La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

konto usunięte

6

I kupno Rabiota w miejsce Rakiety mogę zrozumieć. Francuz przychodzi za darmo a Barca zarabia na Rakiticiu grubą kase. Myślę że Rabiot da rade przejąć obowiązki Ivana

1

@QAZ Serio myślisz, ze przyjdzie i wskoczy w miejsce Rakiticia?

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Jak nie on to Vidal z Arthurem. jaki masz problem?

2

@QAZ Ja nie mam żadnego problemu, pytam tylko dlaczego sądzisz, że nowy zawodnik z innej ligi, który obecnie nie gra i nie jest jakimś topowym graczem będzie w hierarchii przed Vidalem czy Arthurem.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 pomijając fakt, że nie jestem zwolennikiem transferu...
Arthur czy Umtiti też nie byli topowymi zawodnikami przed przyjściem

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Gdzie napisałem że będzie przed nimi? Napisałem że da rade zastąpić Rakiete. Ja tam typuje Vidala na tego kto może mieć pewną 11, ma najwięcej odwagi do ofensywnej gry.

0

@Pedeudo I jaką Umtiti miał konkurencję na tej pozycji, gdy przychodził?

PS Arthur nadal nie jest topowym graczem i często siedzi na ławce.

0

@QAZ "Myślę że Rabiot da rade przejąć obowiązki Ivana" - nie brzmi to jakbyś miał na myśli Rabiota na ławce, biorąc pod uwagę, że Ivan to od bardzo dawna nietykalny zawodnik pierwszego składu.

1

@QAZ Da radę zastąpić, ale na gorszym poziomie, do tego koleś roszczeniowy, do tego z dużą pensją....sama strata. Zysk z Ivana, a strata na pensje słabszego grajka.

0

@MesQueUnClub_87 Mascherano?

0

@Kacper1432 xD xD xD z całym szacunkiem dla szefuńcia.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Mi Rabiot też nie pasuje ale jeśli ma przyjść a Rakitić odejść to trudno, niech będzie. Kto zastąpi Rakiete? Vidal a jak nie to Arthur. Po to chyba Arthur przyszedł.

0

@Kacper1432 To akurat było pewne, że BigSam wygryzie Szefa, ale było pytanie kiedy? Miał też problemy zdrowotne Francuz na początku sezonu u nas i brakowało go w meczach z Atletico Madryt i Realem, a gdyby w nich zagrał możliwe, że mielibyśmy Mistrzostwo, bo to Masche zawalił bramki w tych spotkaniach. Od momentu przyjścia do nas Samu, to właśnie on jest najlepszym Stoperem u nas. Pomimo kontuzji i słabszej gry.

0

@QAZ Ale po co go zastępować gorszym gościem z dużą pensją? przecież to bez sensu....lepiej dać szansę Arthurowi, Oriolowi, Alenie czy po prostu kogoś innego kupić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?