięki Nawałce, z reprezentacji która przegrywała wszystko jak frajerzy mimo przewagi w umiejętnościach, stała się drużyna która gra na miarę oczekiwań, wygrywa ze słabszymi i potrafi walczyć z zespołami na podobnym poziomie jak Dania czy Szwajcaria. Tak- Polska będzie miała ogromny problem bez Glika, facet trzymał całą obronę, tak jak atak trzyma Lewy, mamy w składzie kilka gwiazd, ale poza tym jest słabo. Wyjście z grupy będzie strasznie ciężkie, tym bardziej że na Euro naszym atutem była obrona która nie straciła bramki w grupie, teraz będziemy bez Glika i z Krychą bez formy, to nic dziwnego że ludzie wątpią w nasz awans, poza tym lepiej nastawić się że będzie źle i cieszyć się z awansu, niż żyć z przekonaniem że wyjśćie z grupy to plan minimum i obowiązek
0
Curry czy Lebron?
3
Nie wiem, widzę cię tu od kilku dni i piszesz takie głupoty że tego się czytać nie da
0
2k18 a ludzie dalej krytykują Rakticia że jest drewnem... przydałoby się czasami mecz zobaczyć