La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

13

Niemiecka myśl szkoleniowa jest genialna, wiele się mówiło o tym że Francja ma tylu świetnych piłkarzy, tyle skłądów itd. a tak naprawdę najlepszą sytuacje mają właśnie Niemcy, GENIALNE szkolenie, mimo że nie ma może takich nazwisko jak we Francji czy Hiszpani, ale ich gre, w każdym roczniku, wygląda tak samo świetnie, od najmłodszych lat wpajana bardzo dobra Niemiecka myśl szkoleniowa. Dodtakowo Loew robi to czego nie zrobili Hiszpanie, czyli wymiany pokoleniowej po sukcesie, Hiszapanie dopiero teraz się nagle obudzili że trzeba młodzież wprowadzać do składu, a Loew? Mistrzostwo świata i wymiana skłądu, wiele szans na młodych i ten puchar Konfederacji dał im teraz ogromne doświadczenie kadrowe, będzie miał Loew z czego wybierać za rok. Niemiecka piłka ma się dobrze, a prawdopodobnie będzie miała się jeszcze lepiej

0

@Kacper1432 Akurat Niemcy mieli słabe Euro, ledwo pokonali Włochów potem dostali od Francji.Musieli coś zmienić.

0

@bartekvisca  Właśnie nie, zobacz że Niemcy na Euro grali już troche innym składem niż na Mundialu, wymiana pokoleniowa zaczeła się zaraz po Mistrzostwach Świata, gdy odszedł Bastian i Lahm, skład Niemców na Euro było troche eksperymentalny

1

@bartekvisca  Akurat Francuzi ustawili sobie mecz bardzo watpliwym karnym. Do tego momentu mecz był wyrównany.

0

@ShinobiQWE Niemcy mają wiele talentów, ale są po prostu mniej medialni. Mało Niemców przechodzi do innych lig, wolą być wierni Bundeslidze. Za to Francuzów pełno gra w najgłośniejsze lidze angielskiej i dlatego tyle się o nich mówi.

W ogóle to czegoś brakuje reprezentacji francuskiej, jakiejś mentalności. Może to kwestia trenera, może zawodników, brakuje liderów na boisku z prawdziwym charakterem. Dlatego moim zdaniem mają małe szanse na wygranie mundialu, na pewno mniejsze niż Niemcy.

0

@Oy_ciec mimo wszystko na euro to byla najlepiej grajaca reprezentacja i jakby nie patrzec byli w finale. Moim zdsniem sa duzo mocniejsi niz w 2014 i obok Niemcow i Brazylii beda glownym faworytem do tytulu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?