- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
28
Moim zdaniem odejście Marco Verrattiego z PSG jest przesądzone. Dziwne,że nie umieścili piłkarza, który sprzedaje klubowi najwięcej koszulek na plakacie z prezentacją strojów domowych,wyjazdowych oraz na plakacie reklamujący tourne PSG po USA. Zazwyczaj znajdują się tam największe gwiazdy. Do tego sam zawodnik wykazuje chęci przejścia do nas. Ja jestem przekonany,że on przyjdzie do nas,ale za kwotę co najmniej 100 mln. :))
6
@BarcaInfo Każdy pisze, że długie negocjacje będą, telenowela do końca sierpnia, a ja mam wrażenie, że wszystko rozstrzygnie się w maksymalnie pierwszych dwóch tygodniach lipca.
1
@BarcaInfo tak samo to odczuwam ;) piękna sprawa że się tak wyrażę
0
@BarcaInfo Moim zdaniem kwota samego transferu może być niższa niż 100 mln, natomiast na pewno jeśli Verratti przejdzie do Barcelony to wraz ze wszystkimi bonusami, zmiennymi itd zostanie przekroczone 100mln.
1
@Homeopata8989 Teraz jeszcze wyszły jakieś ''brudy'' na Bartomeu więc ja obstawiam,że jakiś TOP transfer ogłosi w przyszłym tygodniu. Albo Bellerin albo Marco. ::)
0
@BarcaInfo Oby tylko te brudy nie miały negatywnego wpływu na transfery :-)
0
@BarcaInfo Nie wiem czy słyszałeś, ale już w przyszłym tygodniu ma być potwierdzony transfer Włocha.
1
@BarcaInfo Według mnie to że nie ma go na plakatach itd. nie jest oznaką tego że jest to "przesądzone", tylko tego że coś jest na rzeczy, pewnie klub nie ma pewnośći czy Marco zostanie na kolejny sezon i nie chce umieszczać go na reklamach itp. Napewno są prowadzone ostre dyskusje, ale powiedzmy sobie szczerze- PSG jest jednym z klubów z którym najtrudniej się handluje, im sprzedawanie najlepszego piłkarza nie jest w ogóle na ręke pod żadnym względem